Kamionë izotermikë

Rezultate të gjetura: 23

Seleksiono sipas
  
Rezultateve për faqe
  

Filtro rezultatetPastro të gjitha

 • Tipi (1)
  Kamionë izotermikë
 • Marka
 • Shteti i shitësit
 • Ankand, qira
 • Çmimi, EUR
 • Viti
 • Kilometrazhi km
 • Konfigurimi i aksit
 • Klasa e shkarkimeve
 • Karburanti
 • Opsione
 • Për transportimin e
 • Pesha bruto, kg
 • Rendimenti i fuqisë, hp
 • Kutia e marsheve
Kamion izotermik MAN TGL 8.180 Kuhlkoffer/ EURO 5/ Xarios 600/ Ladebordwand
20
Kamion izotermik
MAN TGL 8.180 Kuhlkoffer/ EURO 5/ Xarios 600/ Ladebordwand
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 370301 km
Konfigurimi i aksit: 4x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Rendimenti i fuqisë: 179 hp
Ngarkesa e dobishme: 2640 kg
Pesha bruto: 8800 kg
13 950  EUR
Online: 5orë 18min
Kamion izotermik RENAULT D12 , E6 , 4x2 , Box 18 EPAL side door , tail lift Dhollandia ,
20
Kamion izotermik
RENAULT D12 , E6 , 4x2 , Box 18 EPAL side door , tail lift Dhollandia ,
CIEZAROWKI.PL.
Poloni
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 190000 km
Konfigurimi i aksit: 4x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Rendimenti i fuqisë: 207 hp
Pesha bruto: 11990 kg
24 040  EUR
Çmimi neto
Online: 10d
Kamion izotermik VOLVO FL6 12
8
Kamion izotermik
VOLVO FL6 12
ANTONIO MANUEL GONCALVES INACIO
Portugali
Viti i prodhimit: 1995
Kilometrazhi: 441598 km
Konfigurimi i aksit: 4x2
Rendimenti i fuqisë: 176 hp
Pesha bruto: 11990 kg
Pyet për çmimin
Online: 10d
Kamion izotermik MAN TGL 10.210
16
Kamion izotermik
MAN TGL 10.210
UAB GEDAIVA
Lituani
Viti i prodhimit: 2008
Kilometrazhi: 360000 km
Konfigurimi i aksit: 4x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 4
Rendimenti i fuqisë: 206 hp
Ngarkesa e dobishme: 3900 kg
Pesha bruto: 10000 kg
5 200  EUR
Online: 17d
Kamion izotermik Iveco EUROCARGO * IZOTERMA* 18 EUROPALET * 5500 KG ŁADOWNOŚĆ
20
Kamion izotermik
Iveco EUROCARGO * IZOTERMA* 18 EUROPALET * 5500 KG ŁADOWNOŚĆ
SEBA-TRANS SEBASTIAN GRZELAK
Poloni
Viti i prodhimit: 2007
Kilometrazhi: 1000000 km
Rendimenti i fuqisë: 250 hp
Ngarkesa e dobishme: 5400 kg
Pesha bruto: 11999 kg
5 904,75  EUR
Online: 21d
Kamion izotermik MERCEDES-BENZ Atego 1218
12
Kamion izotermik
MERCEDES-BENZ Atego 1218
ANTONIO MANUEL GONCALVES INACIO
Portugali
Viti i prodhimit: 2008
Kilometrazhi: 128721 km
Konfigurimi i aksit: 4x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Rendimenti i fuqisë: 176 hp
Pesha bruto: 11990 kg
Pyet për çmimin
Online: 1m 1d
Kamion izotermik Mercedes-Benz Atego816 Isoliert  Kofferaufbau3;5mmWand
18
Kamion izotermik
Mercedes-Benz Atego816 Isoliert  Kofferaufbau3;5mmWand
Bellanz Consulting GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 345000 km
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Rendimenti i fuqisë: 160 hp
Pesha bruto: 7490 kg
9 900  EUR
Çmimi neto
Online: 1m 5d
Kamion izotermik Mercedes-Benz Atego816 Isoliert  Kofferaufbau3;5mmWand
14
Kamion izotermik
Mercedes-Benz Atego816 Isoliert  Kofferaufbau3;5mmWand
Bellanz Consulting GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 370000 km
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Rendimenti i fuqisë: 160 hp
Pesha bruto: 7490 kg
9 500  EUR
Çmimi neto
Online: 1m 5d
Kamion izotermik Scania P94 320 EURO 3 MANUAL ISOLATED BOX 840 x 250 x 270 CM INSIDE COMPLETE NEW
20
Kamion izotermik
Scania P94 320 EURO 3 MANUAL ISOLATED BOX 840 x 250 x 270 CM INSIDE COMPLETE NEW
Semtrade B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2004
Kilometrazhi: 1088308 km
Konfigurimi i aksit: 4x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 3
Rendimenti i fuqisë: 227 hp
Ngarkesa e dobishme: 8880 kg
Pesha bruto: 19500 kg
Pyet për çmimin
Online: 1m 16d
Kamion izotermik VOLVO FH13 500 - EEV - 6X2
13
Kamion izotermik
VOLVO FH13 500 - EEV - 6X2
UAB GEDAIVA
Lituani
Viti i prodhimit: 2013
Kilometrazhi: 920000 km
Konfigurimi i aksit: 6x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Rendimenti i fuqisë: 493 hp
21 500  EUR
Online: 1m 29d
Kamion izotermik MERCEDES-BENZ Actros 2544
17
Kamion izotermik
MERCEDES-BENZ Actros 2544
ITAL TRUCKS S.R.L.
Itali
Viti i prodhimit: 2006
Kilometrazhi: 1000000 km
12 500  EUR
Çmimi neto
Online: 1m 31d
Kamion izotermik MERCEDES-BENZ Atego 1018
19
Kamion izotermik
MERCEDES-BENZ Atego 1018
CONCESIONARIOS DEL SUR, S.A.
Spanjë
Për transportimin e: ushqimit
Viti i prodhimit: 2012
Kilometrazhi: 250000 km
Konfigurimi i aksit: 4x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Rendimenti i fuqisë: 180 hp
21 900  EUR
Çmimi neto
Online: 2m 5d
Kamion izotermik VOLVO FE320
10
Kamion izotermik
VOLVO FE320
ANTONIO MANUEL GONCALVES INACIO
Portugali
Viti i prodhimit: 2009
Kilometrazhi: 443076 km
Konfigurimi i aksit: 6x2
Rendimenti i fuqisë: 314 hp
Pesha bruto: 26000 kg
Pyet për çmimin
Online: 2m 17d
Kamion izotermik MERCEDES-BENZ 1920 full spring
7
Kamion izotermik
MERCEDES-BENZ 1920 full spring
UAB "P and P"
Lituani
Viti i prodhimit: 1997
Konfigurimi i aksit: 4x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 2
Rendimenti i fuqisë: 196 hp
10 900  EUR
Online: 2m 27d
Kamion izotermik MAN TGM 18.280
13
Kamion izotermik
MAN TGM 18.280
UAB GEDAIVA
Lituani
Viti i prodhimit: 2008
Kilometrazhi: 250000 km
Konfigurimi i aksit: 6x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 4
Rendimenti i fuqisë: 276 hp
8 900  EUR
Online: 3m 9d
Kamion izotermik MAN TGM 15.290 Euro6
10
Kamion izotermik
MAN TGM 15.290 Euro6
MegaTrucks Grzegorz Gradziel
Poloni
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 594000 km
Konfigurimi i aksit: 4x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Rendimenti i fuqisë: 290 hp
Ngarkesa e dobishme: 8000 kg
Pesha bruto: 15000 kg
26 330  EUR
Çmimi neto
Online: 4m 16d
Kamion izotermik VOLVO FL240 BUSSBYGG HEATED ISOTHERM BOX Euro 4
20
Kamion izotermik
VOLVO FL240 BUSSBYGG HEATED ISOTHERM BOX Euro 4
P-Trucks OU
Estoni
Viti i prodhimit: 2009
Kilometrazhi: 537080 km
Konfigurimi i aksit: 4x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 4
Rendimenti i fuqisë: 241 hp
Ngarkesa e dobishme: 5535 kg
Pesha bruto: 14000 kg
Pyet për çmimin
Online: 4m 21d
Kamion izotermik DAF CF 75.310, Steel /Air, with Elevator, Manual, EURO 5
1
20
Kamion izotermik
DAF CF 75.310, Steel /Air, with Elevator, Manual, EURO 5
Karo Truck
Poloni
Viti i prodhimit: 2007
Kilometrazhi: 1167418 km
Konfigurimi i aksit: 4x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Rendimenti i fuqisë: 305 hp
Ngarkesa e dobishme: 8505 kg
Pesha bruto: 18600 kg
8 750  EUR
Online: 4m 21d
Kamion izotermik Nissan * Cabstar * Manual * Thermo king V-500 Max *
15
Kamion izotermik
Nissan * Cabstar * Manual * Thermo king V-500 Max *
PRINCE
Holandë
Viti i prodhimit: 2008
Kilometrazhi: 363000 km
Konfigurimi i aksit: 4x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 4
Rendimenti i fuqisë: 130 hp
Ngarkesa e dobishme: 400 kg
Pesha bruto: 3500 kg
5 900  EUR
Çmimi neto
Online: 5m 9d
Kamion izotermik VOLVO FH12 500 - 6x2 - Manual
11
Kamion izotermik
VOLVO FH12 500 - 6x2 - Manual
UAB GEDAIVA
Lituani
Viti i prodhimit: 2005
Kilometrazhi: 970000 km
Konfigurimi i aksit: 6x2
Rendimenti i fuqisë: 493 hp
9 900  EUR
Online: 6m 4d
Faqja 1 e 2
Rezultate të gjetura: 23
Kërkimi u ruajt!

t1test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.