Kamion me karroceri të hapur, mjet bujqësor/special UNIMOG U400 405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUN

picture_as_pdf

39 900 EUR

Tipi

Kamion me karroceri të hapur, mjet bujqësor/special

Viti

2011

Shteti

Gjermani

Telefoni

+4906349 9......

UNIMOG me leasing

Botuar: 1v 9m
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaUNIMOG
Numri i referencës20566_166
Viti i prodhimit2011
Kilometrazhi156000 km
VINWDB4051031V227877
Data e regjistrimit të parë01.09.2011
Orët e makinerisë12000 orët
Pesha bruto11990 kg
Ngarkesa e dobishme5600 kg
Lartësia e ngarjes3360 mm
Ngjyraportokalli
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Zhvendosja4249 cc
Rendimenti i fuqisë176 hp
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x4
Numri i akseve2-aks
Ngarje me të gjitha rrotat
Bashkuesi i rimorkios
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës2650 mm
Gjerësia e ngarkesës2000 mm
Lartësia e ngarkesës400 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Drejtimi servo
Numri i ndenjëseve2
Ngrohje e ndenjëseve
Kompjuter bordi
Pjesë shtesë
Numri i pronarëve të mëparshëm1
Përshkrimi

U400 405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5

ANDERE

Kennzeichen: HST-SM 304

Türen: 2

Anhängerkupplung Starr

Stahlfelge

Umweltplakette


Ankauf oder Inzahlungnahme von:

- Transportern

- Staplern

- Nutzfahrzeugen

- Spezialfahrzeugen

- Fuhrparks

Sehr große Auswahl an Volkswagen Caddy und T5 der Deutschen Post.

Frontanbauplatte. 12000 Betriebsstunden Zapfwelle vorn, AHK. Kippzylinder nicht vorhanden.

Sonstiges:

- Verschiedene Verlademöglichkeiten

- Zulassungsservice

- Lieferung gegen Aufpreis innerhalb Deutschlands möglich

Eine Besichtigung ist auch ohne Anmeldung möglich:

Mo. Fr.: 08:00 bis 17:00 Uhr

Sa.: 9:00 bis 14:00 Uhr

Adresse:

Hauptstr. 90

76865 Rohrbach ( Pfalz )

Tel.: +49 6349 963287

E-Mail: info@engel-und-engel.de

Weitere Informationen finden Sie auf www.engel-und-engel.de

We speak German / English / Russian / Italian / French / Spain

More Information www.engel-und-engel.de

Verkauf nur an Gewerbetreibende (Landwirtschaft, Freiberufler, Klein- und Großgewerbe) oder Export. Irrtum und Zwischenverkauf vorbehalten.

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Engel & Engel GmbH

Engel & Engel GmbH

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Rohrbach/Pfalz

phone_iphone
language

www.engel-und-engel.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 23:44


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Engel & Engel GmbH

t1 test unit Kamioni

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.