Reja dhe përdorur kamionë elektrikë VOLVO në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë elektrikë VOLVO


1
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR  - kamion vetëngarkues
 11
Pyet për çmimin
2022
200 km
6x2
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2m 5d

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Gjermani, Berlin

Numri i referencës 99U0600

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Electric trucks - VOLVO
t1 old