Kamioncine me kontinier Renault Master 165.35 L3 CC RED EDITION nga Holandë, 37950 EUR në shitje - ID: 6947825
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Iveco Daily 35c15 3.0L Möbel Koffer Maxi 4,76 m. 26 m³ - kamioncine me kontinier
 20
21 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
157 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
145 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1m 11d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI KOFFER EURO 6 21M3 LAADV. 1090 KG - kamioncine me kontinier
 20
18 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
237 997 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp

Botuar: 4m 19d

Autobedrijf Rif B.V.

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës 12796

RENAULT MASTER RED-VAN - kamioncine me kontinier
 15
17 500 EUR
2020
657 229 km
Dizel

Botuar: 14d

TRUCKSUR

13

Spanjë, Sevilla

 Renault - Master 165 Koffer Platform - kamioncine me kontinier
 6
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
30 km
Dizel
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 000 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1m 13d

Auto-Wardenga

6

Gjermani, Straubing

Renault MASTER T35 165 Laadklep + Airco - kamioncine me kontinier
 12
Pyet për çmimin
2015
217 255 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp

Botuar: 25d

Nijwa Used Trucks

10

Holandë, Borne

Numri i referencës V956KF | 1166654

 Renault - Master 165 LBW BÄR - kamioncine me kontinier
 14
44 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
30 km
Dizel
165 hp
Ngarkesa e dobishme: 800 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1m 22d

Auto-Wardenga

6

Gjermani, Straubing

Renault Master T35 2.3 dCi 165 Meubelbak & Lift Airco Cruisse Nav - kamioncine me kontinier
 17
27 950 EUR
2019
128 370 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
165 hp

Botuar: 28d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Renault Master 3,5t Koffer dCi 165 LBW - kamioncine me kontinier
 20
37 350 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
57 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Auto Riemann GmbH

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 15279

RENAULT MASTER 130.35 - kamioncine me kontinier
 9
30 900 EUR
2019
154 000 km
Dizel

Botuar: 2m 13d

TRUCKSUR

13

Spanjë, Sevilla

IVECO 35S18 CC - kamioncine me kontinier
 1
44 500 EUR
2022
21 156 km
Dizel

Botuar: 1m 12d

TRUCKSUR

13

Spanjë, Sevilla

Renault Master DG165. Euro 5 6 bak Renault Master DG165. 160 Pk Euro 5 6 bak - kamioncine me kontinier
 20
13 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
232 564 km
Dizel
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 890 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 6d

BRAAM TRUCKS & TRAILER VERHUUR B.V.

6

Holandë, Wijchen

Numri i referencës V927LG

Renault Master 3,5t Möbel Koffer dCi 165 KLIMA TEMPOMAT - kamioncine me kontinier
 20
36 300 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
37 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 11d

Auto Riemann GmbH

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 15261

RENAULT Master 2.3 - kamioncine me kontinier
 5
9 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
335 000 km
Dizel
123 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 500 kg

Botuar: 2d

MONTSENY TRUCKS, SL

8

Spanjë, Sant Celoni (Barcelona)

Renault Master - kamioncine me kontinier
 12
500 EUR
Ankandi
Dizel

Botuar: 6d

Troostwijk Auctions

6

Belgjikë, Vaartlaan 1, Deinze, 9800

Numri i referencës 9027346

Kamioncine me kontinier Renault Master 165.35 L3 CC RED EDITION

Marka RENAULT
Modeli Master 165.35 L3 CC RED EDITION
Numri i referencës M0003498 - VPX-90-S
Viti i prodhimit 2022
Kilometrazhi 13 375 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 29.06.2022
Pesha neto 2 664 kg
Pesha bruto 3 500 kg
Ngarkesa e dobishme 836 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 2 299 cc
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 163 hp (121 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: Schaltgetriebe, 6-Gang
Shasia/pezullimi
 • baza e rrotës: 4 330 mm
 • ABS
 • spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 4 200 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 100 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 300 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 3
 • sistemi i lundrimit
 • kompjuter bordi
Pajisja
 • urë ngritëse
 • urë ngritëse: Ladebordwand: HOLLANDIA DHLM 10, Heckklappe, 1000 kg
Pjesë shtesë
 • garancia
 • libri i servisit
37 950
EUR

24 Mars 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Van
t1 test archive - Used Truck Center B.V.
t1 old