Autobot Renault Premium 310 DXI E5/Retarder/13500l/4 Kammern/ADR

Online: 1m 4d

Marka RENAULT
Modeli Premium
ID 5-112
Viti i prodhimit 2010
Kilometrazhi 249 431 km
Pesha bruto 19 000 kg
Sistemi hidraulik
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Hilden
Telefoni +49 (0)210...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 310 hp (231 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • ABS
 • EBS
Kabina/pjesa e brendshme
 • kontrolli i shpejtësisë
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
34800 EUR
34 800
EUR
 • 4 329 224 ALL
 • 39 108 USD

Çmimi neto

Shitësi
Yourtrucks GmbH
Yourtrucks GmbH Gjermani
I besueshëm
10 Më shumë se 10 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
16:27
34 800
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autobot Renault Premium 310 DXI E5/Retarder/13000l/4 Kammern/ADR
Renault Premium 310 DXI E5/Retarder/13000l/4 Kammern/ADR
2010, 254 687 km, 4x2, Dizel
Gjermani, Hilden
34 800 EUR
Autobot Renault Premium 310 DXI E5/Retarder/13000l/4 Kammern/ADR, 2010
Autobot Renault Premium 310DXI E5/Tank/Retarder/13000l/4 Kammern
Renault Premium 310DXI E5/Tank/Retarder/13000l/4 Kammern
2010, 217 076 km, 4x2, Dizel
Gjermani, Hilden
32 800 EUR
Autobot Renault Premium 310DXI E5/Tank/Retarder/13000l/4 Kammern, 2010
Autobot Renault Premium 310 DXI E5/18000l/5 Kammern/ADR AT-FL
Renault Premium 310 DXI E5/18000l/5 Kammern/ADR AT-FL
2010, 256 154 km, 6x2, Dizel
Gjermani, Hilden
36 800 EUR
Autobot Renault Premium 310 DXI E5/18000l/5 Kammern/ADR AT-FL, 2010
Autobot Renault Premium 320 DXI/18000l/5 Kammern/ADR/Lenkachse
Renault Premium 320 DXI/18000l/5 Kammern/ADR/Lenkachse
2009, 306 752 km, 6x2, Dizel
Gjermani, Hilden
25 800 EUR
Autobot Renault Premium 320 DXI/18000l/5 Kammern/ADR/Lenkachse, 2009
Autobot Renault Midlum 270 DXI E5/10.500l/4 Kammern/ADR/Klima
Renault Midlum 270 DXI E5/10.500l/4 Kammern/ADR/Klima
2010, 211 470 km, 4x2, Dizel
Gjermani, Hilden
24 800 EUR
Autobot Renault Midlum 270 DXI E5/10.500l/4 Kammern/ADR/Klima, 2010
Autobot Iveco Stralis 310 E5/18000l/5 Kammern/ADR/Lenkachse
Iveco Stralis 310 E5/18000l/5 Kammern/ADR/Lenkachse
2010, 420 811 km, 6x2, Dizel
Gjermani, Hilden
30 800 EUR
Autobot Iveco Stralis 310 E5/18000l/5 Kammern/ADR/Lenkachse, 2010
Autobot Mercedes-Benz Axor 1833 4x4 Allrad/8-Gang/11000l/4 Kammern/ADR
Mercedes-Benz Axor 1833 4x4 Allrad/8-Gang/11000l/4 Kammern/ADR
2009, 223 878 km, 4x4, Dizel
Gjermani, Hilden
39 800 EUR
Autobot Mercedes-Benz Axor 1833 4x4 Allrad/8-Gang/11000l/4 Kammern/ADR, 2009
Autobot Renault PREMIUM 310+TANK 13000 L (4 comp.)
Renault PREMIUM 310+TANK 13000 L (4 comp.)
2010, 299 831 km, 4x2
Belgjikë, Handzame
34 450 EUR
Autobot Renault PREMIUM 310+TANK 13000 L (4 comp.), 2010
Autobot Renault Premium 310.19
Renault Premium 310.19
2010, 278 274 km, 4x2, Dizel
Francë, BOURRON MARLOTTE Ile-de-France - Seine-et-Marne
Autobot Renault Premium 310.19, 2010
Autobot Renault PREMIUM 280 DXI-euro5 + TANK 14000 L (4 comp.)
Renault PREMIUM 280 DXI-euro5 + TANK 14000 L (4 comp.)
2009, 271 038 km, 4x2
Belgjikë, Handzame
31 900 EUR
Autobot Renault PREMIUM 280 DXI-euro5 + TANK 14000 L (4 comp.), 2009
Autobot Renault PREMIUM 270 DXI-euro5+ TANK 13000 L (5 comp.)
Renault PREMIUM 270 DXI-euro5+ TANK 13000 L (5 comp.)
2009, 299 247 km, 4x2
Belgjikë, Handzame
33 900 EUR
Autobot Renault PREMIUM 270 DXI-euro5+ TANK 13000 L (5 comp.), 2009
Autobot Renault PREMIUM 270 DXI EURO 5 + STOKOTA 13000 L(5 COMP.)
Renault PREMIUM 270 DXI EURO 5 + STOKOTA 13000 L(5 COMP.)
2009, 219 758 km, 4x2
Belgjikë, Handzame
33 900 EUR
Autobot Renault PREMIUM 270 DXI EURO 5 + STOKOTA 13000 L(5 COMP.), 2009

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.