Reja dhe përdorur Kamionë elektrikë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë elektrikë


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
DAF CF Bak + Klep Euro 6 - Kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin
2018
261 000 km
4x2
435 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 657 kg
Pesha bruto: 4 250 kg

Botuar: 7d

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës 78-bvt-8

Elektrike
Mercedes-Benz eActros 300 L BDF Distronic Spur-Ass Totwinkel  - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme
 10
399 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
19 000 km
6x2
449 hp
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 16d

Daimler Truck Austria Gmbh

1 M

Austri, Laakirchen

Numri i referencës 13150G4014

Elektrike
Volvo 6x2-Lenkachse-Alufelgen-FÖRDERUNG LIEGT VOR  - Kamion vetëngarkues
 11
Pyet për çmimin
2022
200 km
6x2
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1m 6d

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Gjermani, Berlin

Numri i referencës 99U0600

Elektrike
Renault D Wide Z.E. - 6x2 Abrollkipper - Vollelektrisch  - Kamion vetëngarkues
 8
Pyet për çmimin
2022
200 km
6x2
354 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1m 9d

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Gjermani, Berlin

Numri i referencës 20E01000

Elektrike
Renault D 4X2 E-TECH Electric 4x 66 kWh 16Tons - Kamion vagonetë
 20
230 850 EUR
Çmimi pa. TVSH
11 696 km
4x2
Ngarkesa e dobishme: 7 095 kg
Pesha bruto: 16 700 kg

Botuar: 1m 21d

BAS World Partner

1

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70217881

Elektrike
CHUFENG HQG5043XXYEV17 - Kamion elektrik
 9
Pyet për çmimin

Kamion elektrik, Kamion elektrik për transportimin e materialeve rifuxho

E re
2023

Botuar: 2m 28d

Hubei Huilong Special Truck Vehicle Co.,Ltd

Kinë

Elektrike
SAIC Maxus EV80 LWB Veegvuilkipper 100% elektrisch - Kamion vetëshkarkues
 9
Pyet për çmimin
2021
12 225 km
4x2
125 hp
Ngarkesa e dobishme: 720 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3m 16d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 42155

Elektrike
Renault D 16T E-Tech 264 kWh Laadklep + ACC  - Kamion vagonetë
 15
Pyet për çmimin
2022
6 430 km
4x2
252 hp
Pesha bruto: 16 700 kg

Botuar: 4m 11d

Nijwa Used Trucks

10

Holandë, Borne

Numri i referencës 43BTG1 | 1244379

Elektrike
MAN EMOSS E-TRUCK 160kwh electric - Kamion vagonetë
 16
59 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
91 756 km
4x2
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 015 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 4m 14d

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 293856

Elektrike
MAN E FULL ELECTRIC 30wh 150km range - Kamion vagonetë
 20
159 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
105 735 km
4x2
234 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 145 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 8m 6d

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 298683

Elektrike
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Electric trucks
t1 old