Kamionë me perde anësore


   Faqja 1 e 37 1/37   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Iveco - ML 90E18 4x2 - kamion me perde anësore
 15
8 200 EUR
2010
517 659 km
177 hp
Pesha bruto: 9 000 kg

Online: 3m 8d

AUTOMARKET TRUCKS s.r.o.

9

Republika Çeke

ID 20069

Mercedes-Benz ATEGO 918 - MP3 + DHOLLANDIA - kamion me perde anësore
 10
14 900 EUR
Çmimi neto
2012
182 289 km
4x2
Ngarkesa e dobishme: 4 191 kg
Pesha bruto: 9 500 kg

Online: 5orë 49min

Braem

10

Belgjikë, Handzame

ID E55294

Mercedes-Benz Actros 2542 Euro6 MEGA Jumbo Klima Retarder AHK  - kamion me perde anësore
 18
17 900 EUR
Çmimi neto
2012
753 551 km
6x2
421 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 7orë 48min

AutoStratis

12

Gjermani, Nürnberg

ID 219

Mercedes-Benz Atego III 818L, Euro-6, LBW, Edscha  - kamion me perde anësore
 14
15 900 EUR
Çmimi neto
2014
350 000 km
4x2
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 7orë 49min

Venta Handels GmbH

Gjermani, 44653 Herne-Wanne

 2005 Renault 220DCI - kamion me perde anësore
 20
Ankandi
2005
654 173 km

Online: 7orë 54min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140250128

 2009 Mitsubishi FUSO CANTER - kamion me perde anësore
 20
Ankandi
2009
71 355 km

Online: 8orë 12min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140250254

 2014 Iveco 75E17 - kamion me perde anësore
 20
Ankandi
2014
404 706 km

Online: 8orë 14min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140250283

Scania 164L 480 - kamion me perde anësore
 10
13 080 EUR
Me TVSH 20%
2004
907 684 km
4x2
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 9orë 22min

AUTO-EXPORT-IVANOV

Francë, St Victoret

VOLVO FL-612 4x2 - kamion me perde anësore
 19
Ankandi
1996

Online: 11orë 28min

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

SCANIA R114-380 4x2 - kamion me perde anësore
 20
Ankandi
2002
229 585 km

Online: 11orë 36min

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

 Iveco - DAILY 35C13 - kamion me perde anësore
 4
16 000 EUR
2012
200 000 km

Online: 12orë 16min

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Itali, Castel D'azzano

MERCEDES-BENZ 1217 left hand drive 12 ton OM366 6 cylinder - kamion me perde anësore
 20
5 900 EUR
1994
804 954 km
4x2
167 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 000 kg
Pesha bruto: 12 000 kg

Online: 12orë 40min

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

MERCEDES-BENZ ACTROS 2546 - kamion me perde anësore
 15
19 500 EUR
2006
537 000 km

Online: 1d

ITAL TRUCKS S.R.L.

Itali, Montichiari (BS)

SCANIA 124 L 420 CV - kamion me perde anësore
 8
6 900 EUR
1999
1 300 000 km
Ngarkesa e dobishme: 13 480 kg

Online: 1d

ITAL TRUCKS S.R.L.

Itali, Montichiari (BS)

Volvo FL 6 14 180 - kamion me perde anësore
 5
3 281.03 EUR
1999
882 000 km

Online: 1d

MEGA-TRUCK

Poloni, Tarczyn

Renault MIDLUM 270 DXI - kamion me perde anësore
 11
15 634.43 EUR
2011
682 000 km

Online: 1d

MEGA-TRUCK

Poloni, Tarczyn

MAN TGM 18 290 - kamion me perde anësore
 11
17 396.05 EUR
2012
417 000 km

Online: 1d

MEGA-TRUCK

Poloni, Tarczyn

MAN TGL12.250 UNFAL  - kamion me perde anësore
 15
12 900 EUR
Çmimi neto
2016
600 000 km
4x2
249 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 1d

LOSL s.r.o.

14

Republika Çeke

ID 339140

MERCEDES-BENZ Atego 1224 , E5 , 18 EPAL , box-curtain/tarpulin , tail lift BAR - kamion me perde anësore
 20
17 000 EUR
2012
160 000 km
4x2
235 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 1d

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

DAF XF105 460 - kamion me perde anësore
 3
12 500 EUR
2012
985 000 km
4x2
460 hp
Pesha bruto: 44 000 kg

Online: 1d

POIDS LOURDS 86

Francë, Poitou-Charentes

IVECO Eurocargo 180 E 28 - kamion me perde anësore
 6
19 070 EUR
2013
501 000 km
276 hp

Online: 1d

Laslo Truck

Hungari, Budapest

1 2 3 37   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.