Hmm, duket se artikulli është shitur

Kamion me karroceri të hapur MAN TGS 26.360

kamion me karroceri të hapur MAN TGS 26.360

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: kamion me karroceri të hapur MAN TGS 26.360

  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaMAN
ModeliTGS 26.360
Viti i prodhimit2009
Gjendjae shkëlqyer
Motori/linja e ngarjes
Rendimenti i fuqisë360 hp

Përshkrimi

MAN TGS 26.360

Baujahr 2009

387.806 km

6x2 mit Luftachse

Nutzlast 15.570kg

Masse Brücke 2,5 x 7,35 m

inkl. Alurampe

Anhängerkupplung

starke Zurrösen

massiver Rahmen (belegt m. Siebdruck)

Automatik

Retarder

Kühlschrank elektrisch

Schlafkabine

Soundsystem m. Sufwoffer

Navi

Freisprecheinrichtung

Sitzheizung etc......

Preis: € 19.900,- exkl. Mwst.

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.