Kamion me anë të palosshme MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK 21001L

Online: 16d

Marka MAN
Modeli TGS 26.400
ID G150207___1
Viti i prodhimit 2012
Kilometrazhi 364 440 km
Pesha bruto 26 000 kg
Ngjyra portokalli
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +495613...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 10 518 cc
 • rendimenti i fuqisë: 400 hp (298 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 6x2
 • numri i akseve: 3-aks
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
Pajisja
 • vinçi
44900 EUR
44 900
EUR
 • 5 569 486 ALL
 • 49 472 USD

Çmimi neto

Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Ora lokale e shitësit
17:38
Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
44 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion me anë të palosshme MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK 21001L
MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK 21001L
2012, 407 222 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
42 900 EUR
Kamion me anë të palosshme MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK 21001L, 2012
Kamion me anë të palosshme MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK 21001L
MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK 21001L
2012, 407 222 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
42 900 EUR
Kamion me anë të palosshme MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK 21001L, 2012
Kamion me anë të palosshme MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK 21001L
MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK 21001L
2012, 364 440 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
44 900 EUR
Kamion me anë të palosshme MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK 21001L, 2012
Kamion me anë të palosshme MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran HIAB 166K PRO
MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran HIAB 166K PRO
2011, 356 073 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
46 500 EUR
Kamion me anë të palosshme MAN TGS 26.400 6x2 Pritsche Kran HIAB 166K PRO, 2011
Kamion me anë të palosshme MAN TGS 26.480 6x2 Pritsche Kran TEREX 125.2 A12
MAN TGS 26.480 6x2 Pritsche Kran TEREX 125.2 A12
2010, 471 552 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
39 500 EUR
Kamion me anë të palosshme MAN TGS 26.480 6x2 Pritsche Kran TEREX 125.2 A12, 2010
Kamion me anë të palosshme MAN TGS 26.480 6x2 Pritsche Kran TEREX 125.2 A12
MAN TGS 26.480 6x2 Pritsche Kran TEREX 125.2 A12
2010, 471 552 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
39 500 EUR
Kamion me anë të palosshme MAN TGS 26.480 6x2 Pritsche Kran TEREX 125.2 A12, 2010
Kamion me anë të palosshme Mercedes-Benz ACTROS 2655 6x4 E5 Pritsche Kran Palfinger 23002
Mercedes-Benz ACTROS 2655 6x4 E5 Pritsche Kran Palfinger 23002
2009, 490 276 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
63 900 EUR
Kamion me anë të palosshme Mercedes-Benz ACTROS 2655 6x4 E5 Pritsche Kran Palfinger 23002, 2009
Kamion me anë të palosshme Mercedes-Benz ACTROS 2655 6x4 E5 Pritsche Kran Palfinger 23002
Mercedes-Benz ACTROS 2655 6x4 E5 Pritsche Kran Palfinger 23002
2009, 490 276 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
63 900 EUR
Kamion me anë të palosshme Mercedes-Benz ACTROS 2655 6x4 E5 Pritsche Kran Palfinger 23002, 2009
Kamion me anë të palosshme MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz
MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz
2013, 240 135 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
37 900 EUR
Kamion me anë të palosshme MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz, 2013
Kamion me anë të palosshme MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz
MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz
2013, 240 135 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
37 900 EUR
Kamion me anë të palosshme MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz, 2013
Kamion me anë të palosshme MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz
MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz
2013, 246 118 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
37 500 EUR
Kamion me anë të palosshme MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz, 2013
Kamion me anë të palosshme MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz
MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz
2013, 246 118 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
37 500 EUR
Kamion me anë të palosshme MAN TGM 18.340 Pritsche Kran ATLAS 105.2 *Hochsitz, 2013

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.