Reja dhe përdorur Kamionë elektrikë urë ngritëse në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Kamionë elektrikë

3
urë ngritëse
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Urë ngritëse
DAF GINAF HYTRUCK!! 100% ELECTRIC!! ZERO EMISSION!!!68dkm!!ELEKTRISCH!!Huur/rental mogelijk!! - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 1
DAF GINAF HYTRUCK!! 100% ELECTRIC!! ZERO EMISSION!!!68dkm!!ELEKTRISCH!!Huur/rental mogelijk!! - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 2
DAF GINAF HYTRUCK!! 100% ELECTRIC!! ZERO EMISSION!!!68dkm!!ELEKTRISCH!!Huur/rental mogelijk!! - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 3
DAF GINAF HYTRUCK!! 100% ELECTRIC!! ZERO EMISSION!!!68dkm!!ELEKTRISCH!!Huur/rental mogelijk!! - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 4
DAF GINAF HYTRUCK!! 100% ELECTRIC!! ZERO EMISSION!!!68dkm!!ELEKTRISCH!!Huur/rental mogelijk!! - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)
Elektrike

DAF GINAF HYTRUCK!! 100% ELECTRIC!! ZERO EMISSION!!!68dkm!!ELEKTRISCH!!Huur/rental mogelijk!!

Kamion vagonetë, Kamion elektrik
201368385 km4x2Euro 6
Holandë, Middelingseweg 22 5321 JH Hedel, The Netherlands
Botuar: 5m 30dNumri i referencës 11BBR9

39 750EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 984 142 ALL
  • ≈ 42 499 USD
201368385 km4x2Euro 6
Holandë, Middelingseweg 22 5321 JH Hedel, The Netherlands
Kontakto shitësin
MAN EMOSS E-TRUCK 160kwh electric - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 1
MAN EMOSS E-TRUCK 160kwh electric - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 2
MAN EMOSS E-TRUCK 160kwh electric - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 3
MAN EMOSS E-TRUCK 160kwh electric - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 4
MAN EMOSS E-TRUCK 160kwh electric - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)
Elektrike

MAN EMOSS E-TRUCK 160kwh electric

Kamion vagonetë, Kamion elektrik
201491756 km4x2Euro 1163 hpNgarkesa e dobishme: 4015 kgPesha bruto: 11990 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Botuar: 6m 12dNumri i referencës 293856

39 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 4 004 188 ALL
  • ≈ 42 713 USD
201491756 km4x2Euro 1163 hpNgarkesa e dobishme: 4015 kgPesha bruto: 11990 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Kontakto shitësin
MAN E FULL ELECTRIC 20kw 150km range - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 1
MAN E FULL ELECTRIC 20kw 150km range - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 2
MAN E FULL ELECTRIC 20kw 150km range - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 3
MAN E FULL ELECTRIC 20kw 150km range - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 4
MAN E FULL ELECTRIC 20kw 150km range - Kamion vagonetë, Kamion elektrik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)
Elektrike

MAN E FULL ELECTRIC 20kw 150km range

Kamion vagonetë, Kamion elektrik
2014105735 km4x2Euro 1234 hpNgarkesa e dobishme: 1145 kgPesha bruto: 7490 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Botuar: 6m 19dNumri i referencës 298683

119 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 11 927 370 ALL
  • ≈ 127 231 USD
2014105735 km4x2Euro 1234 hpNgarkesa e dobishme: 1145 kgPesha bruto: 7490 kg
Holandë, Vuren, The Netherlands
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Kamionë elektrikë
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.