Kamion me karroceri të hapur Mitsubishi Canter FUSO nga Belgjikë në shitje - ID: 8414282
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Mitsubishi Canter FUSO

Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinçMitsubishi Canter FUSO
2009|146000 km|4x2|Euro 4|179 hp|2180 kg|7490 kg

Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO

Botuar: 1m 12d

PDF
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 1
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 2
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 3
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 4
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 5
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 6
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 7
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 8
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 9
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 10
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 11
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 12
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 13
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 14
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 15
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 16
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 17
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 18
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 19
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Mitsubishi Canter FUSO: foto 20
Ask for all available pictures
PDF
Numri i referencës

2668
Viti i prodhimit

2009
Kilometrazhi

146000 km
Gjendja

e mirë
Data e regjistrimit të parë

12.01.2009
Pesha neto

5310 kg
Pesha bruto

7490 kg
Ngarkesa e dobishme

2180 kg
Gjatësia

6750 mm
Gjerësia

2200 mm
Ngjyra

blu
Vendndodhja

Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

4899 cc
cilindrat e motorit

4
rendimenti i fuqisë

179 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Schaltgetriebe, 6-Gang
marrja e fuqisë

Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
baza e rrotës

3850 mm
Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

4100 mm
gjerësia e ngarkesës

2200 mm
Pajisja
vinç për kamion

Kran: HIAB 055 HI DUO, Baujahr 2008, hinter der Kabine
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Transmission: ZF, 6 gears, Manual gearbox

APK (MOT): tested until 01/2025

Technical condition: good

Visual appearance: good

Damages: none

VAT/margin: VAT qualifying

Cargo space outer length: cm

Cargo space outer width: cm

Please contact DHR OTTER (+31653401370, info@denottertrucks.com) or GERT DEN OTTER (+3233144488, info@denottertrucks.com) for more information

Dealer information

We do our best to keep the data as accurately as possible.

No rights derived from the data given

WWW.DENOTTERTRUCKS.COM

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Ora lokale e shitësit:
08:56
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A