Reja dhe përdorur kamionë elektrikë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë elektrikë


0
Rezultate të gjetura

Oferta të ngjashme

DAF Hytruck C12E GINAF 100% Elektrisch! Kuhlkoffer LBW Carrier Xarios 98.887 KM!! - kamion frigorifer
 20
12 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
98 887 km
4x2
204 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 350 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 3d

Boonstra Schadevoertuigen B.V.

Holandë, Drachten

Numri i referencës 424561

Renault D 16T E-Tech 264 kWh Laadklep + ACC  - kamion vagonetë
 15
Pyet për çmimin
2022
6 430 km
4x2
252 hp
Pesha bruto: 16 700 kg

Botuar: 21d

Nijwa Used Trucks

10

Holandë, Borne

Numri i referencës 43BTG1 | 1244379

Renault D 16T E-TECH 396 kWh Laadklep + ACC  - kamion vagonetë
 15
Pyet për çmimin
2023
2 281 km
4x2
252 hp
Pesha bruto: 16 700 kg

Botuar: 21d

Nijwa Used Trucks

10

Holandë, Borne

Numri i referencës 37BTV6 | 1244520

SAIC Maxus EV80 LWB Veegvuilkipper 100% elektrisch - kamion vetëshkarkues
 9
Pyet për çmimin
2021
12 225 km
4x2
125 hp
Ngarkesa e dobishme: 720 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1m 21d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

10

Holandë, Zetten

Numri i referencës 42155

Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR  - kamion vetëngarkues
 11
Pyet për çmimin
2022
200 km
6x2
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2m 5d

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Gjermani, Berlin

Numri i referencës 99U0600

Renault D Wide Z.E. - 6x2 Abrollkipper - Vollelektrisch  - kamion vetëngarkues
 8
Pyet për çmimin
2022
200 km
6x2
354 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2m 5d

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Gjermani, Berlin

Numri i referencës 20E01000

Renault D E-Tech - LBW - vollelektrisch - zu vermieten  - kamion vagonetë
 8
Pyet për çmimin
E re
2022
4x2
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 2m 5d

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Gjermani, Berlin

Numri i referencës 20E01001

DAF GINAF HYTRUCK!! 100% ELECTRIC!! ZERO EMISSION!!!68dkm!!ELEKTRISCH!!Huur/rental mogelijk!! - kamion vagonetë
 15
Pyet për çmimin
2013
68 385 km
4x2
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 480 kg
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 1v 4m

Handelshuis Deko BV

8

Holandë, JH Hedel

Numri i referencës 11BBR9

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Electric trucks
t1 old