Kamion me karroceri të hapur DAF CF 75.360 6X2 OPEN BOX MANUAL GEARBOX

Online: 1m 19d

Marka DAF
Modeli CF 75.360 6X2 OPEN BOX MANUAL GEARBOX
ID BZZF23
Viti i prodhimit 2012
Kilometrazhi 700 000 km
Data e regjistrimit të parë 19.06.2012
Pesha neto 10 325 kg
Pesha bruto 28 000 kg
Ngarkesa e dobishme 17 675 kg
Gjatësia 10 400 mm
Gjerësia 2 550 mm
Vendndodhja Holandë, Schiedam
Telefoni +31 6539...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 9 186 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 360 hp (268 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: Schaltgetriebe
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 6x2
 • aksi i ngritjes
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 6 450 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: 385/55 R 22.5, 30%
 • gomat e pasme: Achse 1: 315/70 R 22.5, 50% / Achse 2: 385/55 R 22.5, 35%
 • goma dyshe
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • radio
 • CD
Pjesë shtesë
 • tahografi
17900 EUR
17 900
EUR
 • 2 208 609 ALL
 • 21 748 USD

Çmimi neto

Shitësi
Van Schaften Trucks Import Export
Van Schaften Trucks Import Export Holandë
I besueshëm
15 Më shumë se 15 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
01:01
17 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion me karroceri të hapur DAF CF75.360
DAF CF75.360
2006, 220 120 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
11 850 EUR
Kamion me karroceri të hapur DAF CF75.360, 2006
Kamion me karroceri të hapur DAF CF 75.250 + 6X2
DAF CF 75.250 + 6X2
2000, 328 246 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, Roosendaal
10 950 EUR
Kamion me karroceri të hapur DAF CF 75.250 + 6X2, 2000
Kamion me karroceri të hapur DAF 85 CF 360 6x2, 10 Wheels, Manual, Airco, Borden
DAF 85 CF 360 6x2, 10 Wheels, Manual, Airco, Borden
2006, 661 000 km, 6x2, Dizel
Holandë, Ede
11 750 EUR
Kamion me karroceri të hapur DAF 85 CF 360 6x2, 10 Wheels, Manual, Airco, Borden, 2006
Kamion me karroceri të hapur 2012 DAF CF75-310
2012 DAF CF75-310
2012, 378 455 km
Mbretëria e Bashkuar, Dromore
Kamion me karroceri të hapur 2012 DAF CF75-310, 2012
Kamion me karroceri të hapur DAF CF 75.310 6x2 Darus Platós
DAF CF 75.310 6x2 Darus Platós
2007, 243 750 km, Dizel, 3-aks
Hungari, Kalocsa
15 820 EUR
Kamion me karroceri të hapur DAF CF 75.310 6x2 Darus Platós, 2007
Kamion me karroceri të hapur Mercedes-Benz UNIMOG 4x4 WITH OPEN BOX AND PALFINGER CRANE (FULL STEEL / MANUAL GEARBOX)
Mercedes-Benz UNIMOG 4x4 WITH OPEN BOX AND PALFINGER CRANE (FULL STEEL / MANUAL GEARBOX)
1997, 544 000 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Holandë, Meerkerk
14 800 EUR
Kamion me karroceri të hapur Mercedes-Benz UNIMOG 4x4 WITH OPEN BOX AND PALFINGER CRANE (FULL STEEL / MANUAL GEARBOX), 1997
Kamion me karroceri të hapur DAF CF 85.380 6X2 MANUAL EURO 2 + GORMACH 22500E6 20
DAF CF 85.380 6X2 MANUAL EURO 2 + GORMACH 22500E6 20
1999, 468 576 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, Meerkerk
26 950 EUR
Kamion me karroceri të hapur DAF CF 85.380 6X2 MANUAL EURO 2 + GORMACH 22500E6 20, 1999
Kamion me karroceri të hapur DAF CF 85.380 6X2 MANUAL EURO 2 + GORMACH 22500E6 20
DAF CF 85.380 6X2 MANUAL EURO 2 + GORMACH 22500E6 20
1999, 468 576 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, Meerkerk
26 950 EUR
Kamion me karroceri të hapur DAF CF 85.380 6X2 MANUAL EURO 2 + GORMACH 22500E6 20, 1999
Kamion me karroceri të hapur Scania 144-460C 6x4 FULL STEEL WITH OPEN BOX (12 GEARS MANUAL GEARBOX / FULL STEEL SUSPENSION / AIRCONDITIONING)
Scania 144-460C 6x4 FULL STEEL WITH OPEN BOX (12 GEARS MANUAL GEARBOX / FULL STEEL SUSPENSION / AIRCONDITIONING)
1996, 713 500 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Holandë, Meerkerk
11 600 EUR
Kamion me karroceri të hapur Scania 144-460C 6x4 FULL STEEL WITH OPEN BOX (12 GEARS MANUAL GEARBOX / FULL STEEL SUSPENSION / AIRCONDITIONING), 1996
Kamion me karroceri të hapur DAF CF75.310 4X2 Manual Steelsuspension Euro 3 HIAB 102 Crane
DAF CF75.310 4X2 Manual Steelsuspension Euro 3 HIAB 102 Crane
2003, 280 659 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
14 900 EUR
Kamion me karroceri të hapur DAF CF75.310 4X2 Manual Steelsuspension Euro 3 HIAB 102 Crane, 2003
Kamion me karroceri të hapur DAF CF 75.250 + Euro 2
DAF CF 75.250 + Euro 2
1999, 281 423 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, Roosendaal
11 950 EUR
Kamion me karroceri të hapur DAF CF 75.250 + Euro 2, 1999
Kamion me karroceri të hapur DAF CF 75.310 Pritsche 7,50 m + KRAN / 6x2!
DAF CF 75.310 Pritsche 7,50 m + KRAN / 6x2!
2005, 510 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Poloni, Męcina
31 400 EUR
Kamion me karroceri të hapur DAF CF 75.310 Pritsche 7,50 m + KRAN / 6x2!, 2005

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.