Kamioncine Mercedes-Benz Sprinter nga Holandë në shitje - ID: 10891071
Gjeni MERCEDES-BENZ SprinterShkoni te listimet MERCEDES-BENZ Sprinter
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Mercedes-Benz Sprinter

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun
Njoftimi Kamioncine Mercedes-Benz Sprinter nuk është më i disponueshëm, por gjetëm oferta të ngjashme (10)
Oferta të ngjashme:
Mercedes-Benz Sprinter - Kamioncine: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter - Kamioncine: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter - Kamioncine: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter - Kamioncine: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter - Kamioncine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Mercedes-Benz Sprinter

Kamioncine
2017315325 kmdizel (naftë)Euro 6Numri i ndenjëseve: 3163 hpNgarkesa e dobishme: 880 kgPesha bruto: 3500 kg
Holandë, Veghel
Botuar: 4dNumri i referencës 70327995

11 000EUR

  • ≈ 1 035 757 ALL
  • ≈ 12 506 USD
2017315325 kmdizel (naftë)Euro 6Numri i ndenjëseve: 3163 hpNgarkesa e dobishme: 880 kgPesha bruto: 3500 kg
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Sprinter 516 Hoogwerker EURO6 - Kamioncine: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 516 Hoogwerker EURO6 - Kamioncine: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 516 Hoogwerker EURO6 - Kamioncine: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 516 Hoogwerker EURO6 - Kamioncine: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 516 Hoogwerker EURO6 - Kamioncine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Mercedes-Benz Sprinter 516 Hoogwerker EURO6

Kamioncine
2017163050 kmdizel (naftë)Euro 6Numri i ndenjëseve: 2163 hpNgarkesa e dobishme: 940 kgPesha bruto: 5000 kg
Holandë, Vuren
Botuar: 27dNumri i referencës 327173

32 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 102 565 ALL
  • ≈ 37 462 USD
2017163050 kmdizel (naftë)Euro 6Numri i ndenjëseve: 2163 hpNgarkesa e dobishme: 940 kgPesha bruto: 5000 kg
Holandë, Vuren
Kontakto shitësin
2017 Mercedes Sprinter 314 CDI - Kamioncine: foto 1
2017 Mercedes Sprinter 314 CDI - Kamioncine: foto 2
2017 Mercedes Sprinter 314 CDI - Kamioncine: foto 3
2017 Mercedes Sprinter 314 CDI - Kamioncine: foto 4
2017 Mercedes Sprinter 314 CDI - Kamioncine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (40)

2017 Mercedes Sprinter 314 CDI

Kamioncine
2017740478 km
Mbretëria e Bashkuar, Goole
Botuar: 10dNumri i referencës 140546611
Ankandi
2017740478 km
Mbretëria e Bashkuar, Goole
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Sprinter Sprinter 311 CDI - Kamioncine: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter Sprinter 311 CDI - Kamioncine: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter Sprinter 311 CDI - Kamioncine: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter Sprinter 311 CDI - Kamioncine: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter Sprinter 311 CDI - Kamioncine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Mercedes-Benz Sprinter Sprinter 311 CDI

Kamioncine
2008247506 kmdizel (naftë)Euro 4Numri i ndenjëseve: 6110 hpNgarkesa e dobishme: 760 kgPesha bruto: 3200 kg
Holandë, Veghel
Botuar: 4dNumri i referencës 70325553

3 500EUR

  • ≈ 329 559 ALL
  • ≈ 3 979 USD
2008247506 kmdizel (naftë)Euro 4Numri i ndenjëseve: 6110 hpNgarkesa e dobishme: 760 kgPesha bruto: 3200 kg
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

1 050EUR

Ankandi
  • ≈ 98 867 ALL
  • ≈ 1 193 USD
2017
Holandë, Breda
Kërko fotografi të disponueshme

MERCEDES-BENZ SPRINTER COMMERCIAL VEHICLE

Kamioncine
Belgjikë, Hasselt
Botuar: 17d

4 050EUR

Ankandi
  • ≈ 381 347 ALL
  • ≈ 4 604 USD
Belgjikë, Hasselt
Kërko fotografi të disponueshme

2 700EUR

Ankandi
  • ≈ 254 231 ALL
  • ≈ 3 069 USD
2017
Holandë, Buitenpost
Mercedes-Benz Sprinter 314 EURO 6 PAUS 31 WH-M 2017 ONLY 528 HOURS - Kamioncine: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 314 EURO 6 PAUS 31 WH-M 2017 ONLY 528 HOURS - Kamioncine: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 314 EURO 6 PAUS 31 WH-M 2017 ONLY 528 HOURS - Kamioncine: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 314 EURO 6 PAUS 31 WH-M 2017 ONLY 528 HOURS - Kamioncine: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 314 EURO 6 PAUS 31 WH-M 2017 ONLY 528 HOURS - Kamioncine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Mercedes-Benz Sprinter 314 EURO 6 PAUS 31 WH-M 2017 ONLY 528 HOURS

Kamioncine
2017189326 kmdizel (naftë)Euro 6143 hpNgarkesa e dobishme: 210 kgPesha bruto: 3500 kg
Holandë, Groot-Ammers
Botuar: 1m Numri i referencës RHT / MB697531

47 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 4 514 962 ALL
  • ≈ 54 516 USD
2017189326 kmdizel (naftë)Euro 6143 hpNgarkesa e dobishme: 210 kgPesha bruto: 3500 kg
Holandë, Groot-Ammers
Kontakto shitësin
MERCEDES-BENZ SPRINTER 413 CDI - Kamioncine: foto 1
MERCEDES-BENZ SPRINTER 413 CDI - Kamioncine: foto 2
MERCEDES-BENZ SPRINTER 413 CDI - Kamioncine: foto 3
MERCEDES-BENZ SPRINTER 413 CDI - Kamioncine: foto 4
MERCEDES-BENZ SPRINTER 413 CDI - Kamioncine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

MERCEDES-BENZ SPRINTER 413 CDI

Kamioncine
2001351598 km
Francë, Bousbecque
Botuar: 1m

1 900EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

  • ≈ 178 903 ALL
  • ≈ 2 160 USD
2001351598 km
Francë, Bousbecque
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Sprinter 314 Versalift ETL-32-130, 12,8 meter Werkhoogte - Kamioncine: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 314 Versalift ETL-32-130, 12,8 meter Werkhoogte - Kamioncine: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 314 Versalift ETL-32-130, 12,8 meter Werkhoogte - Kamioncine: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 314 Versalift ETL-32-130, 12,8 meter Werkhoogte - Kamioncine: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 314 Versalift ETL-32-130, 12,8 meter Werkhoogte - Kamioncine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Mercedes-Benz Sprinter 314 Versalift ETL-32-130, 12,8 meter Werkhoogte

Kamioncine
2017278000 kmdizel (naftë)Euro 6140 hpPesha bruto: 3500 kg
Holandë, Apeldoorn Zuid-West
Botuar: 4dNumri i referencës TC11332

17 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 647 796 ALL
  • ≈ 19 896 USD
2017278000 kmdizel (naftë)Euro 6140 hpPesha bruto: 3500 kg
Holandë, Apeldoorn Zuid-West
Kontakto shitësin

Kamioncine Mercedes-Benz Sprinter

Shiko të ngjashme
Hmm, duket se artikulli është shitur
Kamioncine Mercedes-Benz Sprinter: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Kamioncine Mercedes-Benz Sprinter: foto 1
See what's in stock now
Mjete komerciale MERCEDES-BENZ
4.43
7 komente
SHITUR

The seller didn't indicate the price

Kjo shpallje ruhet në arkiv për referencë (specifikimet, çmimi tipik). Në faqe nuk ka shpallje të vjetruara — të gjitha opsionet aktive mund t’i gjeni më poshtë.

Modeli

Numri i referencës

70305532
Viti i prodhimit

Kilometrazhi

291943 km
Data e regjistrimit të parë

21.02.2017
Pesha neto

2800 kg
Pesha bruto

3500 kg
Ngarkesa e dobishme

700 kg
Gjatësia

7000 mm
Gjerësia

2200 mm
Lartësia

3040 mm
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Holandë, Noord Brabant, 5466 AP , Veghel, Mac Arthurweg 2
Motori/linja e ngarjes
zhvendosja

1796 cc
cilindrat e motorit

4
rendimenti i fuqisë

157 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
numri i akseve

2-aks
baza e rrotës

4330 mm
Kabina/pjesa e brendshme
numri i ndenjëseve

3
radio

Ky ofertë është vetëm për qëllime informuese. Ju lutemi konfirmoni detajet direkt nga shitësi.

Mjete komerciale MERCEDES-BENZ
4.43
7 komente
SHITUR

The seller didn't indicate the price

Ky ofertë është vetëm për qëllime informuese. Ju lutemi konfirmoni detajet direkt nga shitësi.

Seri të tjera prej Kamioncina MERCEDES-BENZ

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Van
t1 test archive - BAS World Auction