Reja dhe përdorur Autotransportuesë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autotransportuesë


   Faqja 1 e 10 1/10   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Ecoliner 817 tijhof oprijwagen 1993 - Autotransportues
 20
8 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993
474 000 km
4x2
156 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 600 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

De Koning Trucks

2

Holandë, HEDEL

Numri i referencës BLSF61

MERCEDES-BENZ ATEGO - Autotransportues
 13
20 000 EUR
1999
387 332 km
168 hp

Nordauto Service Srl

2

Itali, Bressanone

IVECO Eurocargo ML150E24 - Autotransportues
 20
Pyet për çmimin
2006
4x2
235 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 400 kg
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 2orë 1min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Numri i referencës BW90632

Scania P94-230 P94 230 - Autotransportues
 15
9 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
240 300 km
6x2
230 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 670 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 16orë 8min

HOLLAND TRADING TRANSPORT & REPAIR B.V.

12

Holandë, Giethoorn

Numri i referencës BLZX15

DAF XF 480 6x2 Oprijvrachtwagen Euro 6 - Autotransportues
 20
Pyet për çmimin
2020
562 000 km
6x2
483 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 561 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 19orë 2min

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës 53-BVJ-30

DAF LF 45.180 - Autotransportues
 20
Ankandi
2013
357 238 km

Botuar: 20orë 47min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës PF63JNZ

Isuzu N75 190 - Autotransportues
 20
Ankandi
2014
473 569 km

Botuar: 20orë 48min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës CE14ABN

Mercedes-Benz L 405 Autotransporter - Autotransportues
 15
8 900 EUR
1963
48 438 km
50 hp

Botuar: 21orë 35min

Gassmann GmbH

18

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 9028

MAN TGL 8.180 EURO 5 EEV TIJHOF COMBINATIE 352.000 KM - Autotransportues
 15
Pyet për çmimin
2012
352 800 km
4x2
179 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 655 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 22orë 42min

Nidro Auto's b.v.

5

Holandë, LIENDEN

Mercedes-Benz Atego 1324 EURO 6 AUTO/MACHINE 170TKM TTW 22000 KG - Autotransportues
 20
38 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
171 518 km
6x2
231 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 605 kg
Pesha bruto: 22 000 kg

Botuar: 22orë 52min

Nidro Auto's b.v.

5

Holandë, LIENDEN

Numri i referencës 84BJH2

MAN TGL 8.180 TIJHOF EURO 5 LIER(AB) AIRCO 352.TKM - Autotransportues
 14
Pyet për çmimin
2012
352 800 km
4x2
179 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 655 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 23orë 4min

Nidro Auto's b.v.

5

Holandë, LIENDEN

Numri i referencës BZSG41

VOLVO 460 ROLFO LOHR - Autotransportues
 7
77 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
542 500 km
4x2
460 hp

Botuar: 23orë 6min

ESP Speed UG

Gjermani

Mercedes-Benz Axor 1824 LL 6 ZITS TOWTRUCK EURO 4 ADBLEU 2X WINCH - Autotransportues
 18
39 850 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
482 132 km
4x2
240 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 585 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 23orë 8min

Nidro Auto's b.v.

5

Holandë, LIENDEN

Volvo FL 215 PK EURO 6 WINCH 3 SEATS PTO - Autotransportues
 17
Pyet për çmimin
2015
581 329 km
4x2
215 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 715 kg
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 23orë 22min

Nidro Auto's b.v.

5

Holandë, LIENDEN

Numri i referencës 61BGB4

DAF LF 45 TOWTRUCK PLATEAU WINCH UNDERLIFT REMOTE CONTROL - Autotransportues
 14
Pyet për çmimin
2010
379 569 km
4x2
286 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 550 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 23orë 24min

Nidro Auto's b.v.

5

Holandë, LIENDEN

Mercedes-Benz L 405 Autotransporter L 405 Autotransporter - Autotransportues
 15
11 772 EUR
1963
48 438 km
50 hp

Botuar: 1d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 9028

Mercedes-Benz 814 D OPRIJWAGEN - NIEUWE OPBOUW - NEW CONSTRUCTION - SUPER! - Autotransportues
 20
14 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
4x2
135 hp
Ngarkesa e dobishme: 935 kg
Pesha bruto: 4 250 kg

Botuar: 1d

TS TRUCKS B.V.

3

Holandë, OISTERWIJK

Numri i referencës TS113852

Mercedes-Benz Atego 816 - Autotransportues
 20
32 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
458 882 km
4x2

Botuar: 2d

Vink Machinery

7

Holandë, Wijchen, Gelderland

Volvo FM13 460 6x2  Neue fur Kassbohrer  - Autotransportues
 12
134 889 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
5 km
6x2
469 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 3d

Primatruck s.r.o.

12

Republika Çeke, Třebestovice

Renault MIDLUM 180.7 oprijwagen 180pk! - Autotransportues
 19
7 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
647 313 km
4x2
179 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 700 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 3d

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 303886

DAF FA LF 260 Autotransporter met oprijramp NEW AND UNUSED! - Autotransportues
 20
126 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
321 km
4x2
264 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 903 kg
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 3d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43243

Mercedes Atego 1222L/11.9 - Autotransportues
 15
5 000 EUR
Ankandi

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Groenmolenstraat 28, Alken, 3570

Numri i referencës 9581356

1 2 3 10   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Autotransporters
t1 old