Reja dhe përdorur kamionë me karroceri të hapur në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë me karroceri të hapur


   Faqja 1 e 61 1/61   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Atego 815*Bj2000/314600km/5,20m Pritsche*  - kamion me karroceri të hapur
 20
4 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
314 600 km
152 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

BNS Intercon GmbH

Gjermani, Dillingen/Saar

Numri i referencës 22111

 Scania R 420 6x2 Rigid - kamion me karroceri të hapur
 11
14 758 EUR
2005
954 920 km
6x2
420 hp

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

DAF XF 95.430 Manual gearnbox, 3 axels, Very clen, DAF original engine! - kamion me karroceri të hapur
 15
13 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
338 582 km
6x2
430 hp
Ngarkesa e dobishme: 20 000 kg

Botuar: 22orë 43min

M.V.INTERTRADE

Holandë, BB Uden

Numri i referencës 19

Mercedes-Benz Atego 1524 L Standardkoffer LBW LBW 1.5to  - kamion me karroceri të hapur
 11
54 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
276 504 km
4x2
238 hp
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 23orë 55min

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28548B2

FH 540 8x2 + Palfinger PK 92002 SH (6x) (90Tm kraan) - LOW PLATFORM - UNIT WAGEN + TWISTLOCKS - FRONTSTABS / VOOR AFGESTEMPELD - BE - kamion me karroceri të hapur
 20
Pyet për çmimin
VOLVO FH500 - kamion me karroceri të hapur
 20
Pyet për çmimin
2015
8x2
493 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 650 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 1d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Silkeborg

Numri i referencës AU72372

Mercedes-Benz Arocs 2545 L 6x2 Hiab XS 322 HIPRO+JIB Funk Ret.  - kamion me karroceri të hapur
 15
99 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
386 142 km
6x2
449 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 871920

MAN 26.403 - kamion me karroceri të hapur
 20
10 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1997
646 000 km
6x4
393 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1d

Baltic Special Machinery Export

11

Lituani, Dievogala

MAGIRUS-DEUTZ 256M19 - kamion me karroceri të hapur
 18
6 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1983
334 000 km
4x2
251 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 1d

Baltic Special Machinery Export

11

Lituani, Dievogala

Volvo FM 430 6X4 NEW Crane Kran HMF 1920K-RCS EURO 6 - kamion me karroceri të hapur
 20
199 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
181 km
6x4
430 hp

Botuar: 1d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70195841

Scania G 360 6x2*4 HMF1820K-4 / PLATFORM L=7024 mm - kamion me karroceri të hapur
 20
Pyet për çmimin
2019
179 901 km
6x2
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 980 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 1d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

RENAULT Premium DXI 300 + Fassi F215 21,45 m 400kg - kamion me karroceri të hapur
 15
43 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
294 395 km
4x2
300 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 660 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

Scania Österreich Ges.m.b.H - Brunn am Gebirge

S

Austri, Brunn am Gebirge

Numri i referencës UVW230047

IVECO Turbozeta 109-14 left hand drive 6 cylinder 11 ton full springs - kamion me karroceri të hapur
 20
3 100 EUR
1989
426 368 km
4x2
138 hp

Botuar: 2d

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

BEDFORD TK 570 left hand drive 6 tyres 5.7 ton 118212 Km. - kamion me karroceri të hapur
 20
5 600 EUR
1978
118 867 km
4x2
68 hp

Botuar: 2d

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

DAF XF 480 6x2, Lift-/Lenkachse, Kran Palfinger PK - kamion me karroceri të hapur
 15
259 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
6x2
479 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 120 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 85871

Scania P270 - kamion me karroceri të hapur
 9
31 080 EUR
20% TVSH
2005
657 308 km
4x2
270 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 2d

AUTO-EXPORT-IVANOV

Francë, St Victoret

Scania 260 94G - kamion me karroceri të hapur
 8
23 880 EUR
20% TVSH
2001
680 428 km
4x2
260 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 2d

AUTO-EXPORT-IVANOV

Francë, St Victoret

 Brandskadad SCANIA P94GB4X2NZ260 - kamion me karroceri të hapur
 20
4 022 EUR
Ankandi
 VOLVO FM7 310 4x2 - kamion me karroceri të hapur
 20
1 787 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Blinto

Volvo F610 - kamion me karroceri të hapur
 2
Ankandi
1984

Botuar: 2d

Fabeo AB

Suedi, Ekeby,Skåne

 Volvo FM12-340 6X2 Hook loader - kamion me karroceri të hapur
 9
9 060 EUR
2002
613 630 km
6x2
340 hp

Botuar: 2d

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

 Daf 65 CF 4X2 Rigid - kamion me karroceri të hapur
 9
5 413 EUR
2005
914 982 km
4x2
220 hp

Botuar: 2d

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

1 2 3 61   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old