Reja dhe përdorur kamionë bagëtish në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë bagëtish


   Faqja 1 e 9 1/9   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MAN 8.224 - kamion bagëtish
 6
11 110 EUR
1999
4x2
Pesha bruto: 7 490 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Portugali, Santa Maria Da Feira

Mercedes-Benz 817 Alu Aufbau 3x Rampen NL 2.190 kg  - kamion bagëtish
 13
8 990 EUR
1998
490 562 km
156 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Mein-Laster GmbH

Gjermani

Mercedes-Benz SK 814 ECOLINER (6 CILINDER / FULL STEEL SUSPENSION / MANUAL GEARBOX) - kamion bagëtish
 14
7 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
1992
648 000 km
4x2
136 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 790 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 17orë 31min

Engel Trucks B.V.

10

Holandë, Meerkerk

Numri i referencës SN 54099083

Scania R450 Topline Menke 3Stock Vollalu Lüfter/Tränken  - kamion bagëtish
 20
Pyet për çmimin
2016
482 000 km
6x2
450 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1d

WS Trucks GmbH

9

Gjermani, Dorsten

MAN 8.174 - kamion bagëtish
 12
4 750 EUR
2001
528 478 km
4x2
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 300 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 2d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

DAF AS48XS - kamion bagëtish
 20
6 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2005
1 095 884 km
381 hp

Botuar: 2d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Scania R113-360 FULL STEEL SUSPENSION - kamion bagëtish
 20
9 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
1989
216 000 km
4x2
489 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 800 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Holandë, Lamswaarde

Numri i referencës 2091

Mercedes-Benz Atego 917 - kamion bagëtish
 12
6 250 EUR
Çmimi pa. TVSH
1998
567 912 km
4x2
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 250 kg
Pesha bruto: 9 500 kg

Botuar: 4d

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Belgjikë, GENK

Numri i referencës SFH670398

Volvo Pferdetransporter  - kamion bagëtish
 11
79 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
188 000 km
300 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 5d

M. Rauh Pferdetransportfahrzeuge e. K.

Gjermani, Korschenbroich

Mercedes-Benz Pferdetransporter  - kamion bagëtish
 12
29 900 EUR
1984
190 000 km
170 hp
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 5d

M. Rauh Pferdetransportfahrzeuge e. K.

Gjermani, Korschenbroich

DAF LF 45 .220 - kamion bagëtish
 14
14 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
382 081 km
4x2
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 630 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 8d

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Belgjikë, GENK

Numri i referencës SF336075

Scania R 500 6x2*4 - kamion bagëtish
 20
15 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
1 079 638 km
6x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 975 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 9d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Ford Transit 3 - Sitzer *ROELOFSEN*  - kamion bagëtish
 1
77 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
300 km
170 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 10d

FRIEDHELM HENNING SPEZIALFAHRZEUGE

Gjermani, Gondelsheim

Numri i referencës ROE/23/01

 1996 Scania 124L-360 - kamion bagëtish
 50
Ankandi
1996

Botuar: 11d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Numri i referencës 140330514

DAF LF 55.220 4x2 Veewagen Euro 4 - Dubbelvloers - Weegklep Welvaarts - Laadlift - Year 2006 - 2 Floors deck - kamion bagëtish
 19
15 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
568 314 km
4x2
222 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 790 kg
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 12d

CABSTORE

Holandë, Holten

Numri i referencës BSJP84

Volvo FH 500 6x2, XL, EURO 5, Standairco, Chicken transport - kamion bagëtish
 19
25 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
1 289 000 km
6x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 335 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 15d

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 617387

Renault Magnum 430 E-Tech / RENAULT MOTOR - kamion bagëtish
 14
14 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
1998
999 999 km
4x2
430 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 520 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 15d

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Belgjikë, GENK

Numri i referencës SF637492

Volvo FM7 280 4X2  - kamion bagëtish
 14
Pyet për çmimin
1999
280 hp
Pesha bruto: 21 000 kg

Botuar: 17d

Palm Truck AB

7

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

MAN TGL 8.180  - kamion bagëtish
 18
74 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
180 000 km
179 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 22d

FRIEDHELM HENNING SPEZIALFAHRZEUGE

Gjermani, Gondelsheim

Mercedes-Benz Atego 9.17 / Manual / Full Steel / 3 Seats / Euro 2 / 277.000 KM!!! / Belgium Truck - kamion bagëtish
 20
11 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
277 148 km
4x2
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 790 kg
Pesha bruto: 9 500 kg

Botuar: 22d

Used Truck Point BV

Holandë, Tilburg

Numri i referencës V172

Scania P 230 / Full Steel / Manaul / 260.000 KM!! / TUV: 10-2023 / Belgium Truck - kamion bagëtish
 20
19 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
260 875 km
4x2
230 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 100 kg
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 23d

Used Truck Point BV

Holandë, Tilburg

Numri i referencës V181

RENAULT Master - kamion bagëtish
 17
27 030 EUR
2009
143 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 000 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 23d

ATS Sweden

Suedi, Kalmar

Numri i referencës S5355

1 2 3 9   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old