Kamion me karroceri të hapur Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH nga Gjermani, 71900 EUR në shitje - ID: 8582840
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

71 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 206 537 ALL
 • ≈ 76 873 USD

Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH

Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinçScania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH
2009|455000 km|6x2|Euro 5|441 hp|26700 kg

71 900EUR

Çmimi pa. TVSH

Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH

Botuar: 1m 1d

PDF
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 1
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 3
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 4
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 5
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 6
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 7
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 8
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 9
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 10
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 11
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 12
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 13
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 14
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 15
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 16
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 17
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 18
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 19
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 20
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 21
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 22
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 23
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 24
Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç Scania R440 6x2 Pritsche Kran Palfinger PK40002 EH: foto 25
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 1d

PDF

71 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 206 537 ALL
 • ≈ 76 873 USD
Marka

Modeli

Numri i referencës

G190134
Viti i prodhimit

2009
Kilometrazhi

455000 km
Pesha bruto

26700 kg
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Gjermani, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

12740 cc
rendimenti i fuqisë

441 hp
kutia e marsheve

ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm

Shasia/pezullimi
pezullimi

ajër
konfigurimi i aksit

numri i akseve

3-aks
bashkuesi i rimorkios

Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

6230 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Interne Fahrzeugnr.: G190134

Deutsches Fahrzeug

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Neue Motor bei ca 600.000 Km

Komplette Laufleistung siehe Bilder

Leergewicht 17.990 Kg

Ladefläche 6.230 mm

Automatik mit Kupplung

Retarder 5 Stuffe

Lift und Lenkachse

Hochkran Palfinger PK 40002 EH D

Baujahr 2009

2.000 Betriebsstunden

max. 12,7 Ton

4,4 m 8.400 kg

6,3 m 5.900 kg

7,9 m 4.350 kg

9,8 m 3.400 kg

11,8 m 2.750 kg

14 m 2.300 kg

Finanzierungsbeispiel:

 • Interne Nummer: G190134
 • Kaufpreis: 71.900,00 €
 • Anzahlung: 10%
 • Laufzeit: 60
 • Monatliche Rate: 1.126****,13 €

Restwert: 14.380,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

.

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

71 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 206 537 ALL
 • ≈ 76 873 USD

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Kamionë SCANIA

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Golec Nutzfahrzeuge