Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Autobot Renault Premium 310 DXI E5/18000l/5 Kammern/Klima/ADR
Renault Premium 310 DXI E5/18000l/5 Kammern/Klima/ADR
2010, 242 134 km, 6x2, Dizel
Gjermani, Hilden
36 800 EUR
Autobot Renault Premium 310 DXI E5/18000l/5 Kammern/Klima/ADR, 2010
Autobot Renault Premium 310 DXI E5/18000l/5 Kammern/Klima/ADR
Renault Premium 310 DXI E5/18000l/5 Kammern/Klima/ADR
2011, 260 376 km, 6x2, Dizel
Gjermani, Hilden
38 800 EUR
Autobot Renault Premium 310 DXI E5/18000l/5 Kammern/Klima/ADR, 2011
Autobot Renault Premium 270 DXI E5/13000l/4 Kammern/ADR bis 2021
Renault Premium 270 DXI E5/13000l/4 Kammern/ADR bis 2021
2010, 252 276 km, 4x2, Dizel
Gjermani, Hilden
26 800 EUR
Autobot Renault Premium 270 DXI E5/13000l/4 Kammern/ADR bis 2021, 2010
Autobot Renault Premium 310/Retarder/13000l/4 Kammern/ADR 09.21
Renault Premium 310/Retarder/13000l/4 Kammern/ADR 09.21
2010, 299 566 km, 4x2, Dizel
Gjermani, Hilden
27 800 EUR
Autobot Renault Premium 310/Retarder/13000l/4 Kammern/ADR 09.21, 2010
Autobot Renault Premium 380DXi /13000l/4 Kammern/Klima/ADR
Renault Premium 380DXi /13000l/4 Kammern/Klima/ADR
2013, 359 830 km, 6x2, Dizel
Gjermani, Hilden
34 000 EUR
Autobot Renault Premium 380DXi /13000l/4 Kammern/Klima/ADR, 2013
Autobot Renault PREMIUM 320 DXI+MAGYAR 18000L (5 comp.)
Renault PREMIUM 320 DXI+MAGYAR 18000L (5 comp.)
2008, 473 637 km, 6x2
Belgjikë, Handzame
24 450 EUR
Autobot Renault PREMIUM 320 DXI+MAGYAR 18000L (5 comp.), 2008
Autobot DAF CF 75.310 E5/14000l/4 Kammern/Klima/ADR
DAF CF 75.310 E5/14000l/4 Kammern/Klima/ADR
2010, 257 564 km, 4x2, Dizel
Gjermani, Hilden
28 800 EUR
Autobot DAF CF 75.310 E5/14000l/4 Kammern/Klima/ADR, 2010
Autobot Renault Premium 270/Retarder/13000l/4 Kammern/ADR gültig
Renault Premium 270/Retarder/13000l/4 Kammern/ADR gültig
2011, 274 665 km, 4x2, Dizel
Gjermani, Hilden
26 800 EUR
Autobot Renault Premium 270/Retarder/13000l/4 Kammern/ADR gültig, 2011
Autobot Renault PREMIUM 320 DCI + TANK 18000 L(5 comp.)
Renault PREMIUM 320 DCI + TANK 18000 L(5 comp.)
2004, 350 253 km, 6x2
Belgjikë, Handzame
16 900 EUR
Autobot Renault PREMIUM 320 DCI + TANK 18000 L(5 comp.), 2004
Autobot Renault Premium 26.310 Fueltruck Euro 5
Renault Premium 26.310 Fueltruck Euro 5
2010, 213 112 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Holandë, WAALWIJK
31 950 EUR
Autobot Renault Premium 26.310 Fueltruck Euro 5, 2010
Autobot Scania P320 E5/19000l/5Kammern/Lift-Lenkachse/ADR 09.21
Scania P320 E5/19000l/5Kammern/Lift-Lenkachse/ADR 09.21
2010, 249 715 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Hilden
49 800 EUR
Autobot Scania P320 E5/19000l/5Kammern/Lift-Lenkachse/ADR 09.21, 2010
Autobot Renault Premium 310 Euro 4
Renault Premium 310 Euro 4
2010, 332 304 km, 4x2
Belgjikë, Hooglede
18 500 EUR
Autobot Renault Premium 310 Euro 4, 2010

Autobot Renault Premium 310 DXI E5/18000l/5 Kammern/ADR AT-FL

Marka RENAULT
Modeli Premium
ID 5-135
Viti i prodhimit 2010
Kilometrazhi 256 154 km
Pesha bruto 26 000 kg
Sistemi hidraulik
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Hilden
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 310 hp (231 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 6x2
 • ABS
 • EBS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.