Kamioncine me karroceri Volkswagen Transporter 2.0 TDI pickup 150pk airco! nga Holandë, 14900 EUR në shitje - ID: 7072068
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Iveco Daily 50C18 Plateau/ Airco/ Auto/ PTO - kamioncine me karroceri
 20
19 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
289 988 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
179 hp

Botuar: 4d

Autobedrijf Rif B.V.

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës 75872

Iveco Daily 35S14N 3.0 L. Pritsche NEU CNG Erdgas NAVI - kamioncine me karroceri
 20
14 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
131 000 km
LPG
Numri i ndenjëseve: 3
136 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 12d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Volkswagen Transporter TDI DC - kamioncine me karroceri
 15
1 000 EUR
Ankandi
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 994 kg

Botuar: 8d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Zoom 36 C, Surhuisterveen, 9231 DX

Numri i referencës 9221708

 Volkswagen PICKUP EH 2,0 4-MOTION - kamioncine me karroceri
 20
3 629 EUR
Ankandi
Volkswagen Transporter Pick-up pritsche 6.1 Enkele cabine 2.0 TDI 150pk! DSG!!NEW/NEU/NO REGISTRATION!! - kamioncine me karroceri
 17
42 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
Dizel
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 053 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Botuar: 26d

Handelshuis Deko BV

8

Holandë, JH Hedel

Volkswagen Crafter 2.0 tdi 140 dc - kamioncine me karroceri
 14
21 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
180 515 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
140 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 174 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301798

Volkswagen Amarok 3.0 TDI - kamioncine me karroceri
 18
20 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
335 329 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
224 hp
Ngarkesa e dobishme: 703 kg
Pesha bruto: 2 920 kg

Botuar: 2m 15d

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 300205

Volkswagen Transporter - kamioncine me karroceri
 20
3 400 EUR
2003
359 000 km
Numri i ndenjëseve: 6
105 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 040 kg

Botuar: 4d

ATS Norway AS

Norvegji, Nord-Trøndelag, 7732

Numri i referencës 15224

Volkswagen T6 2.0TDI Doka lang 4Motion Klima+Sthzg.+AHK - kamioncine me karroceri
 20
28 529 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
97 850 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
150 hp

Botuar: 1m 1d

transporterland.de

Gjermani, Barchfeld-Immelborn

Numri i referencës 934

Volkswagen T6 2.0TDI Doka lang 4Motion Klima+Sthzg.+AHK - kamioncine me karroceri
 20
28 529 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
97 850 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
150 hp
Pesha bruto: 3 000 kg

Botuar: 1m 1d

transporterland.de

Gjermani, Barchfeld-Immelborn

Numri i referencës 934

VOLKSWAGEN Crafter 2.5 TDI - kamioncine me karroceri
 18
6 650 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
263 666 km
Dizel
134 hp

Botuar: 23d

MHE International Trading B.V.

Holandë, 's-Heer Arendskerke

Numri i referencës 14098

Volkswagen T6 2.0 TDI 4Motion Pritsche Doppelkabine - kamioncine me karroceri
 11
25 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
164 020 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
140 hp
Pesha bruto: 3 000 kg

Botuar: 1v 3m

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28119

Volkswagen T6 2.0 TDI 4Motion Pritsche Doppelkabine Allrad - kamioncine me karroceri
 10
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
81 630 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
140 hp
Pesha bruto: 3 000 kg

Botuar: 1v 3m

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28118

Volkswagen T6 2.0TDI 4Motion Doka lang 6-Sitze+Klima+AHK - kamioncine me karroceri
 19
32 731 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
84 330 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
150 hp
Pesha bruto: 3 000 kg

Botuar: 2m 20d

transporterland.de

Gjermani, Barchfeld-Immelborn

Numri i referencës 866

Kamioncine me karroceri Volkswagen Transporter 2.0 TDI pickup 150pk airco!

Kamioncine me karroceri Volkswagen Transporter 2.0 TDI pickup 150pk airco!: foto 1
Kërko fotografi të disponueshme
Marka VOLKSWAGEN
Modeli Transporter 2.0 TDI pickup 150pk airco!
Numri i referencës 297900
Viti i prodhimit 2017
Kilometrazhi 205 817 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 01.06.2017
Pesha neto 1 794 kg
Pesha bruto 3 000 kg
Ngarkesa e dobishme 1 206 kg
Gjatësia 5 500 mm
Gjerësia 2 000 mm
Lartësia 1 950 mm
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Vuren, The Netherlands
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 1 968 cc
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 150 hp (111 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: Schaltgetriebe, 6-Gang
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • baza e rrotës: 3 400 mm
 • frenat: disku
 • ABS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 2 930 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 1 930 mm
 • lartësia e ngarkesës: 400 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 2
14 900
EUR

24 Prill 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: kamioncine me karroceri Volkswagen Transporter 2.0 TDI pickup 150pk airco!

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Volkswagen Transporter 2.0 TDI pickup 150pk airco!

t1 old test archive
t1 test archive - Van
t1 test archive - Bestelbus A28
t1 old