Kamion frigorifer Renault MIDLUM 180.12 4x2 Thermoking V-600 Max Euro 5

12 950 EUR

Çmimi neto
TipiKamion frigorifer
Viti2013
ShtetiHolandë
Telefoni+31 88 88 ......

RENAULT Midlum 180 me leasing

Online: 1m 8d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaRENAULT
ModeliMIDLUM 180.12 4x2 Thermoking V-600 Max Euro 5
ID50-BDD-4
Viti i prodhimit2013
Kilometrazhi483352 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë12.09.2013
Pesha neto6400 kg
Pesha bruto11990 kg
Ngarkesa e dobishme5590 kg
Gjatësia7200 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia3460 mm
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Zhvendosja4764 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë185 hp
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniHalbautomatisches Getriebe
Marrja e fuqisë
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Marka e akseveAnders: 1,2
Akset e drejtimit
Baza e rrotës3800 mm
Gomat e përparmeLinks außen: 25%, Rechts außen: 35%
Gomat e pasme25%
Goma dyshe
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës5450 mm
Gjerësia e ngarkesës2550 mm
Lartësia e ngarkesës2360 mm
Motori ftohëstrue
Dizel/elektro
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë ditore
Modeli i kabinësDay cab
Fshehësi i diellit
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve2
Radio
Pjesë shtesë
Libri i servisit
Pajisja
Urë ngritëse
Urë ngritëseLadebordwand: DHollandia DHSM.15, unterfahrbare Klappe, 1500 kg

Përshkrimi

More options and accessories

  • 12 volt socket
  • Tailgate Dhollandia

More information

General information

Number of doors: 2

Model year: 2021

Cab: Day cab, day

Registration number: 50-BDD-4

Transmission

Transmission: ZF, 6 gears, Semi-automatic

Functional

Make of bodywork: Heiwo Thermoking V-600 MAX

Height of cargo floor: 96 cm

Wall thickness: 100 mm

Condition

Technical condition: good

Visual appearance: good

Number of keys: 2 (2 hand transmitters)

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Used Truck Center B.V.

Used Truck Center B.V.

+31 88 88 ...
Netherlands, Albert Plesmanweg 69, 3088GB Rotterdam
Ora lokale e shitësit — 12:38

Personat e kontaktit

Wilfred de Ridder

Wilfred de Ridder

+3106 53 1...

Sander Visser

Sander Visser

Deutsch, English, Nederlands

+316100145...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.