Kamion kabinë-shasi MAN TGA 41.430 10x4

Online: 1m 20d

Marka MAN
Modeli TGA
ID c24_4072
Viti i prodhimit 2008
Kilometrazhi 349 500 km
Pesha bruto 32 000 kg
Vendndodhja Zvicra, Regensdorf
Telefoni +41 4484...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 4
  • karburanti: dizel
  • rendimenti i fuqisë: 430 hp (320 KW)
  • kutia e marsheve: manuale
  • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Kabina/pjesa e brendshme
  • kontrolli i shpejtësisë
20500 EUR
20 500
EUR
  • 2 505 510 ALL
  • 24 128 USD

Çmimi neto

Shitësi
BAFAG  AG
BAFAG AG Zvicra
I besueshëm
13 Më shumë se 13 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:31
20 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion kabinë-shasi MAN TGA26.440 6X4
MAN TGA26.440 6X4
2008, 229 136 km
Finlandë, Tampere
9 500 EUR
Kamion kabinë-shasi MAN TGA26.440 6X4, 2008
Kamion kabinë-shasi MAN TGA 430 + Manual + 8X4 low klm !!!!
MAN TGA 430 + Manual + 8X4 low klm !!!!
2003, 368 739 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Holandë, Roosendaal
19 950 EUR
Kamion kabinë-shasi MAN TGA 430 + Manual + 8X4 low klm !!!!, 2003
Kamion kabinë-shasi Iveco Trakker AT260T41 6x4
Iveco Trakker AT260T41 6x4
2008, 455 850 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Göttingen
29 900 EUR
Kamion kabinë-shasi Iveco Trakker AT260T41 6x4, 2008
Kamion kabinë-shasi MAN TGA 26.440 6x2-2BL
MAN TGA 26.440 6x2-2BL
2008, 1 102 063 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Göttingen
11 900 EUR
Kamion kabinë-shasi MAN TGA 26.440 6x2-2BL, 2008
Kamion kabinë-shasi MAN TGA 26.483 6x4 FDLK, Winterdienstausstattung
MAN TGA 26.483 6x4 FDLK, Winterdienstausstattung
2003, 644 395 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Göttingen
27 900 EUR
Kamion kabinë-shasi MAN TGA 26.483 6x4 FDLK, Winterdienstausstattung, 2003
Kamion kabinë-shasi MAN TGA 18.350 LL 4x2, Fahrschulausstattung
MAN TGA 18.350 LL 4x2, Fahrschulausstattung
2006, 175 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
14 900 EUR
Kamion kabinë-shasi MAN TGA 18.350 LL 4x2, Fahrschulausstattung, 2006
Kamion kabinë-shasi MAN TGA 35.480 8x4-4 BL, Lift-/Lenkachse
MAN TGA 35.480 8x4-4 BL, Lift-/Lenkachse
2009, 577 833 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Göttingen
25 900 EUR
Kamion kabinë-shasi MAN TGA 35.480 8x4-4 BL, Lift-/Lenkachse, 2009
Kamion kabinë-shasi MAN 15.240 TGM 4x2 bl
MAN 15.240 TGM 4x2 bl
2008, 550 629 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
8 950 EUR
Kamion kabinë-shasi MAN 15.240 TGM 4x2 bl, 2008
Kamion kabinë-shasi MAN TGA 28.530 - 6x2
MAN TGA 28.530 - 6x2
2005, 744 147 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Belgjikë, Wingene
15 850 EUR
Kamion kabinë-shasi MAN TGA 28.530 - 6x2, 2005
Kamion kabinë-shasi MAN 26.320 TGA 6x2
MAN 26.320 TGA 6x2
2007, 351 637 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Fließem
Kamion kabinë-shasi MAN 26.320 TGA 6x2, 2007
Kamion kabinë-shasi MAN TGS 41.480 8X6 TIPPER CHASSIS
MAN TGS 41.480 8X6 TIPPER CHASSIS
2015, 160 029 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Holandë, ANDELST
Kamion kabinë-shasi MAN TGS 41.480 8X6 TIPPER CHASSIS, 2015
Kamion kabinë-shasi MAN TGS 41.480 8X6 TIPPER CHASSIS
MAN TGS 41.480 8X6 TIPPER CHASSIS
2015, 171 088 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Holandë, ANDELST
Kamion kabinë-shasi MAN TGS 41.480 8X6 TIPPER CHASSIS, 2015

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.