Kamion frigorifer Renault D 16 MED P4X2 240 EURO 6

Online: 1m 7d

Marka RENAULT
Modeli D 16 MED P4X2 240 EURO 6
ID M0001684 - 26-BHS-4
Viti i prodhimit 2016
Kilometrazhi 241 514 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 11.10.2016
Pesha neto 7 710 kg
Pesha bruto 16 300 kg
Ngarkesa e dobishme 8 590 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
Telefoni +31 88 88...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 5 132 cc
 • cilindrat e motorit: 5
 • rendimenti i fuqisë: 241 hp (179 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: Anders: 1,2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 5 600 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: 285/70 R 19,5, 50%
 • gomat e pasme: 285/70 R 19,5, 25%
 • goma dyshe
 • serbatorët e karburantit: 130L
 • spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 8 200 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 470 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 510 mm
 • motori ftohës: 1
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 2
 • radio
 • CD
Pajisja
 • urë ngritëse
 • urë ngritëse: Ladebordwand: HOLLANDIA DHSM 15, unterfahrbare Klappe, 1500 kg
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
47950 EUR
47 950
EUR
 • 5 861 888 ALL
 • 51 772 USD

Çmimi neto

Shitësi
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Holandë
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
00:30
Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder
47 950
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion frigorifer Scania P 94D 260 6x2*4 Kuhler
Scania P 94D 260 6x2*4 Kuhler
2003, 500 906 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
9 900 EUR
Kamion frigorifer Scania P 94D 260 6x2*4 Kuhler, 2003
Kamion frigorifer Volvo FH 6X2*4 Euro 6
Volvo FH 6X2*4 Euro 6
2014, 1 147 647 km
Suedi, BERKEL EN RODENRIJS
31 592 EUR
Kamion frigorifer Volvo FH 6X2*4 Euro 6, 2014
Kamion frigorifer Renault Midlum 4X2 Ladebordwand Euro 5
Renault Midlum 4X2 Ladebordwand Euro 5
2012, 255 952 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
13 200 EUR
Kamion frigorifer Renault Midlum 4X2 Ladebordwand Euro 5, 2012
Kamion frigorifer Volvo FL 240 4X2 Multitemp Trennwand Ladebordwand Euro 5
Volvo FL 240 4X2 Multitemp Trennwand Ladebordwand Euro 5
2010, 462 121 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
11 900 EUR
Kamion frigorifer Volvo FL 240 4X2 Multitemp Trennwand Ladebordwand Euro 5, 2010
Kamion frigorifer VOLVO FH16 700 6x4, retarder,euro5
VOLVO FH16 700 6x4, retarder,euro5
2012, 833 000 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Norvegji, BERKEL EN RODENRIJS
27 950 EUR
Kamion frigorifer VOLVO FH16 700 6x4, retarder,euro5, 2012
Kamion frigorifer Renault Premium 270 4X2 Rohrbahn Euro 3
Renault Premium 270 4X2 Rohrbahn Euro 3
2003, 771 035 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
9 450 EUR
Kamion frigorifer Renault Premium 270 4X2 Rohrbahn Euro 3, 2003
Kamion frigorifer Renault D380,6X2,CARRIER,TRENNWAND,2 VERDAMPFER,LBW
Renault D380,6X2,CARRIER,TRENNWAND,2 VERDAMPFER,LBW
2017, 154 045 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Republika Çeke, BERKEL EN RODENRIJS
84 900 EUR
Kamion frigorifer Renault D380,6X2,CARRIER,TRENNWAND,2 VERDAMPFER,LBW, 2017
Kamion frigorifer Scania P410 6x2*4 ret. e6 frigo
Scania P410 6x2*4 ret. e6 frigo
2014, 477 951 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
44 900 EUR
Kamion frigorifer Scania P410 6x2*4 ret. e6 frigo, 2014
Kamion frigorifer Scania 480LB6X2*4MNB Euro 6
Scania 480LB6X2*4MNB Euro 6
2013, 1 249 336 km, 6x2
Suedi, BERKEL EN RODENRIJS
25 368 EUR
Kamion frigorifer Scania 480LB6X2*4MNB Euro 6, 2013
Kamion frigorifer Scania G440 6x2*4 euro 6 ret.
Scania G440 6x2*4 euro 6 ret.
2012, 645 110 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
32 500 EUR
Kamion frigorifer Scania G440 6x2*4 euro 6 ret., 2012
Kamion frigorifer Scania G440 6x2*4 euro 6 ret.
Scania G440 6x2*4 euro 6 ret.
2012, 786 864 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
29 900 EUR
Kamion frigorifer Scania G440 6x2*4 euro 6 ret., 2012
Kamion frigorifer Scania G440 6x2*4 euro 6 ret.
Scania G440 6x2*4 euro 6 ret.
2012, 654 725 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, BERKEL EN RODENRIJS
32 500 EUR
Kamion frigorifer Scania G440 6x2*4 euro 6 ret., 2012

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.