Reja dhe përdorur Kamionë elektrikë 6x2 në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Kamionë elektrikë

1
6x2
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
6x2
Renault D Wide Z.E. - 6x2 Abrollkipper - Vollelektrisch  - Kamion vetëngarkues, Kamion elektrik: foto 1
Renault D Wide Z.E. - 6x2 Abrollkipper - Vollelektrisch  - Kamion vetëngarkues, Kamion elektrik: foto 2
Renault D Wide Z.E. - 6x2 Abrollkipper - Vollelektrisch  - Kamion vetëngarkues, Kamion elektrik: foto 3
Renault D Wide Z.E. - 6x2 Abrollkipper - Vollelektrisch  - Kamion vetëngarkues, Kamion elektrik: foto 4
Renault D Wide Z.E. - 6x2 Abrollkipper - Vollelektrisch  - Kamion vetëngarkues, Kamion elektrik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)
Elektrike

Renault D Wide Z.E. - 6x2 Abrollkipper - Vollelektrisch

Kamion vetëngarkues, Kamion elektrik
2022200 km6x2Euro 6354 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Am Brennickel 5, Coswig (Anhalt), 06869, Germany
Botuar: 11dNumri i referencës 20E01000
Pyet për çmimin
2022200 km6x2Euro 6354 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Am Brennickel 5, Coswig (Anhalt), 06869, Germany
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Kamionë elektrikë
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.