Reja dhe përdorur Kamionë frigorifer në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë frigorifer


   Faqja 1 e 29 1/29   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Iveco 140E18 EUROCARGO KUHLKOFFER CARIER SUPRA 850 LBW - Kamion frigorifer
 18
19 900 EUR
2014
396 405 km
4x2
179 hp
Pesha bruto: 14 000 kg

ALPINA International

7

Belgjikë, HOOGSTRATEN

Volvo FH12 380 - Kamion frigorifer
 6
15 550 EUR
2000
586 304 km
355 hp

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës WB25417

DAF FA LF 290I 4x2 serie 6672 Euro 6 - Kamion frigorifer
 15
Pyet për çmimin
2018
429 740 km
4x2
285 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 445 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 5orë 26min

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Mercedes-Benz Atego 1221 3x Chereau koel/vries opbouw FRC, Carrier 850, d'Holl klep - Kamion frigorifer
 15
Pyet për çmimin
2016
464 950 km
4x2
210 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 561 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 16orë

Fitt Nederland B.V.

14

Holandë, Hoogblokland

Numri i referencës Mercedes2016-3stuks-Atego1221-koeler-ovklep-*1

Volvo FM 330 4x2 THERMOKING UT1200 / BOX L=7894 mm / LOW MILEAGE ! - Kamion frigorifer
 20
34 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
185 660 km
4x2
340 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 335 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 18orë 8min

KB Auto Eesti OU

2 M

Estoni, Lääne-Harju vald

Numri i referencës M134-6663

 Iveco - DAILY 60-180 - Kamion frigorifer
 5
32 000 EUR
2018
195 000 km
4x2

Botuar: 18orë 46min

PREVIERO AUTOCARRI SRL

3

Itali, Castel D'azzano

MAN TGM 18.320 4x2 BL CH LAMBERET- Sofort verfügbar - Kamion frigorifer: foto 1
MAN TGM 18.320 4x2 BL CH LAMBERET- Sofort verfügbar - Kamion frigorifer: foto 2
MAN TGM 18.320 4x2 BL CH LAMBERET- Sofort verfügbar - Kamion frigorifer: foto 3
MAN TGM 18.320 4x2 BL CH LAMBERET- Sofort verfügbar - Kamion frigorifer: foto 4
MAN TGM 18.320 4x2 BL CH LAMBERET- Sofort verfügbar - Kamion frigorifer: foto 5
Shiko të gjitha fotot (29)
MAN TGM 18.320 4x2 BL CH LAMBERET- Sofort verfügbar - Kamion frigorifer: foto 1
MAN TGM 18.320 4x2 BL CH LAMBERET- Sofort verfügbar - Kamion frigorifer: foto 2
Hot offer

MAN TGM 18.320 4x2 BL CH LAMBERET- Sofort verfügbar

E re 4x2 320 hp Pesha bruto: 19 000 kg
Luksemburg, NIEDERANVEN
Botuar: 19orë 13min Numri i referencës 447599

141 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
E re 4x2 320 hp Pesha bruto: 19 000 kg
Luksemburg, NIEDERANVEN
email Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Antos REFRIGERATOR ENGINEBREAKE 3 side doors - Kamion frigorifer
 16
Pyet për çmimin
2014
654 381 km
4x2
238 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 920 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 19orë 24min

Nidro Auto's b.v.

5

Holandë, LIENDEN

Numri i referencës 72BDP8

Scania P 280 - Kamion frigorifer
 20
Ankandi
2012
607 308 km

Botuar: 19orë 54min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës EN61FKO

MAN TGL 12.220 EURO 6 - Kamion frigorifer
 20
Ankandi
2014
345 244 km

Botuar: 19orë 55min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës GN14ZDM

Mercedes-Benz Atego 1624 L Tiefkühlkoffer Brems-Ass Spur-Ass - Kamion frigorifer
69 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
338 000 km
4x2
238 hp
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 21orë 23min

Daimler Truck Austria Gmbh

1 M

Austri, Laakirchen

Numri i referencës 13150G3064

Mercedes-Benz Atego 818 L KOELWAGEN CARRIER SUPRA 750 MT EURO 5 - Kamion frigorifer
 17
14 850 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
580 518 km
4x2
177 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 170 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 22orë 19min

Nidro Auto's b.v.

5

Holandë, LIENDEN

Numri i referencës BVZG41

Scania R R 560 - Kamion frigorifer
 4
Pyet për çmimin
2013
160 000 km
4x2
560 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 685 kg
Pesha bruto: 44 000 kg

Botuar: 1d

SYLTRAILER/ RAMASSOT

2

Francë, PEZILLA DE LA RIVIERE

Numri i referencës VO23-1183

SCHMITZ - Kamion frigorifer
 34
Ankandi
2003

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

IVECO 190-42 - Kamion frigorifer
 16
Ankandi
2009

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

IVECO 190-42 - Kamion frigorifer
 7
Ankandi
2009

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

VOLVO FL240 4x2 - Kamion frigorifer
 8
Ankandi
2007
640 732 km

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

Mercedes-Benz Axor 1829 Euro5 Manual + Tail lift - Kamion frigorifer
 20
17 900 EUR
2011
600 000 km
4x2
281 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 400 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 173703

Scania P380 LB 6X2*4 MNB serie 9769 - Kamion frigorifer
 15
Pyet për çmimin
2009
986 957 km
6x2
374 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 060 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 1d

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

MERCEDES-BENZ Actros 2536 - Kamion frigorifer
 10
20 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
1 023 336 km
6x2
Ngarkesa e dobishme: 12 900 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1d

AL JALOOUD TRADING

3

Poloni, 00-844 Warszawa

Renault Premium 210 - Kamion frigorifer
 13
7 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
702 075 km
4x2
Ngarkesa e dobishme: 7 510 kg
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 1d

Smeets & Zonen NV

10

Belgjikë, Bree

Numri i referencës 30008366

Iveco Daily 70C21 Koelkoffer FLEISCHHAKEN / Vleesophanging TK V300 MAX ST 380 V - Kamion frigorifer
 20
24 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
250 275 km
4x2
204 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 630 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 1d

Autobedrijf Rif B.V.

2

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës 63BGD5

1 2 3 29   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Refrigerator trucks
t1 old