Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM nga Holandë, 49950 EUR në shitje - ID: 7388227
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

49 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 5 302 692 ALL
  • ≈ 53 137 USD

Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM

Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM

Botuar: 3m 12d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 1
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 2
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 3
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 4
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 5
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 6
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 7
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 8
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 9
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 10
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 11
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 12
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 13
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 14
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 15
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 16
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 17
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 18
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 19
Kamion me karroceri të hapur Renault D 240.16 DTI 5 4X2 EURO 6 - 191399 KM: foto 20
Ask for all available pictures

Botuar: 3m 12d

Shtoni në të preferuarat
PDF

49 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 5 302 692 ALL
  • ≈ 53 137 USD

Lizingu

Kontakto shitësin
Marka

Viti i prodhimit

2020
Kilometrazhi

191399 km
Data e regjistrimit të parë

24.02.2020
Pesha neto

5800 kg
Pesha bruto

16000 kg
Ngarkesa e dobishme

10200 kg
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Netherlands, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

Keni nevojë për transport?

DËRGIMIchevron_right
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

rendimenti i fuqisë

245 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
pezullimi

sustë/ajër
pezullimi i aksit të përparmë

konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
marka e akseve

Anders: 1,2
akset e drejtimit

baza e rrotës

4700 mm
ABS

gomat e përparme

285/70 R19,5, 100%
gomat e pasme

285/70 R19,5, 100%
goma dyshe

Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

6120 mm
gjerësia e ngarkesës

2490 mm
Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë gjumi
fshehësi i diellit

dritare me rrymë

pasqyra elektrike

kyçja qendrore

kontrolli i shpejtësisë

radio

CD

Pjesë shtesë
libri i servisit

Kërko informacion të detajuar
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Additional options and accessories

  • Adaptive cruise control
  • Central armrest
  • Remote central locking

More information

Number of doors: 2

Transmission: Opticruise / Optitronic, 6 gears, Automatic

Cab: sleep

Make of bodywork: Hever Ponyou

Maintained according to instruction: yes

General condition: average

Number of keys: 1 (1 hand transmitter)

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right

49 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 5 302 692 ALL
  • ≈ 53 137 USD

Lizingu

Holandë, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
watch_later
Ora lokale e shitësit:
05:32
4.3
76 komente
I besueshëm
14 Më shumë se 14 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar

Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Used Truck Center B.V.