Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P

Online: 7m 4d

Marka IVECO
Modeli Daily 70C21A8/P
ID NO11092
Viti i prodhimit 2016
Kilometrazhi 168 030 km
Data e regjistrimit të parë 01.01.2017
Pesha bruto 7 200 kg
Ngarkesa e dobishme 3 180 kg
Vendndodhja Gjermani, D-31137 Hildesheim
Telefoni +49 5121...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 203 hp (151 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 5 330 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 320 mm
 • vëllimi i ngarkesës: 30.00 m³
Kabina/pjesa e brendshme
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • sistemi i lundrimit
Pajisja
 • urë ngritëse

Shitësi
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim Gjermani
I besueshëm
I IVECO shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
23:52
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P
Iveco Daily 70C21A8/P
2016, 151 166 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P
Iveco Daily 70C21A8/P
2016, 133 129 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P
Iveco Daily 70C21A8/P
2016, 153 223 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P
Iveco Daily 70C21A8/P
2016, 152 125 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P
Iveco Daily 70C21A8/P
2016, 125 852 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P
Iveco Daily 70C21A8/P
2016, 159 251 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P
Iveco Daily 70C21A8/P
2016, 157 961 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P
Iveco Daily 70C21A8/P
2016, 165 681 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P
Iveco Daily 70C21A8/P
2016, 124 211 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P
Iveco Daily 70C21A8/P
2016, 124 929 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P
Iveco Daily 70C21A8/P
2016, 133 412 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P, 2016
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P
Iveco Daily 70C21A8/P
2016, 121 175 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamioncine me kontinier Iveco Daily 70C21A8/P, 2016

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.