Reja dhe përdorur Kamionë kabinë-shasi në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë kabinë-shasi


   Faqja 1 e 61 1/61   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
daf XD FAN - Kamion kabinë-shasi
195 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
MAN TGA 26.390 - Kamion kabinë-shasi
5 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Iveco 120E22 EUROCARGO FAHRGESTELL LBW LUFT  - Kamion kabinë-shasi
 15
14 500 EUR
2013
441 104 km
4x2
220 hp
Pesha bruto: 11 900 kg

ALPINA International

7

Belgjikë, HOOGSTRATEN

Renault Midliner 210 - Kamion kabinë-shasi
 13
6 450 EUR
2000
272 153 km
210 hp
Pesha bruto: 15 700 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Volvo FMX 460 - Kamion kabinë-shasi
 14
Pyet për çmimin
2015
408 134 km
4x4
452 hp

Botuar: 12min

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

IVECO Trakker 380 - Kamion kabinë-shasi
 12
Pyet për çmimin
2008
670 955 km
6x4
373 hp

Botuar: 15min

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

Scania P370 8x2*6NB / NEW CHASSIS / PTO - Kamion kabinë-shasi
 18
Pyet për çmimin
2023
488 km
8x2
370 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 14orë 17min

Versteijnen Trucks B.V.

1

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5554

Volvo FH 500 8x2/6 / CHASSIS / LIFT STEERING AXLE / PTO - Kamion kabinë-shasi
 18
Pyet për çmimin
E re
2023
44 km
8x2
500 hp
Pesha bruto: 35 000 kg

Botuar: 14orë 17min

Versteijnen Trucks B.V.

1

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5815

DAF 105.460 - Kamion kabinë-shasi
 20
9 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2008

Botuar: 14orë 50min

AuctionPort

4

Belgjikë, ANTWERPEN

Volvo FM 460 / Euro 6 / IShift / 2 Tanks / TUV: 12-2023 / NL Truck - Kamion kabinë-shasi
 18
23 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
789 028 km
4x2
469 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 120 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 17orë 16min

Used Truck Point BV

3

Holandë, Tilburg

Numri i referencës V235

DAF LF 260 EURO 6 12 TONNE - Kamion kabinë-shasi
 20
Ankandi
2017
627 602 km

Botuar: 18orë 32min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës DF17POJ

MAN TGA 26.390 - Kamion kabinë-shasi
 8
5 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
620 967 km
6x2
385 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 140 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 18orë 44min

AL JALOOUD TRADING

3

Poloni, 00-844 Warszawa

Numri i referencës RR33087

MAN TGA 26.430 - Kamion kabinë-shasi
 16
5 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
722 588 km
6x2
424 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 800 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 18orë 50min

Our Yard

3

Poloni, Iłowa (68-120 ) Ogrodowa 9 Street

Numri i referencës WB31427

Renault D 280 4x2, Nebenantrieb, 2x Vorhanden! - Kamion kabinë-shasi
 15
69 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
4x2
279 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 414 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 19orë 19min

Gassmann GmbH

18

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 85128

 Mercedes-Benz ACTROS 5 - Kamion kabinë-shasi
 13
Pyet për çmimin
2019
640 000 km
6x2
530 hp
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 19orë 37min

Veho Oy Ab, Commercial vehicles

10

Finlandë, Lappeenranta

Numri i referencës WDB96302010400869

 UD Croner PKE250 - Kamion kabinë-shasi
 20
36 579 EUR
Ankandi
2018
101 km

Botuar: 19orë 55min

MPE Middle East & Africa

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Jebel Ali Free Zone

Numri i referencës JPCYX22A8KT023964

 UD CWE390 - Kamion kabinë-shasi
 20
61 903 EUR
Ankandi
2018
105 km

Botuar: 19orë 55min

MPE Middle East & Africa

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Jebel Ali Free Zone

Numri i referencës JPCZZ00DXKT023951

 Scania P460 B6x4NZ - Kamion kabinë-shasi
 20
96 606 EUR
Ankandi
2020
152 km

Botuar: 19orë 55min

MPE Middle East & Africa

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Jebel Ali Free Zone

Numri i referencës YS2P6X404L2171484

Mercedes-Benz Actros 2545 Gigaspace / 6x2 Liftas / Chassis Cabine 8 mtr - Kamion kabinë-shasi
 20
16 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
932 104 km
6x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 485 kg
Pesha bruto: 26 500 kg

Botuar: 19orë 56min

Kuijpers Trading B.V.

2

Holandë, Tilburg

Numri i referencës 58BBR2

Mercedes-Benz atego 1524/only as spare parts  - Kamion kabinë-shasi
 10
17 500 EUR
2023
10 km
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 21orë 33min

Euro Trucks

12

Holandë, Voorst, Netherlands

Volvo FH 500 6X2 Euro 6  - Kamion kabinë-shasi
 6
Pyet për çmimin
2020
775 363 km
6x2
500 hp

Botuar: 21orë 57min

Kaus Trucks

7

Holandë, Nijmegen, Netherlands

Numri i referencës NO: 18 Volvo FH 500 6X2 Euro 6 2020

Renault D 280 4x2 D 280 4x2, Nebenantrieb, 2x Vorhanden! - Kamion kabinë-shasi
 15
77 652 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
4x2
279 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 414 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 23orë 31min

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85128

Renault D19.430 ACC LDWS AEBS PTO Klima  - Kamion kabinë-shasi
 20
69 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
19 km
4x2
430 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 23orë 45min

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Gjermani, Berlin

Numri i referencës 66U0475

Scania R490 8X2 EURO 6 RETARDER NAVI APK  - Kamion kabinë-shasi
 15
28 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
839 217 km
489 hp
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 1d

RH TRUCKS B.V.

7

Holandë, Meerkerk

1 2 3 61   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Cab chassis trucks
t1 old