Reja dhe përdorur Autobotë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobotë, autocisterna, kamionë cisternë


517
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 26 1/26   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
DAF AE75PCF -15 000 L Gas tank truck -Gas, Gaz, LPG, Propane, Butane tank and test pressure 27 bars with  ADR 24 April 2023 - Autobot
 7
Pyet për çmimin
2002
793 552 km
4x2
Ngarkesa e dobishme: 19 000 kg
Pesha bruto: 30 850 kg

DE VISSER TRADING B.V.

1

Holandë, Lelystad

Numri i referencës BNGS70

Volvo F7 - Autobot
 16
13 350 EUR
1980
439 890 km
335 hp
Pesha bruto: 24 500 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

IVECO Trakker 380 - Autobot
 13
Pyet për çmimin

Autobot për transportimin e karburantit

2008
22 936 km
6x4
373 hp

Botuar: 1orë 38min

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

Mercedes-Benz Actros 1836 - Autobot
 15
Pyet për çmimin

Autobot për transportimin e karburantit

2009
333 427 km
4x4
355 hp

Botuar: 1orë 41min

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

IVECO Trakker 380 - Autobot
 13
Pyet për çmimin
2008
22 km
373 hp

Botuar: 1orë 41min

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

Renault PREMIUM 270.19D CITERNE MAGYAR 13 000L 4 CPTS - Autobot
 12
Pyet për çmimin

Autobot për transportimin e karburantit

2014
335 142 km
4x2
19 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 140 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 15orë 33min

SA Garage Gérard Poulalion

6

Francë, BOURRON MARLOTTE Ile-de-France - Seine-et-Marne

Numri i referencës 1454

Renault Midlum 220 14996 Liter, LPG GPL, Gas tank,Steel suspension - Autobot
 16
14 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
481 000 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 420 kg
Pesha bruto: 16 350 kg

Botuar: 19orë 38min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 013950

 MAN - Autobot
 20
83 002 EUR
Ankandi
2010
8 166 km

Botuar: 21orë 21min

MPE UK & Ireland

1

Mbretëria e Bashkuar, Maltby

Numri i referencës WMAX60ZZ8BL061115

Caterpillar D6E Fuel tanker - Autobot
 20
Pyet për çmimin
1995

Botuar: 22orë 54min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E04435

IVECO 120E21 - Autobot
 10
Pyet për çmimin

Autobot për transportimin e karburantit

4x2

Botuar: 1d

VERSIGLIA S.R.L.

3

Itali, Tortona

IVECO 130e21 - Autobot
 7
Pyet për çmimin

Autobot për transportimin e gazit

2005
4x2

Botuar: 1d

VERSIGLIA S.R.L.

3

Itali, Tortona

Mercedes-Benz Atego 1726 4×4 Fuel tank - Autobot
 13
Pyet për çmimin

Autobot për transportimin e karburantit

E re
2023
10 km
4x4
241 hp

Botuar: 1d

TMH RENTAL B.V.

4

Holandë, Schiedam

Mercedes-Benz Atego 1725 4×4 Fuel tank - Autobot
 13
Pyet për çmimin

Autobot për transportimin e karburantit

E re
2023
10 km
4x4
241 hp

Botuar: 1d

TMH RENTAL B.V.

4

Holandë, Schiedam

Volvo FM 300 FM9.300 6x2, 4 comp 1-7000L 2-3000L 3-6000L 4-4600L EURO 5!!!  - Autobot
 8
22 750 EUR
2009
949 218 km
6x2

Botuar: 1d

Mestebeld Trucks B.V.

6

Holandë, Lemelerveld, Netherlands

Numri i referencës 44895

Daf Cf 85410 - Autobot
 8
76 900 EUR
2013
664 720 km
6x2
410 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 250 kg
Pesha bruto: 26 500 kg

Botuar: 1d

CEFIN TRUCKS

3

Rumani, Chiajna

MAN TGA 32.430 - Autobot
 17
32 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobot për transportimin e qumështit

2006
1 005 657 km
8x2
423 hp
Ngarkesa e dobishme: 19 400 kg

Botuar: 2d

WORKING TRUCKS S.R.L.

8

Itali, Gruaro (Ve)

DAF CF 440 EURO 6 - VACCUM - Autobot
 20
Ankandi
2015
443 129 km

Botuar: 2d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës SV15NKN

DAF CF 75.360 - Autobot
 20
Ankandi

Autobot për transportimin e karburantit

2013
415 961 km

Botuar: 2d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës PO13NVK

Volvo FL6 18 TONNE - Autobot
 20
Ankandi
2003
891 945 km

Botuar: 2d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës M18DFL

Mercedes-Benz Actros 1844 L Lindner&Fischer 14000ltr 297tkm!  - Autobot
 15
34 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
297 000 km
4x2
435 hp

Botuar: 2d

Janssen Trucks

14

Holandë, Tegelen

Mercedes-Benz Atego 1833 - Autobot
 15
1 000 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Industriezone Kanaal-Noord 1157, Bree, 3960

Numri i referencës 9592866

Volvo FM-460 6x2 Willig  - Autobot
 20
Pyet për çmimin
2004
545 000 km
6x2
460 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2d

Agron Haxha Truck GmbH

1

Zvicra, Othmarsingen

Numri i referencës c24_34009

1 2 3 26   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Tank trucks
t1 old