Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 1835 K Absetzkipper Meiller, Funk, Topzust

Online: 1m 20d

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Arocs
ID 577
Viti i prodhimit 2015
Kilometrazhi 244 878 km
Pesha bruto 18 000 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Königs-Wusterhausen
Telefoni +49 3375...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 7 698 cc
 • rendimenti i fuqisë: 354 hp (263 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
62900 EUR
62 900
EUR
 • 7 753 872 ALL
 • 76 298 USD

Çmimi neto

Shitësi
HenzeTruck GmbH
HenzeTruck GmbH Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
21:56
62 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 1833/4x2 AROCS -3.900 Radstand
Mercedes-Benz 1833/4x2 AROCS -3.900 Radstand
2020, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
111 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 1833/4x2 AROCS -3.900 Radstand, 2020
Fadromë ngarkuese MAN TGM 18.340 4x2 BB Absetzkipper hydr.Containersic
MAN TGM 18.340 4x2 BB Absetzkipper hydr.Containersic
2013, 193 184 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
49 900 EUR
Fadromë ngarkuese MAN TGM 18.340 4x2 BB Absetzkipper hydr.Containersic, 2013
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 2540 L 6x2 Absetzkipper Meiller, Funk
Mercedes-Benz Arocs 2540 L 6x2 Absetzkipper Meiller, Funk
2014, 306 171 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Peine
55 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 2540 L 6x2 Absetzkipper Meiller, Funk, 2014
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Axor 1833 K Absetzkipper Meiller AK 12 MT
Mercedes-Benz Axor 1833 K Absetzkipper Meiller AK 12 MT
2012, 297 520 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Peine
38 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Axor 1833 K Absetzkipper Meiller AK 12 MT, 2012
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Actros 2041 Absetzkipper Meiller Liftachse
Mercedes-Benz Actros 2041 Absetzkipper Meiller Liftachse
2013, 296 666 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Atzenhain
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Actros 2041 Absetzkipper Meiller Liftachse, 2013
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Actros 2641 Absetzkipper Meiller Liftachse
Mercedes-Benz Actros 2641 Absetzkipper Meiller Liftachse
2013, 317 061 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Atzenhain
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Actros 2641 Absetzkipper Meiller Liftachse, 2013
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 2642 Arocs, 6x4, Meiller AK 16 Tele, Funk, EUR6
Mercedes-Benz 2642 Arocs, 6x4, Meiller AK 16 Tele, Funk, EUR6
2015, 245 650 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Stuhr
65 500 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 2642 Arocs, 6x4, Meiller AK 16 Tele, Funk, EUR6, 2015
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 1830 K 4x2, Funk
Mercedes-Benz Arocs 1830 K 4x2, Funk
2017, 102 500 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
72 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 1830 K 4x2, Funk, 2017
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 3342 K 6x4, Meiller Absetzer
Mercedes-Benz Arocs 3342 K 6x4, Meiller Absetzer
2020, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Göttingen
111 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 3342 K 6x4, Meiller Absetzer, 2020
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 818 Atego Absetzkipper Meiller TÜV 11/2021
Mercedes-Benz 818 Atego Absetzkipper Meiller TÜV 11/2021
2003, 633 017 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Bakum
9 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 818 Atego Absetzkipper Meiller TÜV 11/2021, 2003
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 818 Atego Absetzkipper Meiller TÜV 11/2021
Mercedes-Benz 818 Atego Absetzkipper Meiller TÜV 11/2021
2003, 633 017 km, Dizel
Gjermani, Bakum
9 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 818 Atego Absetzkipper Meiller TÜV 11/2021, 2003
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 2536 Arocs 6x2 MEILLER Euro6
Mercedes-Benz 2536 Arocs 6x2 MEILLER Euro6
2015, 223 031 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Korschenbroich-Glehn
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 2536 Arocs 6x2 MEILLER Euro6, 2015

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.