Oferta të ngjashme

Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S11 TIEFKÜHLER/220V/automat
Iveco Daily 35S11 TIEFKÜHLER/220V/automat
2014, 350 000 km, Dizel
Republika Çeke, Praha
3 500 EUR
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S11 TIEFKÜHLER/220V/automat, 2014
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S11 TIEFKÜHLER/220V/automat
Iveco Daily 35S11 TIEFKÜHLER/220V/automat
2014, 350 000 km, Dizel
Republika Çeke, Praha
3 500 EUR
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S11 TIEFKÜHLER/220V/automat, 2014
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S11 TIEFKÜHLER/220V/automat
Iveco Daily 35S11 TIEFKÜHLER/220V/automat
2014, 350 000 km, Dizel
Republika Çeke, Praha
3 500 EUR
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S11 TIEFKÜHLER/220V/automat, 2014
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S16
Iveco Daily 35S16
2016, 82 002 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S16, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S16
Iveco Daily 35S16
2016, 71 893 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S16, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S16
Iveco Daily 35S16
2016, 66 762 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S16, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S14
Iveco Daily 35S14
2017, 66 092 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, 4877 AA ETTEN LEUR
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S14, 2017
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S14
Iveco Daily 35S14
2017, 78 744 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, 4877 AA ETTEN LEUR
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S14, 2017
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S14
Iveco Daily 35S14
2017, 73 667 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, 4877 AA ETTEN LEUR
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S14, 2017
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S14
Iveco Daily 35S14
2017, 71 761 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, 4877 AA ETTEN LEUR
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S14, 2017
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S14
Iveco Daily 35S14
2017, 71 352 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, 4877 AA ETTEN LEUR
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S14, 2017
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S14
Iveco Daily 35S14
2017, 71 837 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, 4877 AA ETTEN LEUR
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35S14, 2017

Kamioncine me kontinier Iveco Daily 35 S 11

Marka IVECO
Modeli Daily 35 S 11
ID M0001437 - 1-VJJ-63
Viti i prodhimit 2010
Kilometrazhi 255 923 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 21.07.2010
Pesha neto 2 550 kg
Pesha bruto 3 500 kg
Ngarkesa e dobishme 950 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 2 287 cc
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 106 hp (79 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: Schaltgetriebe, 5-Gang
Shasia/pezullimi
 • baza e rrotës: 3 750 mm
 • ABS
 • goma rezervë
 • bashkuesi i rimorkios
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 4 200 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 100 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 200 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 3
 • radio
 • CD
Pajisja
 • urë ngritëse
 • urë ngritëse: Ladebordwand: HOLLANDIA DHLM 10, Heckklappe, 750 kg
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: kamioncine me kontinier Iveco Daily 35 S 11

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": kamioncine me kontinier Iveco Daily 35 S 11

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.