Kamion frigorifer Volvo FM 330 6X2 Combi + Pacton AXZ220 (first reg. 3-5-2001)

picture_as_pdf

29 900 EUR

Çmimi neto

Tipi

Kamion frigorifer

Viti

2012

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 88 88 ......

VOLVO FM me leasing

Botuar: 17d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaVOLVO
ModeliFM 330 6X2 Combi + Pacton AXZ220 (first reg. 3-5-2001)
Numri i referencësBZ-RR-38 / WB-GX-19
Viti i prodhimit2012
Kilometrazhi667051 km
Data e regjistrimit të parë04.01.2012
Pesha neto12070 kg
Pesha bruto28000 kg
Ngarkesa e dobishme15930 kg
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Zhvendosja10837 cc
Cilindrat e motorit6
Rendimenti i fuqisë339 hp
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniAutomatikgetriebe
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit6x2
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveAnders: 1,2,3
Aksi i ngritjes
Akset e drejtimit
Baza e rrotës4800 mm
Gomat e përparme35%
Gomat e pasme55%
GomatMittenachse: 40%
Goma rezervë
Goma dyshe
Bashkuesi i rimorkios
Spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës7500 mm
Gjerësia e ngarkesës2400 mm
Lartësia e ngarkesës2500 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë ditore
Modeli i kabinësDaycab
Kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
Fshehësi i diellit
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve2
Radio
Pjesë shtesë
Libri i servisit
Pajisja
Urë ngritëse
Urë ngritëseLadebordwand: DHollandia DHLM.35, unterfahrbare Klappe, 2000 kg
Përshkrimi

Additional options and accessories * 12 volt socket * Aluminium fuel tank * DHollandia tailgate * EEV * Tailgate Dhollandia More information General information Number of doors: 2 Model year: 2022 Cab: Daycab, day Registration number: BZ-RR-38 Transmission Transmission: Volvo, 12 gears, Automatic Functional Make of bodywork: Jos Mulder Carrier Supra Maintenance APK (MOT): tested until 01/2023 Condition General condition: average Technical condition: average Visual appearance: average Number of keys: 2 (1 hand transmitter)

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Used Truck Center B.V.

Used Truck Center B.V.

location_on

Netherlands, Albert Plesmanweg 69 3088 GB Rotterdam

phone_iphone
language

www.usedtruckcenter.nl

access_time

Ora lokale e shitësit — 00:34

Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder

Wilfred de Ridder

+3106 53 1...

Sander Visser

Sander Visser

Deutsch, English, Nederlands

+316100145...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Used Truck Center B.V.

t1 test unit Kamioni

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.