Kamionë kabinë-shasi


   Faqja 1 e 45 1/45   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MAN M14FL - kamion kabinë-shasi
 7
4 750 EUR
Çmimi neto
1995
529 128 km
Ngarkesa e dobishme: 5 500 kg
Pesha bruto: 14 000 kg

Online: 11orë 10min

Vriesoord Trucks B.V.

Holandë, 's-Hertogenbosch

ID V4157

ASTRA HD8 6438 6x4 Chassis Cabine new unused! - kamion kabinë-shasi
 20
49 000 EUR
Çmimi neto
381 hp

Online: 11orë 14min

Big Machinery B.V.

8

Holandë, BIG 5 Douane entrepot

Mercedes-Benz Arocs 3263 ClassicSpace, Euro 6 - kamion kabinë-shasi
 10
42 900 EUR
Çmimi neto
2014
841 434 km
8x4
630 hp
Ngarkesa e dobishme: 22 970 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 11orë 38min

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Holandë, Oldenzaal

ID 2442

Mercedes-Benz Actros 2551 F04, Euro 5 - kamion kabinë-shasi
 11
15 600 EUR
Çmimi neto
2012
1 014 992 km
6x2
510 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 400 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 11orë 40min

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Holandë, Oldenzaal

ID 2159

Mercedes-Benz Actros 2546 F04, Euro 4 - kamion kabinë-shasi
 11
11 800 EUR
Çmimi neto
2008
967 582 km
6x2
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 130 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 11orë 40min

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Holandë, Oldenzaal

ID 1934

MAN 26.400 TGS 6x2*4 - kamion kabinë-shasi
 14
24 900 EUR
Çmimi neto
2015
844 898 km
6x2
400 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 370 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 17orë 28min

Kleyn Trucks

14

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 271769

Renault Premium 270 Manual, Analoge tachograaf, Motor defect - kamion kabinë-shasi
 7
1 850 EUR
Çmimi neto
2003
562 000 km
4x2
270 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 075 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 17orë 50min

JB Trading bv

7

Holandë, Ede

ID 106648

IVECO Eurotech 190E31 left hand drive 19 ton coming soon ZF manual - kamion kabinë-shasi
 20
Pyet për çmimin
1999
701 098 km
4x2
305 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 000 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 22orë 33min

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

SCANIA R 113M 360 left hand drive manual retarder coming soon 4X2 - kamion kabinë-shasi
 20
Pyet për çmimin
1992
117 425 km
4x2
355 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 000 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 22orë 34min

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

VOLVO FH16 750 - kamion kabinë-shasi
 20
18 840 EUR
2012
535 715 km
8x4
738 hp
Pesha bruto: 33 000 kg

Online: 23orë 3min

Mindessons AB

9

Suedi, Trelleborg

ID HCA545

VOLVO FH460 6X2 - kamion kabinë-shasi
 20
6 533 EUR
2005
1 030 921 km
6x2
452 hp
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 23orë 3min

Mindessons AB

9

Suedi, Trelleborg

ID WLO718

Mercedes-Benz Actros 3341 6x4 Actros 3341 6x4, MP3 Autom. - kamion kabinë-shasi
 14
88 452 EUR
Çmimi neto
E re
408 hp
Pesha bruto: 33 000 kg

Online: 1d

Ronny Schoutteet Trucks B.v.b.A

Belgjikë, Roksem

ID 78299

Scania R730 V8 8X4 TRIDEM RETARDER EURO 5  - kamion kabinë-shasi
 14
31 900 EUR
Çmimi neto
2010
733 852 km
8x4
730 hp

Online: 1d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Holandë, Marknesse

ID 110058

Volvo FH16.700 6X2 GLOBE XL HUB REDUCTION EURO 5  - kamion kabinë-shasi
 13
15 900 EUR
Çmimi neto
2010
1 085 005 km
6x2
700 hp

Online: 1d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Holandë, Marknesse

ID 109355.3

Mercedes-Benz AROCS 3263 - SOON EXPECTED - 8X4 CHASSIS FULL ST  - kamion kabinë-shasi
 6
49 900 EUR
Çmimi neto
2015
685 000 km
8x4
630 hp

Online: 1d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Holandë, Marknesse

ID 110161

Scania R560 - SOON EXPECTED - 6X2 CHASSIS RETARDER EURO  - kamion kabinë-shasi
 5
17 900 EUR
Çmimi neto
2010
1 015 000 km
6x2
560 hp

Online: 1d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Holandë, Marknesse

ID 110188

Mercedes-Benz ACTROS 2655 6X4 FULL STEEL EPS  - kamion kabinë-shasi
 6
19 900 EUR
Çmimi neto
2007
358 210 km
6x4
551 hp

Online: 1d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Holandë, Marknesse

ID 109738

MAN TGA32.440 8X4 FULL STEEL EURO 5  - kamion kabinë-shasi
 16
24 500 EUR
Çmimi neto
2008
319 825 km
8x4
441 hp

Online: 1d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Holandë, Marknesse

ID 109637

Scania R500 - SOON EXPECTED - 6X2 CHASSIS RETARDER EURO  - kamion kabinë-shasi
 6
25 500 EUR
Çmimi neto
2013
610 000 km
6x2
500 hp

Online: 1d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Holandë, Marknesse

ID 110179

Volvo FH16.580 - SOON EXPECTED - 6X4 MANUAL FULL STEEL  - kamion kabinë-shasi
 5
23 500 EUR
Çmimi neto
2008
500 000 km
6x4
581 hp

Online: 1d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Holandë, Marknesse

ID 110181

1 2 3 45   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.