Reja dhe përdorur Kamioncina me tendë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamioncina me tendë


   Faqja 1 e 17 1/17   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz SPRINTER 316 TARPAULIN 8 PALLETS WEBASTO LIFT - Kamioncine me tendë
 30
19 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
282 300 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
160 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

AUTO-PLUS DEALER

Poloni, 58-309 Wałbrzych

Iveco Daily 50C18 Doka Atlas 37 7m-350 kg AHK - Kamioncine me tendë
 20
27 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
246 294 km
Numri i ndenjëseve: 7
179 hp

Mein-Laster GmbH

3

Gjermani

Iveco Daily 35S18 Pritsche Plane LBW + Anhänger - Kamioncine me tendë
 18
Pyet për çmimin
E re
15 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
175 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1orë 2min

Thomann Nutzfahrzeuge GmbH

5

Gjermani, 33100 Paderborn

Fiat Ducato - Kamioncine me tendë
 20
2 700 EUR
2007
400 199 km
Dizel
120 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 535 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 14orë 38min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI - Kamioncine me tendë
 10
4 200 EUR
2009
371 558 km
Dizel
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 155 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 14orë 38min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

 Peugeot - Boxer 165 10PAL - Kamioncine me tendë
 13
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
30 km
Dizel
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 000 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 18orë 48min

Auto-Wardenga

6

Gjermani, Straubing

MAN 8.190 TGL 4x2, 6.060mm lang, AHK, LBW, Klima - Kamioncine me tendë
 17
33 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
169 128 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
190 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 23orë 53min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83925

Iveco DAILY 35S18 PRITSCHE PLANE 10 PALETTEN WEBASTO - Kamioncine me tendë
 30
26 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
162 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
179 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

AUTO-PLUS DEALER

Poloni, 58-309 Wałbrzych

Volkswagen CRAFTER PRITSCHE PLANE 10 PALETTEN WEBASTO A/C - Kamioncine me tendë
 30
19 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
231 700 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 1
179 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

AUTO-PLUS DEALER

Poloni, 58-309 Wałbrzych

Renault MASTER PRITSCHE PLANE 10 PALETTEN AUFZUG A/C - Kamioncine me tendë
 30
21 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
307 900 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
165 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

AUTO-PLUS DEALER

Poloni, 58-309 Wałbrzych

Iveco Daily 35S18 Pritsche Plane 10 EP - Kamioncine me tendë
 14
43 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
10 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
177 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

Premium Kfz Outlet GmbH

Gjermani, Schöpstal

Renault Master Backsleeper Pritche u.Plane 8EP - Kamioncine me tendë
 17
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
100 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
165 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

Premium Kfz Outlet GmbH

Gjermani, Schöpstal

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI Pritsche Ladebordwand - Kamioncine me tendë
 15
29 319 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
95 633 km
Dizel
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

Vancompany gmbh

1

Gjermani, Fuchstal-Asch

Mercedes-Benz Vario T2 508D Doka 3.5t abgelastet - Kamioncine me tendë
 15
15 874 EUR
Çmimi pa. TVSH
1995
53 166 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
79 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

Vancompany gmbh

1

Gjermani, Fuchstal-Asch

Iveco Daily - Kamioncine me tendë
 20
70 401.21 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
20 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
177 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 500 kg
Pesha bruto: 7 200 kg

Botuar: 1d

KTC

Poloni, Olsztyn

Volkswagen Pick-up - Kamioncine me tendë
 15
2 500 EUR
Ankandi
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 1 648 kg

Botuar: 2d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Oostdijk 57, Sint Philipsland, 4675 RE

Numri i referencës 9590331

Iveco 35S17 Daily - Kamioncine me tendë
 15
Pyet për çmimin
2013
328 000 km
Dizel
170 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Agron Haxha Truck GmbH

1

Zvicra, Othmarsingen

Numri i referencës c24_24009

Renault Master - Kamioncine me tendë
 11
35 550 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
Dizel
165 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

AUTO-GALERI-BADUM Karol Kukla

Poloni, Jasienica

Mercedes-Benz SPRINTER 319 3,0V6 PLANDEKA 10 PALET KLIMA WEBASTO NAVI - Kamioncine me tendë
 20
12 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
403 000 km
Dizel
187 hp
Ngarkesa e dobishme: 720 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Krzysztof Konefał - Auto-Handel ImportExport

Poloni, Tarnobrzeg

Mercedes-Benz 1230 Atego | Navi*Klima*AHK*Portaltüren*1. Hand! - Kamioncine me tendë
 20
85 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
80 370 km
Dizel
299 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 2d

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

14

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 0330/23

Opel MOVANO PRITSCHE PLANE 9 PALETTEN WEBASTO A/C - Kamioncine me tendë
 30
29 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
156 300 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
165 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

AUTO-PLUS DEALER

Poloni, 58-309 Wałbrzych

Renault MASTER PRITSCHE PLANE 12 PALETTEN WEBASTO A/C - Kamioncine me tendë
 30
24 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
208 200 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
165 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

AUTO-PLUS DEALER

Poloni, 58-309 Wałbrzych

1 2 3 17   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Curtain side vans
t1 old