Kamion frigorifer Iveco - DAILY 60C15

Online: 2m 18d

Marka IVECO
Viti i prodhimit 2016
Kilometrazhi 260 000 km
Vendndodhja Itali, Castel D'azzano
Telefoni +394585...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 5
  • karburanti: dizel
  • kutia e marsheve: manuale
Karroceria/supestruktura
  • motori ftohës: yes

Shitësi
PREVIERO AUTOCARRI SRL
Ora lokale e shitësit
13:35
Personat e kontaktit
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.