Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 35 TDI Pritsche MR RWD KLIMA ALLWETTERRE nga Gjermani, 22900 EUR në shitje - ID: 7048902
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Peugeot Boxer Pritsche Plane Maxi LBW Klima Schiebeplane - kamioncine me karroceri
 20
23 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
162 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
165 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1m 17d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Volkswagen Crafter 35 Doka TDI MR Navi/App Pritsche AHK - kamioncine me karroceri
 20
32 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
63 400 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3m 20d

Auto Riemann GmbH

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 15146

Volkswagen Crafter 35 Doka TDI Pritsche lang KLIMA Navi App - kamioncine me karroceri
 20
40 560 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
48 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3m 20d

Auto Riemann GmbH

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 15131

Volkswagen Crafter 35 Doka TDI Plane lang maxi KLIMA FREISP - kamioncine me karroceri
 20
29 450 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
110 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2m 24d

Auto Riemann GmbH

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 15237

Volkswagen Crafter 35 DoKa Pritsche KLIMA AHK SITZHZG GRA - kamioncine me karroceri
 13
43 426 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
140 hp

Botuar: 2m 10d

Volkswagen Zentrum Fürth Pillenstein GmbH

V

Gjermani, Fürth

Numri i referencës 9021421

Volkswagen Crafter 35 DoKa Pritsche KLIMA AHK SITZHZG GRA - kamioncine me karroceri
 13
43 426 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
140 hp

Botuar: 2m 3d

Volkswagen Zentrum Fürth Pillenstein GmbH

V

Gjermani, Fürth

Numri i referencës 9020587

Volkswagen Crafter 35 Doka TDI Pritsche 4Motion Diff. Sperr - kamioncine me karroceri
 10
40 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
25 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4d

Auto Riemann GmbH

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 15425

Volkswagen Crafter 35 DOKA TDI lang L3 KLIMA Navi/App - kamioncine me karroceri
 20
40 460 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
48 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3m 18d

Auto Riemann GmbH

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 15136

Volkswagen Crafter 35 Doka TDI Pritsche L3 AHK + 3 Jahre Ga - kamioncine me karroceri
 13
38 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
20 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 10d

Auto Riemann GmbH

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 15416

VW Crafter 35 Doka Pritsche, L3,2.0TDI,AHK,Klima - kamioncine me karroceri
 6
36 999.16 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
1 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
139 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 306 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 27d

KTW Autohaus GmbH

7 M

Gjermani, Hildesheim

Numri i referencës 73R20927

Volkswagen Crafter 2.0 tdi 140 dc - kamioncine me karroceri
 14
21 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
180 515 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
140 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 174 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301798

Volkswagen Crafter 35 Doka Maxi ,AHK;Klima - kamioncine me karroceri
 15
24 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
112 589 km
Dizel
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3d

A1-Truck GmbH

8

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 80333

Volkswagen Crafter 35 Koffer RKB *VERTEILERFAHRZEUG KLIMA K - kamioncine me karroceri
 3
27 727 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
110 953 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
177 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1m 26d

Volkswagen Zentrum Fürth Pillenstein GmbH

V

Gjermani, Fürth

Numri i referencës 9040730

Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 35 TDI Pritsche MR RWD KLIMA ALLWETTERRE

Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter 35 TDI Pritsche MR RWD KLIMA ALLWETTERRE: foto 1
Kërko fotografi të disponueshme
Marka VOLKSWAGEN
Modeli Crafter
Numri i referencës 14192
Viti i prodhimit 2019
Kilometrazhi 117 295 km
Pesha bruto 3 500 kg
Gjerësia 2 098 mm
Lartësia 2 312 mm
Ngjyra e kuqe
Vendndodhja Gjermani, Cloppenburg
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 1 968 cc
 • rendimenti i fuqisë: 140 hp (104 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 3 500 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 040 mm
 • lartësia e ngarkesës: 400 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 3
22 900
EUR

22 Prill 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Volkswagen Crafter 35 TDI Pritsche MR RWD KLIMA ALLWETTERRE

t1 old test archive
t1 test archive - Van
t1 test archive - Auto Riemann GmbH
t1 old