Reja dhe përdorur Kamionë elektrikë RENAULT 6x2 në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë elektrikë RENAULT

6x2

Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Renault D Wide Z.E. - 6x2 Abrollkipper - Vollelektrisch  - Kamion vetëngarkues
 8
Pyet për çmimin
2022
200 km
6x2
354 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1m 14d

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Gjermani, Berlin

Numri i referencës 20E01000

Elektrike
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Electric trucks - RENAULT
t1 old