Reja dhe përdorur Fadromë ngarkuesish në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Fadromë ngarkuesish


   Faqja 1 e 18 1/18   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Rafco Skip Loaders - Fadromë ngarkuese
 2
Pyet për çmimin
E re

Rafco endustri ve Ticaret A.S

1

Turqia, İzmir

RENAULT VI KERAX 380/19 4X2 - Fadromë ngarkuese
 10
Pyet për çmimin
2010
331 481 km
4x2
380 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 383 kg
Pesha bruto: 44 000 kg

ETS HENRI VAISSIERE

3

Francë, ZI LE BREZET ROUTE DE GERZAT 63100 CLERMONT FERRAND Auvergne, Puy-de-Dôme 63, France

Numri i referencës BC-753-RP

MAN 18.255 - Fadromë ngarkuese
 15
7 600 EUR
2002
703 km
4x2
Ngarkesa e dobishme: 9 640 kg
Pesha bruto: 18 600 kg

Botuar: 14orë 36min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

MAN TGA 26.400 TGA 26.400 6X2-2 BL 18 Tons portaalarm systeem - Fadromë ngarkuese
 11
Pyet për çmimin
2007
570 500 km
6x2
400 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 250 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 17orë 48min

Fitt Nederland B.V.

14

Holandë, Hoogblokland

Numri i referencës MAN07-TGA-264900-6x2-18tons-portaal-*#*1

DAF FA 75 CF 310 VDL 13 Ton portaalsysteem - Fadromë ngarkuese
 17
16 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
618 776 km
4x2
310 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 940 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 18orë 59min

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43287

Scania P 320 Euro 6 Hyvalift 14 Ton portaalarmsysteem - Fadromë ngarkuese
 19
66 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
334 097 km
4x2
320 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 149 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 19orë

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43277

Scania P 280 B4x2NA - Fadromë ngarkuese
 8
166 370.25 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
30 km
280 hp

Botuar: 22orë 34min

KING Zabudowy Pojazdow

2

Poloni, 76-200, Słupsk

SCANIA P 280 B4x2NA + MEILLER - Fadromë ngarkuese
 6
166 303 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
30 km
4x2
280 hp

Botuar: 22orë 34min

KING Zabudowy Pojazdow

2

Poloni, 76-200, Słupsk

Mitsubishi FUSO 9C18 - Fadromë ngarkuese
 6
60 655.82 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
10 km
175 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 000 kg
Pesha bruto: 8 550 kg

Botuar: 22orë 35min

KING Zabudowy Pojazdow

2

Poloni, 76-200, Słupsk

Renault Midliner M180 Bramowiec Solarka Piaskarka Pług - Fadromë ngarkuese
 20
6 674.96 EUR
Çmimi pa. TVSH
1997
298 000 km
180 hp

Botuar: 1d

F.H. WELENC SŁAWOMIR

Poloni, Siemonia

MAN TGS 26.470  - Fadromë ngarkuese
 8
59 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
190 000 km
6x2
470 hp

Botuar: 1d

Nero GmbH

Gjermani, Weinheim

Scania 94G 260 GB 4x2, Meiller - Fadromë ngarkuese
 15
18 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
420 575 km
4x2
259 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 900 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

Gassmann GmbH

18

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 86521

Scania 94G 260 GB 4x2 94G 260 GB 4x2, Meiller Tempomat - Fadromë ngarkuese
 15
22 572 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
420 575 km
4x2
259 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 900 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 86521

Scania R114 380 6x4  - Fadromë ngarkuese
 16
Pyet për çmimin
2000
541 000 km
6x4
381 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2d

Agron Haxha Truck GmbH

1

Zvicra, Othmarsingen

Numri i referencës c24_21009

Volvo FM12-340 4x2  - Fadromë ngarkuese
 20
Pyet për çmimin
2002
656 000 km
4x2
340 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2d

Agron Haxha Truck GmbH

1

Zvicra, Othmarsingen

Numri i referencës c24_35002

 2017 DAF LF - Fadromë ngarkuese
 51
Ankandi
2017
255 735 km

Botuar: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371043

 MERCEDES-BENZ Actros 2641 BB Seitenlader blattgefedert - Fadromë ngarkuese
 34
35 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
375 769 km
6x4
408 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 410 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Gjermani, Delbrück

Numri i referencës 23208

Volvo FM 330 / VDL Portaal systeem 13 Ton / 524 dkm / VEB+ / APK TUV 01-24 - Fadromë ngarkuese
 20
49 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
524 183 km
4x2
340 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 955 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 2d

Kuijpers Trading B.V.

2

Holandë, Tilburg

Numri i referencës 32BGT1

Mercedes-Benz 1841 4x2 Meiller AK 12. T | Klima | Sperrdiff.  - Fadromë ngarkuese
 15
32 999 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
473 900 km
4x2
408 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 3d

NGR Nutzfahrzeuge Gebr. Ruhrig GmbH

1

Gjermani, Wuerselen

Iveco Eurocargo ML180E32 Meiller Absetzkipper AK 12...  - Fadromë ngarkuese
 19
117 980 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
100 km
4x2
320 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 4d

OHLA AUTOMOBILE GmbH

1 I

Gjermani, Lütjenburg

Numri i referencës 25000

Mercedes-Benz Atego 918K 4x2 Atego 918K 4x2 mit Kran Hiab 066 - Fadromë ngarkuese
 11
29 052 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
291 250 km
4x2
176 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 630 kg
Pesha bruto: 9 500 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 1369

Mercedes-Benz Arocs 1830 K 4x2 Arocs 1830 K 4x2, Funk Klima - Fadromë ngarkuese
 15
109 080 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
89 500 km
4x2
298 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 605 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85360

1 2 3 18   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Skip loaders
t1 old