Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 1833 4X2 Absetzkipper Palfinger PAK 13 SC

Online: 3m 28d

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Arocs
ID G160164
Viti i prodhimit 2014
Kilometrazhi 154 931 km
Pesha bruto 18 000 kg
Sistemi hidraulik
Ngjyra e kuqe
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +495613...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 10 677 cc
 • rendimenti i fuqisë: 330 hp (246 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
54900 EUR
54 900
EUR
 • 6 814 682 ALL
 • 66 563 USD

Çmimi neto

Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Gjermani
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
12:28
Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
54 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Fadromë ngarkuese Iveco 460 PS 4x2 Euro 6 Absetzkipper Meiller AK12
Iveco 460 PS 4x2 Euro 6 Absetzkipper Meiller AK12
2014, 204 141 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
46 900 EUR
Fadromë ngarkuese Iveco 460 PS 4x2 Euro 6 Absetzkipper Meiller AK12, 2014
Fadromë ngarkuese MAN TGS 26.440 6x2 Absetzkipper Meiller AK16 MT
MAN TGS 26.440 6x2 Absetzkipper Meiller AK16 MT
2012, 293 679 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
34 900 EUR
Fadromë ngarkuese MAN TGS 26.440 6x2 Absetzkipper Meiller AK16 MT, 2012
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Axor 1833 Absetzkipper PAK 13SC Kran PK 8501 Eu5
Mercedes-Benz Axor 1833 Absetzkipper PAK 13SC Kran PK 8501 Eu5
2009, 299 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sindelfingen
35 500 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Axor 1833 Absetzkipper PAK 13SC Kran PK 8501 Eu5, 2009
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 1833/4x2 AROCS -3.900 Radstand
Mercedes-Benz 1833/4x2 AROCS -3.900 Radstand
2020, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
114 300 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 1833/4x2 AROCS -3.900 Radstand, 2020
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 2540 L 6x2 Absetzkipper Meiller, Funk
Mercedes-Benz Arocs 2540 L 6x2 Absetzkipper Meiller, Funk
2014, 306 171 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Peine
54 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 2540 L 6x2 Absetzkipper Meiller, Funk, 2014
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Axor 1833 K 4x2
Mercedes-Benz Axor 1833 K 4x2
2008, 389 175 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
22 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Axor 1833 K 4x2, 2008
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Atego 1324 4x2 Absetzkipper Gergen Funk
Mercedes-Benz Atego 1324 4x2 Absetzkipper Gergen Funk
2012, 374 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, 85764 Oberschleißheim
29 250 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Atego 1324 4x2 Absetzkipper Gergen Funk, 2012
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz ACTROS 1836 ABSETZKIPPER *4x2* Top Zustand
Mercedes-Benz ACTROS 1836 ABSETZKIPPER *4x2* Top Zustand
2005, 838 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Poloni, Męcina
15 600 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz ACTROS 1836 ABSETZKIPPER *4x2* Top Zustand, 2005
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Actros 1841 PAK 13H Blatt
Mercedes-Benz Actros 1841 PAK 13H Blatt
2008, 337 700 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Gersthofen
21 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Actros 1841 PAK 13H Blatt, 2008
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 1835 K Absetzkipper Meiller, Funk, Topzust
Mercedes-Benz Arocs 1835 K Absetzkipper Meiller, Funk, Topzust
2015, 244 878 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
62 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 1835 K Absetzkipper Meiller, Funk, Topzust, 2015
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz SK 1824 K 4x2 Absetzkipper Meiller Tele
Mercedes-Benz SK 1824 K 4x2 Absetzkipper Meiller Tele
1997, 742 377 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Peine
9 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz SK 1824 K 4x2 Absetzkipper Meiller Tele, 1997
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz AROCS 2540 6x2
Mercedes-Benz AROCS 2540 6x2
2018, 31 344 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, Zetten
99 500 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz AROCS 2540 6x2, 2018

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.