Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Axor 1828

Online: 1m 16d

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Axor
ID c24_4050
Viti i prodhimit 2005
Kilometrazhi 336 000 km
Pesha bruto 18 000 kg
Vendndodhja Zvicra, Regensdorf
Telefoni +41 4484...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 3
  • karburanti: dizel
  • rendimenti i fuqisë: 280 hp (208 KW)
  • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 4x2
16500 EUR
16 500
EUR
  • 2 016 630 ALL
  • 19 420 USD

Çmimi neto

Shitësi
BAFAG  AG
BAFAG AG Zvicra
I besueshëm
13 Më shumë se 13 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
21:23
16 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Actros 2548
Mercedes-Benz Actros 2548
2011, 298 800 km, 6x2, Dizel
Zvicra, Regensdorf
36 800 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Actros 2548, 2011
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Axor 2533 K 6x2
Mercedes-Benz Axor 2533 K 6x2
2005, 374 515 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Göttingen
16 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Axor 2533 K 6x2, 2005
Fadromë ngarkuese Mercedes Atego 1828
Mercedes Atego 1828
2002, 474 000 km, 4x2, Dizel
Francë, St Victoret
28 680 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes Atego 1828, 2002
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Axor 1833 L, Meiller AK 12 MT
Mercedes-Benz Axor 1833 L, Meiller AK 12 MT
2007, 318 500 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
24 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Axor 1833 L, Meiller AK 12 MT, 2007
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 1833 Axor/Teleskop/Euro 5/Klima/AHK/TÜV NEU
Mercedes-Benz 1833 Axor/Teleskop/Euro 5/Klima/AHK/TÜV NEU
2010, 490 795 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sittensen
26 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 1833 Axor/Teleskop/Euro 5/Klima/AHK/TÜV NEU, 2010
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Axor 1833 4x2 Nencki TAK14-XL teleskopierbar
Mercedes-Benz Axor 1833 4x2 Nencki TAK14-XL teleskopierbar
311 705 km, 4x2, 2-aks
Gjermani, Flieden
24 500 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Axor 1833 4x2 Nencki TAK14-XL teleskopierbar
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Actros 2541 L 6x2/4 mit Vorlauflenk-/Liftachse
Mercedes-Benz Actros 2541 L 6x2/4 mit Vorlauflenk-/Liftachse
2005, 480 500 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Göttingen
21 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Actros 2541 L 6x2/4 mit Vorlauflenk-/Liftachse, 2005
Fadromë ngarkuese MERCEDES-BENZ Antos 1835
MERCEDES-BENZ Antos 1835
2018, 190 000 km, Dizel, 2-aks
Hungari, Kalocsa
67 520 EUR
Fadromë ngarkuese MERCEDES-BENZ Antos 1835, 2018
Fadromë ngarkuese MERCEDES-BENZ Atego 1823
MERCEDES-BENZ Atego 1823
2003, 396 263 km, Dizel, 2-aks
Hungari, Kalocsa
26 040 EUR
Fadromë ngarkuese MERCEDES-BENZ Atego 1823, 2003
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 1835 Antos
Mercedes-Benz 1835 Antos
2017, 269 000 km, 4x2, Dizel
Gjermani, München
69 900 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz 1835 Antos, 2017
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 2540
Mercedes-Benz Arocs 2540
2020, 499 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, Zetten
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Arocs 2540, 2020
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Actros 2741
Mercedes-Benz Actros 2741
2011, 476 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Austri, Großschönau
29 000 EUR
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Actros 2741, 2011

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.