Reja dhe përdorur Kamionë elektrikë 6x2, Euro 6 në shitje - Truck1 Shqipëri

Kamionë elektrikë

0
6x2, Euro 6
6x2
Euro 6
Sorry, we couldn't find anythingProvoni të rregulloni filtrat tuaj ose vendosni një "reklamë dëshirë".

Oferta të ngjashme

Mitsubishi Fuso Canter 7C15 4x2, Automat., Getranke, Hybrid  - Kamion pijesh, Kamion elektrik: foto 1
Mitsubishi Fuso Canter 7C15 4x2, Automat., Getranke, Hybrid  - Kamion pijesh, Kamion elektrik: foto 2
Mitsubishi Fuso Canter 7C15 4x2, Automat., Getranke, Hybrid  - Kamion pijesh, Kamion elektrik: foto 3
Mitsubishi Fuso Canter 7C15 4x2, Automat., Getranke, Hybrid  - Kamion pijesh, Kamion elektrik: foto 4
Mitsubishi Fuso Canter 7C15 4x2, Automat., Getranke, Hybrid  - Kamion pijesh, Kamion elektrik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (26)
Elektrike

Mitsubishi Fuso Canter 7C15 4x2, Automat., Getranke, Hybrid

Kamion pijesh, Kamion elektrik
201650268 kmEuro 6150 hpPesha bruto: 7490 kg
Gjermani, Waldteichstrasse 9146149 Oberhausen Germany
Botuar: 29dNumri i referencës 255 G

16 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 699 186 ALL
  • ≈ 18 453 USD
201650268 kmEuro 6150 hpPesha bruto: 7490 kg
Gjermani, Waldteichstrasse 9146149 Oberhausen Germany
Kontakto shitësin
QUANTRON QARGO 4EV - Kamion me vinç, Kamion elektrik: foto 1
QUANTRON QARGO 4EV - Kamion me vinç, Kamion elektrik: foto 2
QUANTRON QARGO 4EV - Kamion me vinç, Kamion elektrik: foto 3
QUANTRON QARGO 4EV - Kamion me vinç, Kamion elektrik: foto 4
QUANTRON QARGO 4EV - Kamion me vinç, Kamion elektrik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)
Elektrike

QUANTRON QARGO 4EV

Kamion me vinç, Kamion elektrik
E re100 km4x2Euro 6150 hpNgarkesa e dobishme: 830 kgPesha bruto: 4250 kg
Spanjë, Calle Carles Buhigas 7 08420 Canovelles Cataluña, Barcelona, Spain
Botuar: 1m 27dNumri i referencës STQ02
Pyet për çmimin
E re100 km4x2Euro 6150 hpNgarkesa e dobishme: 830 kgPesha bruto: 4250 kg
Spanjë, Calle Carles Buhigas 7 08420 Canovelles Cataluña, Barcelona, Spain
Kontakto shitësin
Quantron QARGO 4EV - Kamion kabinë-shasi, Kamion elektrik: foto 1
Quantron QARGO 4EV - Kamion kabinë-shasi, Kamion elektrik: foto 2
Quantron QARGO 4EV - Kamion kabinë-shasi, Kamion elektrik: foto 3
Quantron QARGO 4EV - Kamion kabinë-shasi, Kamion elektrik: foto 4
Quantron QARGO 4EV - Kamion kabinë-shasi, Kamion elektrik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)
Elektrike

Quantron QARGO 4EV

Kamion kabinë-shasi, Kamion elektrik
E re4x2Euro 6163 hpPesha bruto: 4250 kg
Spanjë, Calle Carles Buhigas 7 08420 Canovelles Cataluña, Barcelona, Spain
Botuar: 3m 12dNumri i referencës BT204102
Pyet për çmimin
E re4x2Euro 6163 hpPesha bruto: 4250 kg
Spanjë, Calle Carles Buhigas 7 08420 Canovelles Cataluña, Barcelona, Spain
Kontakto shitësin
DAF GINAF HYTRUCK!! 100% ELECTRIC!! ZERO EMISSION!!!68dkm!!ELEKTRISCH!!Huur/rental mogelijk!! - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 1
DAF GINAF HYTRUCK!! 100% ELECTRIC!! ZERO EMISSION!!!68dkm!!ELEKTRISCH!!Huur/rental mogelijk!! - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 2
DAF GINAF HYTRUCK!! 100% ELECTRIC!! ZERO EMISSION!!!68dkm!!ELEKTRISCH!!Huur/rental mogelijk!! - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 3
DAF GINAF HYTRUCK!! 100% ELECTRIC!! ZERO EMISSION!!!68dkm!!ELEKTRISCH!!Huur/rental mogelijk!! - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 4
DAF GINAF HYTRUCK!! 100% ELECTRIC!! ZERO EMISSION!!!68dkm!!ELEKTRISCH!!Huur/rental mogelijk!! - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)
Elektrike

DAF GINAF HYTRUCK!! 100% ELECTRIC!! ZERO EMISSION!!!68dkm!!ELEKTRISCH!!Huur/rental mogelijk!!

Kamion vagonetë, Kamion elektrik
201368385 km4x2Euro 6
Holandë, Middelingseweg 22 5321 JH Hedel, The Netherlands
Botuar: 6m 25dNumri i referencës 11BBR9

39 750EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 984 818 ALL
  • ≈ 43 276 USD
201368385 km4x2Euro 6
Holandë, Middelingseweg 22 5321 JH Hedel, The Netherlands
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Kamionë elektrikë
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.