Reja dhe përdorur Kamionë elektrikë Euro 6, 6x2 në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë elektrikë

Euro 6, 6x2

Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz eActros 300 L BDF Distronic Spur-Ass Totwinkel  - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme
 10
399 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
19 000 km
6x2
449 hp
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 21d

Daimler Truck Austria Gmbh

1 M

Austri, Laakirchen

Numri i referencës 13150G4014

Elektrike
Volvo 6x2-Lenkachse-Alufelgen-FÖRDERUNG LIEGT VOR  - Kamion vetëngarkues
 11
Pyet për çmimin
2022
200 km
6x2
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1m 11d

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Gjermani, Berlin

Numri i referencës 99U0600

Elektrike
Renault D Wide Z.E. - 6x2 Abrollkipper - Vollelektrisch  - Kamion vetëngarkues
 8
Pyet për çmimin
2022
200 km
6x2
354 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1m 14d

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Gjermani, Berlin

Numri i referencës 20E01000

Elektrike
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Electric trucks
t1 old