Kamioncine me karroceri VOLKSWAGEN 35 2.5TDI L3 nga Holandë, 6650 EUR në shitje - ID: 6677163
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamioncine me karroceri, kamioncine dopio kabinë VOLKSWAGEN 35 2.5TDI L3

Online: 17d

Marka VOLKSWAGEN
Numri i referencës 14098
Viti i prodhimit 2009
Pesha neto 1 929 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, 's-Heer Arendskerke
Telefoni +31 6825...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
  • cilindrat e motorit: 4
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 2-aks
Kabina/pjesa e brendshme
  • tipi i kabinës: kabinë dopio

6 650 EUR

  • ≈ 756 684 ALL
  • ≈ 7 241 USD
Holandë, 's-Heer Arendskerke
watch_later
Ora lokale e shitësit:
21:09
I besueshëm

Personat e kontaktit
Joeri de Vlieger
Deutsch, English, Nederlands
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamioncine me karroceri Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI EUR6 Pritsche NEU Klima 3 Stück
Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI EUR6 Pritsche NEU Klima 3 Stück
20 890 EUR
2018, 228 000 km, Dizel
Gjermani, Fürth
Kamioncine me karroceri Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI EUR6 Pritsche NEU Klima 3 Stück, 2018
Kamioncine me karroceri Volkswagen Transporter 2.5 TDI 340
Volkswagen Transporter 2.5 TDI 340
500 EUR
Dizel
Holandë, Amsterdam
Kamioncine me karroceri Volkswagen Transporter 2.5 TDI 340
Kamioncine me karroceri Volkswagen 2.5 TDI 340 DC
Volkswagen 2.5 TDI 340 DC
500 EUR
Dizel
Holandë, Amsterdam
Kamioncine me karroceri Volkswagen 2.5 TDI 340 DC
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 35 DOKA TDI lang L3 KLIMA Navi/App
Volkswagen Crafter 35 DOKA TDI lang L3 KLIMA Navi/App
40 460 EUR
2023, 48 km, Dizel
Gjermani, Cloppenburg
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 35 DOKA TDI lang L3 KLIMA Navi/App, 2023
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 35 2.0 xl l5 open laadbak
Volkswagen Crafter 35 2.0 xl l5 open laadbak
41 750 EUR
2023, 8 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 35 2.0 xl l5 open laadbak, 2023
Kamioncine me karroceri Volkswagen Amarok 3.0 TDI
Volkswagen Amarok 3.0 TDI
21 950 EUR
2018, 335 329 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
Kamioncine me karroceri Volkswagen Amarok 3.0 TDI, 2018
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 2.5 BlueTdi Maxi Pritsche Klima Lkw 3,5t
Volkswagen Crafter 2.5 BlueTdi Maxi Pritsche Klima Lkw 3,5t
14 900 EUR
2009, 213 136 km, Dizel
Gjermani, Bad Bentheim
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 2.5 BlueTdi Maxi Pritsche Klima Lkw 3,5t, 2009
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 2.5 BlueTdi Maxi Pritsche Klima Lkw 3,5t
Volkswagen Crafter 2.5 BlueTdi Maxi Pritsche Klima Lkw 3,5t
14 900 EUR
2009, 213 136 km, Dizel
Gjermani, Bad Bentheim
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 2.5 BlueTdi Maxi Pritsche Klima Lkw 3,5t, 2009
Kamioncine me karroceri Volkswagen Transporter 2.0 TDI 150
Volkswagen Transporter 2.0 TDI 150
15 990 EUR
2017, 205 817 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Genemuiden
Kamioncine me karroceri Volkswagen Transporter 2.0 TDI 150, 2017
Kamioncine me karroceri Volkswagen Lt 35 2.5 open-laadbak xl!
Volkswagen Lt 35 2.5 open-laadbak xl!
3 990 EUR
2003, 182 911 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
Kamioncine me karroceri Volkswagen Lt 35 2.5 open-laadbak xl!, 2003
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 35 TDI Pritsche MR RWD KLIMA ALLWETTERRE
Volkswagen Crafter 35 TDI Pritsche MR RWD KLIMA ALLWETTERRE
22 900 EUR
2019, 117 295 km, Dizel
Gjermani, Cloppenburg
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 35 TDI Pritsche MR RWD KLIMA ALLWETTERRE, 2019
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 35 Pritsche TDI MR KLIMA TEMPOMAT Komfor
Volkswagen Crafter 35 Pritsche TDI MR KLIMA TEMPOMAT Komfor
37 900 EUR
2022, 11 km, Dizel
Gjermani, Cloppenburg
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 35 Pritsche TDI MR KLIMA TEMPOMAT Komfor, 2022
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 35 Doka TDI MR Navi/App Pritsche AHK
Volkswagen Crafter 35 Doka TDI MR Navi/App Pritsche AHK
32 990 EUR
2021, 63 400 km, Dizel
Gjermani, Cloppenburg
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 35 Doka TDI MR Navi/App Pritsche AHK, 2021

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Van
t1 test unit - MHE International Trading B.V.
t1 old