Oferta të ngjashme

Autotransportues Mercedes-Benz ACTROS 1844 * LOHR AUFBAU *
Mercedes-Benz ACTROS 1844 * LOHR AUFBAU *
2011, 970 000 km, 4x2, 2-aks
Gjermani, Babenhausen
35 990 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz ACTROS 1844 * LOHR AUFBAU *, 2011
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 Autotranspor + Anhänger Lohr
Mercedes-Benz Actros 1844 Autotranspor + Anhänger Lohr
2007, 946 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Poloni, Męcina
12 400 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 Autotranspor + Anhänger Lohr, 2007
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 Klima - Retarder GERMAN TRUCK Lohr E
Mercedes-Benz Actros 1844 Klima - Retarder GERMAN TRUCK Lohr E
2007, 1 209 702 km, Dizel, 4-aks
Gjermani, Landau
25 900 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 Klima - Retarder GERMAN TRUCK Lohr E, 2007
Autotransportues Mercedes-Benz ACTROS 1844 L
Mercedes-Benz ACTROS 1844 L
2006, 373 923 km, Dizel
Belgjikë, Meer
Autotransportues Mercedes-Benz ACTROS 1844 L, 2006
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Supertrans
Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Supertrans
2013, 889 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Republika Çeke, Třebestovice
34 889 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Supertrans, 2013
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Supertrans
Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Supertrans
2013, 845 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Republika Çeke, Třebestovice
40 889 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Supertrans, 2013
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1843 MP5 für Lohr
Mercedes-Benz Actros 1843 MP5 für Lohr
2019, 77 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Republika Çeke, Třebestovice
79 289 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1843 MP5 für Lohr, 2019
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Vario/Vario
Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Vario/Vario
2013, 879 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Republika Çeke, Třebestovice
32 489 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Vario/Vario, 2013
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 E5 + Rimo PL4
Mercedes-Benz Actros 1844 E5 + Rimo PL4
2009, 1 271 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Republika Çeke, Třebestovice
15 889 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 E5 + Rimo PL4, 2009
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 Variotrans Motor Getriebe Turbo NEU
Mercedes-Benz Actros 1844 Variotrans Motor Getriebe Turbo NEU
2012, 888 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-93128 Regenstauf
41 900 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 Variotrans Motor Getriebe Turbo NEU, 2012
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1843 MP5 mirror cam für Lohr
Mercedes-Benz Actros 1843 MP5 mirror cam für Lohr
2019, 22 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Republika Çeke, Třebestovice
84 689 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1843 MP5 mirror cam für Lohr, 2019
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 EURO 5, Airco, Trucktransport, Multilohr, Combi
Mercedes-Benz Actros 1844 EURO 5, Airco, Trucktransport, Multilohr, Combi
2012, 838 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Ede
21 800 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 EURO 5, Airco, Trucktransport, Multilohr, Combi, 2012

Autotransportues Mercedes-Benz ACTROS 1844 * LOHR AUFBAU *

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Actros
Viti i prodhimit 2011
Kilometrazhi 970 000 km
Pesha bruto 18 000 kg
Sistemi hidraulik
Vendndodhja Gjermani, Babenhausen
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • zhvendosja: 11 946 cc
 • rendimenti i fuqisë: 435 hp (324 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
 • EBS
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autotransportues Mercedes-Benz ACTROS 1844 * LOHR AUFBAU *

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autotransportues Mercedes-Benz ACTROS 1844 * LOHR AUFBAU *

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.