Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML120E22/P

Online: 10m 11d

Marka IVECO
Modeli Eurocargo ML120E22/P
ID NO10648
Viti i prodhimit 2012
Kilometrazhi 248 043 km
Data e regjistrimit të parë 01.08.2012
Pesha bruto 11 990 kg
Ngarkesa e dobishme 5 410 kg
Vendndodhja Gjermani, D-31137 Hildesheim
Telefoni +49 5121...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 217 hp (161 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • dritare me rrymë
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë

Shitësi
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim Gjermani
I besueshëm
I IVECO shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
17:18
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML120E22/P
Iveco Eurocargo ML120E22/P
2012, 137 125 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML120E22/P, 2012
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML120E22/P
Iveco Eurocargo ML120E22/P
2012, 260 188 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML120E22/P, 2012
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML120E22/P
Iveco Eurocargo ML120E22/P
2013, 257 947 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML120E22/P, 2013
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML120E21/P
Iveco Eurocargo ML120E21/P
2015, 242 989 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML120E21/P, 2015
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E18
Iveco Eurocargo ML80E18
2013, 78 415 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E18, 2013
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E18
Iveco Eurocargo ML80E18
2013, 73 699 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E18, 2013
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E18
Iveco Eurocargo ML80E18
2013, 195 644 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E18, 2013
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E18
Iveco Eurocargo ML80E18
2013, 168 898 km, Dizel
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E18, 2013
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E19
Iveco Eurocargo ML80E19
2015, 174 529 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E19, 2015
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E19
Iveco Eurocargo ML80E19
2015, 164 702 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E19, 2015
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E19
Iveco Eurocargo ML80E19
2015, 81 823 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamion kabinë-shasi Iveco Eurocargo ML80E19, 2015
Kamion kabinë-shasi Iveco Daily 70C14GA8/P
Iveco Daily 70C14GA8/P
2018, 3 408 km, LPG
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Kamion kabinë-shasi Iveco Daily 70C14GA8/P, 2018

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.