Kamion me karroceri të hapur MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK nga Gjermani, 41900 EUR në shitje - ID: 7304981
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

41 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 4 458 327 ALL
  • ≈ 44 268 USD

MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK

Kamion me karroceri të hapur MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK

Botuar: 4m 13d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kamion me karroceri të hapur MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK: foto 1
Kamion me karroceri të hapur MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK: foto 2
Kamion me karroceri të hapur MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK: foto 3
Kamion me karroceri të hapur MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK: foto 4
Kamion me karroceri të hapur MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK: foto 5
Kamion me karroceri të hapur MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK: foto 6
Kamion me karroceri të hapur MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK: foto 7
Kamion me karroceri të hapur MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK: foto 8
Kamion me karroceri të hapur MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK: foto 9
Kamion me karroceri të hapur MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK: foto 10
Kamion me karroceri të hapur MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK: foto 11
Ask for all available pictures

Botuar: 4m 13d

Shtoni në të preferuarat
PDF

41 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 4 458 327 ALL
  • ≈ 44 268 USD

Lizingu

Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

PM-11.22-52-3
Viti i prodhimit

2017
Kilometrazhi

155077 km
Data e regjistrimit të parë

01.03.2017
Inspektimi teknik

03.2024
Orët e makinerisë

90 orët
Pesha bruto

7490 kg
Ngarkesa e dobishme

3000 kg
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Gjermani, Meerbrede 9, 32107 Bad Salzuflen, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMIchevron_right
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

4580 cc
rendimenti i fuqisë

149 hp
kutia e marsheve

DPF - filtër i veçantë

Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
ABS

goma rezervë

bashkuesi i rimorkios

Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

6100 mm
gjerësia e ngarkesës

2480 mm
lartësia e ngarkesës

500 mm
Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë ditore
drita kundër mjegullës

dritare me rrymë

pasqyra elektrike

kontrolli i shpejtësisë

drejtimi servo

numri i ndenjëseve

3
radio

kompjuter bordi

Pjesë shtesë
imobilizuesi

numri i pronarëve të mëparshëm

1
Kërko informacion të detajuar
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK

ANDERE

Interieurtyp: Stoff

Türen: 2

Interieurfarbe: Beige

Anhängerkupplung Starr

Stahlfelge

Abstandstempomat

Umweltplakette


- MAN TGL 8.150 BL EUR6 Aluminium Pritsche lNEU, mehr Infos auf Anfrage - Beifahrerdoppelsitzbank - 1. Hand, HU vor Übergabe Neu - Radstand: 4, 20 - zul.Gesamtgewicht: 7490kg (Auflastung auf 8500kg möglich), Leergewicht: 4490kg, Nutzlast: 3000kg - Pritsche: 6, 10 x 2, 48 x 0, 50m - Staubox nach Wunsch ohne Aufpreis - Anhängerkupplung 3500 kg 24V/12V optional für 2000 EUR - Mehr Info, weitere XXL Bilder, Anfahrtsbeschreibung, auf unserer Homepage unter: www.bargen.eu - For inquiries in English

please call 00491727525031 ... Mwst ausweisbar, ASR, ABS, Dachluke, Distronic, Radio, Bordcomputer, elektr. Fensterheber vorn, elektr. WFS, Anhaengerk., Nebelscheinw., Servolenkung, Colorvergl., elektr. verstellb. Spiegel, Fahrtenschreiber, Reserverad, Fahrerhaus:Nahverk., luftgef. Fahrerh., luftgef. Fahrersitz, elektr. Fensterh., aus erster Hand, Schadstoffklasse: Euro 6, Diesel, Heckantrieb, HSN 1516, Partikelfilter, Feinstaubplakette: 4 - Grün

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right

41 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 4 458 327 ALL
  • ≈ 44 268 USD

Lizingu

Gjermani, Meerbrede 9, 32107 Bad Salzuflen, Germany
watch_later
Ora lokale e shitësit:
16:58
4.8
31 komente
I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Bargen Nutzfahrzeuge