Reja dhe përdorur Kamioncina vetëshkarkuese në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamioncina vetëshkarkuese


   Faqja 1 e 14 1/14   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
RENAULT MASTER - Kamioncine vetëshkarkuese
 7
12 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
Dizel
120 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 527 kg

MOTORISA

11 R

Spanjë, Palma de Mallorca

Numri i referencës 7413

Iveco ML75E16 3 S-Kipper PK 4200 9,4m-550 kg Greifer  - Kamioncine vetëshkarkuese
 20
35 800 EUR
2012
149 865 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
160 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Mein-Laster GmbH

3

Gjermani

Mercedes-Benz 511 CDI Kipper Dubbel cabine - Kamioncine vetëshkarkuese
12 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
127 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
108 hp
Ngarkesa e dobishme: 480 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 8min

Koops Trading BV

6

Holandë, Bunschoten Spakenburg

Numri i referencës 45VXR3

Renault Master 2.3 kipper kist airco! - Kamioncine vetëshkarkuese
 12
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
141 096 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
131 hp
Ngarkesa e dobishme: 606 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 9orë 28min

camionette

1

Belgjikë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 300007

Mercedes-Benz 817 Meiller 3S. Kipper | Sperrdifferential  - Kamioncine vetëshkarkuese
 16
8 999 EUR
Çmimi pa. TVSH
1998
200 400 km
Dizel
170 hp

Botuar: 11orë 30min

NGR Nutzfahrzeuge Gebr. Ruhrig GmbH

1

Gjermani, Wuerselen

VAUXHALL MOVANO R3500 L2H1 2.3CDTI DR - Kamioncine vetëshkarkuese
 20
Ankandi
2015
171 230 km
Dizel

Botuar: 1d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës VE64MMJ

Mercedes-Benz SPRINTER 513 WYWROTKA KLIMA - Kamioncine vetëshkarkuese
 4
10 612.26 EUR
2015
217 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
130 hp

Botuar: 1d

"ELSEB" Kroker Sebastian

Poloni, Zbydniów

 2014 Ford Transit 100 T350 - Kamioncine vetëshkarkuese
 38
Ankandi
2014
286 103 km

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100302666

Ford TRANSIT - Kamioncine vetëshkarkuese
 11
2 316 EUR
Ankandi
2012
93 944 km
LPG
6 hp

Botuar: 1d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 295588

IVECO 35S13 - Kamioncine vetëshkarkuese
 8
2 447 EUR
Ankandi
2011
164 800 km
LPG
124 hp

Botuar: 1d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 296787

Renault Master 2.3 kipper l3 165pk! - Kamioncine vetëshkarkuese
 15
37 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
24 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
165 hp

Botuar: 1d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 304036

Nissan Atleon * Cabstar * ECO-T * Trade  * Wywrotka * Komunalna * NADSTAWKI * KONTENER * PODWÓJNE BURTY * KIPPER NA KAŻDE AUTO * Wywrot 3 stronna * NOWA ZABUDOWA 35c 50c 60c 65c 70c * PRODUCENT * - Kamioncine vetëshkarkuese
 9
4 340.17 EUR
2022
55 421 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 500 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

BELKA-NADWOZIA.PL

Poloni

Iveco Daily * Wywrotka * Komunalna * NADSTAWKI * KONTENER * PODWÓJNE BURTY * KIPPER NA KAŻDE AUTO * Wywrot 3 stronna * NOWA ZABUDOWA 35c 50c 60c 65c 70c * PRODUCENT * - Kamioncine vetëshkarkuese
 12
4 340.17 EUR
2022
65 887 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 500 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

BELKA-NADWOZIA.PL

Poloni

Iveco Daily * Wywrotka * Komunalna * NADSTAWKI * KONTENER * PODWÓJNE BURTY * KIPPER NA KAŻDE AUTO * Wywrot 3 stronna * NOWA ZABUDOWA 35c 50c 60c 65c 70c * PRODUCENT * - Kamioncine vetëshkarkuese
 13
6 076.33 EUR
2022
65 887 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 500 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

BELKA-NADWOZIA.PL

Poloni

MAN TGE Doka 3-Seitenkipper *TEMPO*MULTI*SOFORT!*  - Kamioncine vetëshkarkuese
 20
44 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
23 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
177 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

Silvio Behnke Kfz Handel und Vermietung GmbH

Gjermani, Kassel

Numri i referencës 2626

Ford Transit 170pk Kipper Dubbele cabine 3.5t Trekhaak Airco Cruise Tipper Benne Airco Dubbel cabine Trekhaak Cruise control - Kamioncine vetëshkarkuese
 20
21 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
40 286 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 820 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

BAS World Vans

1

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70220329

IVECO DAILY 60C18 - Kamioncine vetëshkarkuese
 20
Ankandi
2010
96 862 km
Dizel

Botuar: 2d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës FJ10BWK

Peugeot BOXER 335 L3 2.2 HDI 130PS - Kamioncine vetëshkarkuese
 20
Ankandi
2014
125 128 km
Dizel

Botuar: 2d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës CN64AEK

IVECO DAILY 60C18 - Kamioncine vetëshkarkuese
 20
Ankandi
2010
106 732 km
Dizel

Botuar: 2d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës FJ10BWH

Nissan Kipper, 2.5DI, 4x4, 2005, Manual Gear, 181000km, New Tyres - Kamioncine vetëshkarkuese
 20
8 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
181 000 km
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 820 kg
Pesha bruto: 2 860 kg

Botuar: 3d

Mister Mike

1

Holandë, Ter aar

Numri i referencës NIS

Ford Transit 2.0 tdci 170 dc kipper - Kamioncine vetëshkarkuese
 13
21 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
43 076 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 745 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 303414

Isuzu m21 TTh 3 Siten Kipper Klima  - Kamioncine vetëshkarkuese
 13
52 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
120 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4d

Thomann Nutzfahrzeuge GmbH

5

Gjermani, 33100 Paderborn

1 2 3 14   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Tipper vans
t1 old