Reja dhe përdorur kamioncina me kontinier në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamioncina me kontinier


   Faqja 1 e 45 1/45   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Sprinter 516 Möbel Maxi 4,95 m. 28 m³ No. 316-06  - kamioncine me kontinier
 19
34 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
154 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Pesha bruto: 5 000 kg

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI KOFFER EURO 6 21M3 LAADV. 1090 KG - kamioncine me kontinier
 20
16 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
237 997 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp

Autobedrijf Rif B.V.

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës 12796

IVECO DAILY 35C14 GV P/E PT E6 - kamioncine me kontinier
 5
27 600 EUR
2017
189 000 km
Dizel

Botuar: 51min

TRUCKSUR

14

Spanjë, Sevilla

VOLKSWAGEN CRAFTER 2.0 TDI 140 CV L3H2 - kamioncine me kontinier
 17
19 900 EUR
2019
54 693 km
Dizel

Botuar: 51min

TRUCKSUR

14

Spanjë, Sevilla

Iveco C30C Daily  - kamioncine me kontinier
 13
5 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
116 568 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
106 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2orë 6min

InterM GmbH

Gjermani, Magdeburg

Iveco C30C Daily  - kamioncine me kontinier
 16
5 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
156 764 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
106 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2orë 6min

InterM GmbH

Gjermani, Magdeburg

FORD TRANSIT-350 - kamioncine me kontinier
 15
Pyet për çmimin
2019

Botuar: 2orë 53min

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 11399

FORD TRANSIT CUSTOM 270 2.0TDCI 105 PS - kamioncine me kontinier
 1
Ankandi
2017
142 922 km
Dizel

Botuar: 6orë 20min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës YE67EXD

FORD TRANSIT CONNECT 1.8TDCI 90PS - kamioncine me kontinier
 1
Ankandi
2010
340 081 km
Dizel

Botuar: 6orë 21min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës BG10UYE

MAN TGL 8.180 7.180 EU6 Möbel Koffer 7,11m Dif.Sper.  - kamioncine me kontinier
 20
18 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
191 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
179 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 1d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Sprinter 516 Möbel Maxi 4,95 m. 28 m³ No. 316-06  - kamioncine me kontinier
 19
34 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
154 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Pesha bruto: 5 000 kg

Botuar: 1d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

MERCEDES-BENZ SPRINTER 416 CDI - kamioncine me kontinier
 9
7 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
340 000 km
Dizel
158 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 500 kg

Botuar: 1d

MONTSENY TRUCKS, SL

8

Spanjë, Sant Celoni (Barcelona)

Iveco DAILY 35S16 KOFFER 8 PALETTEN AUFZUG A/C  - kamioncine me kontinier
 30
21 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
180 500 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
160 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

AUTO-PLUS DEALER

Poloni, 58-309 Wałbrzych

Renault Master 2.3 bakwagen laadklep! - kamioncine me kontinier
 13
17 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
301 588 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
145 hp
Ngarkesa e dobishme: 721 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301548

Volkswagen Crafter 2.0 tdi laadklep - kamioncine me kontinier
 12
14 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
240 970 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
109 hp
Ngarkesa e dobishme: 345 kg
Pesha bruto: 3 200 kg

Botuar: 1d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301401

Volkswagen Caddy Maxi  2.0 tdi edition - kamioncine me kontinier
 15
13 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
110 587 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
75 hp
Ngarkesa e dobishme: 746 kg
Pesha bruto: 2 198 kg

Botuar: 1d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301202

Isuzu P60 N2R, EURO 6, Isothermal BOX  - kamioncine me kontinier
 15
11 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
102 819 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
150 hp
Pesha bruto: 6 500 kg

Botuar: 2d

TIR CENTRUM s. r. o.

12

Republika Çeke, Praha

Iveco Daily 35S18 Koffer Ladebordwand Navi R-Cam  - kamioncine me kontinier
 26
52 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
20 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
175 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Thomann Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 33100 Paderborn

Iveco Daily 35S18 Koffer Ladebordwand  - kamioncine me kontinier
 26
54 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
20 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
175 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Thomann Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 33100 Paderborn

Iveco Daily 35C12 bakwagen laadklep! - kamioncine me kontinier
 14
17 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
253 824 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
116 hp
Ngarkesa e dobishme: 690 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 300889

Renault MASTER KLIMA - kamioncine me kontinier
 14
10 158.71 EUR
2015
317 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
125 hp

Botuar: 2d

"ELSEB" Kroker Sebastian

Poloni, Zbydniów

Fiat DUCATO WINDA DHOLLANDIA 350KG KLIMA - kamioncine me kontinier
 13
15 470.45 EUR
2019
233 000 km
Dizel
130 hp

Botuar: 2d

"ELSEB" Kroker Sebastian

Poloni, Zbydniów

1 2 3 45   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Box vans
t1 old