Kamion kabinë-shasi Scania R 500 V8 8X2/4 CHASSIS MANUAL GEARBOX RETARDER 713.000KM

Online: 1m 21d

Marka SCANIA
Modeli R 500 V8 8X2/4 CHASSIS MANUAL GEARBOX RETARDER 713.000KM
ID BSRB88
Viti i prodhimit 2007
Kilometrazhi 713 000 km
Data e regjistrimit të parë 05.01.2007
Pesha neto 13 355 kg
Pesha bruto 36 000 kg
Ngarkesa e dobishme 22 645 kg
Gjatësia 8 940 mm
Gjerësia 2 550 mm
Vendndodhja Holandë, Schiedam
Telefoni +31 6539...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 15 607 cc
 • cilindrat e motorit: 8
 • rendimenti i fuqisë: 500 hp (372 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: Schaltgetriebe
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 8x2
 • aksi i ngritjes
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 6 460 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: Achse 1: 385/65 R 22.5, 35% / Achse 2: 385/65 R 22.5, 25%
 • gomat e pasme: Achse 1: 295/80 R 22.5, 80% / Achse 2: 315/80 R 22.5, 25%
 • goma dyshe
 • bashkuesi i rimorkios
 • spondat anë të shasisë
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • modeli i kabinës: HIGHLINE
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • radio
 • CD
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • tahografi
15900 EUR
15 900
EUR
 • 1 960 041 ALL
 • 19 287 USD

Çmimi neto

Shitësi
Van Schaften Trucks Import Export
Van Schaften Trucks Import Export Holandë
I besueshëm
15 Më shumë se 15 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
21:54
15 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion kabinë-shasi Mercedes-Benz ATEGO 815 CHASSIS 281.000KM
Mercedes-Benz ATEGO 815 CHASSIS 281.000KM
2002, 281 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
2 350 EUR
Kamion kabinë-shasi Mercedes-Benz ATEGO 815 CHASSIS 281.000KM, 2002
Kamion kabinë-shasi Mercedes-Benz ACTROS 4144 8X4 CHASSIS TRUCK NEW VEHICLE
Mercedes-Benz ACTROS 4144 8X4 CHASSIS TRUCK NEW VEHICLE
2013, 160 km, 8x4, Dizel
Holandë, Schiedam
Kamion kabinë-shasi Mercedes-Benz ACTROS 4144 8X4 CHASSIS TRUCK NEW VEHICLE, 2013
Kamion kabinë-shasi Volvo FMX 500 NEW 8X6 EURO5 EEV HEAVY DUTY I-SHIFT CHASSIS
Volvo FMX 500 NEW 8X6 EURO5 EEV HEAVY DUTY I-SHIFT CHASSIS
2018, 1 km, 8x6, Dizel
Holandë, Schiedam
92 500 EUR
Kamion kabinë-shasi Volvo FMX 500 NEW 8X6 EURO5 EEV HEAVY DUTY I-SHIFT CHASSIS, 2018
Kamion kabinë-shasi Volvo FMX500 NEW 8X6 EURO5 EEV HEAVY DUTY I-SHIFT CHASSIS
Volvo FMX500 NEW 8X6 EURO5 EEV HEAVY DUTY I-SHIFT CHASSIS
2018, 1 km, 8x6, Dizel
Holandë, Schiedam
99 000 EUR
Kamion kabinë-shasi Volvo FMX500 NEW 8X6 EURO5 EEV HEAVY DUTY I-SHIFT CHASSIS, 2018
Kamion kabinë-shasi Volvo FMX 500 NEW 8X6 EURO5 EEV HEAVY DUTY I-SHIFT CHASSIS
Volvo FMX 500 NEW 8X6 EURO5 EEV HEAVY DUTY I-SHIFT CHASSIS
2018, 1 km, 8x6, Dizel
Holandë, Schiedam
92 500 EUR
Kamion kabinë-shasi Volvo FMX 500 NEW 8X6 EURO5 EEV HEAVY DUTY I-SHIFT CHASSIS, 2018
Kamion kabinë-shasi Scania G 490 8x2 Retarder chassis
Scania G 490 8x2 Retarder chassis
2016, 301 684 km, 8x2, Dizel, 4-aks
Holandë, Zetten
64 000 EUR
Kamion kabinë-shasi Scania G 490 8x2 Retarder chassis, 2016
Kamion kabinë-shasi SCANIA R500 6x4 Manual
SCANIA R500 6x4 Manual
2006, 640 000 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Lituani, Vilnius
15 900 EUR
Kamion kabinë-shasi SCANIA R500 6x4 Manual, 2006
Kamion kabinë-shasi MAN MAN TGA26-440 MANUAL GEARBOX 6X2 CHASSIS
MAN MAN TGA26-440 MANUAL GEARBOX 6X2 CHASSIS
2007, 667 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, Nieuwerkerk
6 900 EUR
Kamion kabinë-shasi MAN MAN TGA26-440 MANUAL GEARBOX 6X2 CHASSIS, 2007
Kamion kabinë-shasi SCANIA R500 6X2
SCANIA R500 6X2
2007, 1 376 296 km, 6x2
Suedi, Trelleborg
9 764 EUR
Kamion kabinë-shasi SCANIA R500 6X2, 2007
Kamion kabinë-shasi Scania R500 High-Streamline 6x2 Chassis
Scania R500 High-Streamline 6x2 Chassis
2013, 715 180 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, Geleen
19 000 EUR
Kamion kabinë-shasi Scania R500 High-Streamline 6x2 Chassis, 2013
Kamion kabinë-shasi Scania R480 8x2 Chassis ADR
Scania R480 8x2 Chassis ADR
2008, 390 000 km, Dizel
Danimarkë, Padborg
Kamion kabinë-shasi Scania R480 8x2 Chassis ADR, 2008
Kamion kabinë-shasi SCANIA R470 8x2 Manual
SCANIA R470 8x2 Manual
2006, 720 000 km, 8x2, Dizel, 4-aks
Lituani, Vilnius
9 900 EUR
Kamion kabinë-shasi SCANIA R470 8x2 Manual, 2006

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.