Kamion frigorifer Renault MIDLUM 180 4x2 Frigo Cool box Thermoking V-600 Max

Online: 11d

Marka RENAULT
Modeli MIDLUM 180 4x2 Frigo Cool box Thermoking V-600 Max
ID 50-BDD-4
Viti i prodhimit 2013
Kilometrazhi 483 352 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 12.09.2013
Pesha neto 6 400 kg
Pesha bruto 11 990 kg
Ngarkesa e dobishme 5 590 kg
Gjatësia 7 200 mm
Gjerësia 2 550 mm
Lartësia 3 460 mm
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Albert Plesmanweg 69, 3088GB Rotterdam
Telefoni +31 88 88...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 4 764 cc
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 185 hp (137 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Halbautomatisches Getriebe
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: Anders: 1,2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 3 800 mm
 • gomat e përparme: Links außen: 25%, Rechts außen: 35%
 • gomat e pasme: 25%
 • goma dyshe
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 5 450 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 550 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 360 mm
 • motori ftohës: 1
 • dizel/elektro
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 2
 • radio
Pajisja
 • urë ngritëse
 • urë ngritëse: Ladebordwand: DHollandia DHSM.15, unterfahrbare Klappe, 1500 kg
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
15900 EUR
15 900
EUR
 • 1 955 302 ALL
 • 19 070 USD

Çmimi neto

Shitësi
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Holandë
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
07:07
Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands
15 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion frigorifer Renault MIDLUM 270 EEV Generator koeling + Bitemp
Renault MIDLUM 270 EEV Generator koeling + Bitemp
2013, 999 551 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Borne
12 900 EUR
Kamion frigorifer Renault MIDLUM 270 EEV Generator koeling + Bitemp, 2013
Kamion frigorifer Renault Midlum 180
Renault Midlum 180
2013, 507 810 km, 4x2, Dizel
Francë, ABLIS
13 500 EUR
Kamion frigorifer Renault Midlum 180, 2013
Kamion frigorifer RENAULT MIDLUM FRIGO MIDLUM 220.14 BITEMPERATURA
RENAULT MIDLUM FRIGO MIDLUM 220.14 BITEMPERATURA
2013, 286 000 km, Dizel
Spanjë, Tremp
29 000 EUR
Kamion frigorifer RENAULT MIDLUM FRIGO MIDLUM 220.14 BITEMPERATURA, 2013
Kamion frigorifer Renault MIDLUM 180.12
Renault MIDLUM 180.12
2013, 313 148 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
19 950 EUR
Kamion frigorifer Renault MIDLUM 180.12, 2013
Kamion frigorifer Renault MIDLUM 180 DXI FRIGO 343.000KM
Renault MIDLUM 180 DXI FRIGO 343.000KM
2011, 343 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
8 999 EUR
Kamion frigorifer Renault MIDLUM 180 DXI FRIGO 343.000KM, 2011
Kamion frigorifer RENAULT MIDLUM 4x2
RENAULT MIDLUM 4x2
2006, 368 458 km
Francë
Kamion frigorifer RENAULT MIDLUM 4x2, 2006
Kamion frigorifer D.A.F. LF 55.220 4x2 RHD Thermoking Spectrum frigo
D.A.F. LF 55.220 4x2 RHD Thermoking Spectrum frigo
2013, 504 550 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
11 000 EUR
Kamion frigorifer D.A.F. LF 55.220 4x2 RHD Thermoking Spectrum frigo, 2013
Kamion frigorifer Renault D 7.5 170 4X2 + THERMOKING + THEO MULDER BOX
Renault D 7.5 170 4X2 + THERMOKING + THEO MULDER BOX
2016, 473 624 km, Dizel
Holandë, Meerkerk
24 950 EUR
Kamion frigorifer Renault D 7.5 170 4X2 + THERMOKING + THEO MULDER BOX, 2016
Kamion frigorifer Renault Midlum 180
Renault Midlum 180
2000, 401 101 km, 4x2
Belgjikë, Bree
6 750 EUR
Kamion frigorifer Renault Midlum 180, 2000
Kamion frigorifer Renault Midlum 180
Renault Midlum 180
2011, 398 760 km, 4x2, Dizel
Francë, ABLIS
8 500 EUR
Kamion frigorifer Renault Midlum 180, 2011
Kamion frigorifer Renault Midlum 270.18 dxi 4x2 RHD Carrier Supra 850 frigo
Renault Midlum 270.18 dxi 4x2 RHD Carrier Supra 850 frigo
2011, 4x2, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
10 500 EUR
Kamion frigorifer Renault Midlum 270.18 dxi 4x2 RHD Carrier Supra 850 frigo, 2011
Kamion frigorifer MAN 12.220 TGL BL 4x2, Thermoking T600, LBW, Luft
MAN 12.220 TGL BL 4x2, Thermoking T600, LBW, Luft
2013, 374 660 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sittensen
23 900 EUR
Kamion frigorifer MAN 12.220 TGL BL 4x2, Thermoking T600, LBW, Luft, 2013
Kamion frigorifer Renault MIDLUM 180.10
Renault MIDLUM 180.10
2012, 342 320 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
17 950 EUR
Kamion frigorifer Renault MIDLUM 180.10, 2012

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.