Reja dhe përdorur kamionë izotermikë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë izotermikë


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
SCANIA P230 - kamion izotermik
 12
Pyet për çmimin
2008
541 841 km
4x2
226 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

ANTONIO MANUEL GONCALVES INACIO

Portugali, A dos Cunhados

IVECO DAILY 65C17 - kamion izotermik
 17
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
539 917 km
4x2
162 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 490 kg
Pesha bruto: 6 500 kg

Botuar: 20orë 20min

Karo Truck

Poloni, WOLSZTYN

Scania P230 19,5t, Carrier Supra 950MT (100% working), Dutch original truck - kamion izotermik
 15
17 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
1 100 835 km
4x2
230 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 840 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 1d

M.V.INTERTRADE

Holandë, BB Uden

Numri i referencës 28

Mercedes-Benz Axor 1833    winda - kamion izotermik
 10
26 260.26 EUR
2010
603 000 km

Botuar: 1d

MEGA-TRUCK

7

Poloni, Tarczyn

SCANIA P230 - kamion izotermik
 12
Pyet për çmimin
2008
541 841 km
4x2
226 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 3d

ANTONIO MANUEL GONCALVES INACIO

Portugali, A dos Cunhados

Mercedes-Benz Atego 1224 winda 6-osobowy - kamion izotermik
 10
32 831.89 EUR
2012
285 000 km

Botuar: 8d

MEGA-TRUCK

7

Poloni, Tarczyn

MERCEDES-BENZ ACTROS MP4 2542 EURO 6 CHŁODNIA, NAVI, RETARDER AUTOMAT - kamion izotermik
 15
29 240 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
1 455 000 km

Botuar: 9d

ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWY ROMEX KAMIL GRYL

Poloni, NIEGOWA

MERCEDES-BENZ ATEGO 1223 IZOTERMA Z WINDA - kamion izotermik
 13
4 695 EUR
Çmimi pa. TVSH
1999
211 091 km

Botuar: 9d

ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWY ROMEX KAMIL GRYL

Poloni, NIEGOWA

VOLVO FL 240 4x2 - kamion izotermik
 19
10 500 EUR
2007
690 000 km
4x2
237 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 100 kg
Pesha bruto: 14 000 kg

Botuar: 17d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 146536

Scania R 480 6X2 Topline Retarder Standklima - kamion izotermik
 14
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
1 151 233 km
6x2
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 295 kg
Pesha bruto: 26 500 kg

Botuar: 18d

Kulk Trucks

6

Holandë, Katwijk

Numri i referencës BZRL97

Mercedes-Benz Atego 1224 - kamion izotermik
 8
31 517.57 EUR
2013
361 000 km

Botuar: 22d

MEGA-TRUCK

7

Poloni, Tarczyn

MERCEDES-BENZ Atego 816 4X2 Euro6 - kamion izotermik
 20
19 900 EUR
2014
213 000 km
4x2
154 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 890 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 24d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 144525

 Scania p94 isotermico - kamion izotermik
 15
Pyet për çmimin
2000
656 000 km

Botuar: 25d

SG TRAZIONE S.R.L.

Itali, Longiano

DAF LF45 - kamion izotermik
 10
Pyet për çmimin
2005
340 262 km
4x2
176 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 29d

ANTONIO MANUEL GONCALVES INACIO

Portugali, A dos Cunhados

MAN TGM 18 290  cały bok otwierany winda - kamion izotermik
 9
27 837.45 EUR
2012
526 000 km

Botuar: 29d

MEGA-TRUCK

7

Poloni, Tarczyn

Mercedes-Benz Atego 1224 6 osób  bok otwierany - kamion izotermik
 10
31 280.99 EUR
2011
287 000 km

Botuar: 29d

MEGA-TRUCK

7

Poloni, Tarczyn

Scania R 500 B 6X2 / CARRIER - kamion izotermik
 18
33 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
1 240 963 km
6x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 360 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 1m 4d

Kulk Trucks

6

Holandë, Katwijk

Numri i referencës BZLH35

MERCEDES-BENZ Atego 1018 - kamion izotermik
 3
14 900 EUR
2013
4x2

Botuar: 1m 6d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 147539

SCANIA P270 CNG - kamion izotermik
 11
Pyet për çmimin
2013
154 324 km
266 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 100 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1m 7d

Lielahden Autokeskus Oy

14

Finlandë, Tampere

Numri i referencës 150

VOLVO FE 320 - kamion izotermik
 16
Pyet për çmimin
2018
23 016 km
6x2
314 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 550 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 1m 7d

Lielahden Autokeskus Oy

14

Finlandë, Tampere

Numri i referencës 154

Renault PREMIUM 18.310 DXI / Carrier Supra 750 / Manual / Euro 5 / Tail Lift / NL Truck - kamion izotermik
 20
14 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
759 553 km
4x2
305 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 050 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 1m 16d

Used Truck Point BV

Holandë, Tilburg

Numri i referencës V184

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old