Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E22

Online: 1m 20d

Marka IVECO
Modeli Iveco - EUROCARGO 120E22
Viti i prodhimit 2011
Kilometrazhi 655 000 km
Vendndodhja Itali, Castel D'azzano
Telefoni +394585...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 5
  • karburanti: dizel
  • kutia e marsheve: automatike
Pajisja
  • urë ngritëse

Shitësi
PREVIERO AUTOCARRI SRL
PREVIERO AUTOCARRI SRL Itali
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
03:04
Personat e kontaktit
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E22
Iveco - EUROCARGO 120E22
2012, 285 000 km, Dizel
Itali, Castel D'azzano
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E22, 2012
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2011, 200 000 km
Itali, Castel D'azzano
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E18, 2011
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2003, 500 000 km
Itali, Castel D'azzano
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E18, 2003
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 160E28
Iveco - EUROCARGO 160E28
2011, 400 000 km, Dizel
Itali, Castel D'azzano
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 160E28, 2011
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 180E25
Iveco - EUROCARGO 180E25
2007, 500 000 km, Dizel
Itali, Castel D'azzano
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 180E25, 2007
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 180EL28
Iveco - EUROCARGO 180EL28
2010, 342 000 km, Dizel
Itali, Castel D'azzano
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 180EL28, 2010
Kamion me perde anësore Iveco - DAILY 35C13
Iveco - DAILY 35C13
2012, 200 000 km
Itali, Castel D'azzano
Kamion me perde anësore Iveco - DAILY 35C13, 2012
Kamion me perde anësore Iveco - DAILY35C15
Iveco - DAILY35C15
2014, 220 000 km, Dizel
Itali, Castel D'azzano
Kamion me perde anësore Iveco - DAILY35C15, 2014
Kamion me perde anësore Iveco 120E22 EUROCARGO
Iveco 120E22 EUROCARGO
2011, 795 164 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
10 950 EUR
Kamion me perde anësore Iveco 120E22 EUROCARGO, 2011
Kamion me perde anësore Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4
Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4
2010, 577 200 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Republika Çeke
5 500 EUR
Kamion me perde anësore Iveco 120E22 Eurocargo EURO 4, 2010
Kamion me perde anësore Iveco Eurocargo ML90E22
Iveco Eurocargo ML90E22
2011, 499 670 km, Dizel
Republika Çeke, Třebechovice pod Orebem
9 484 EUR
Kamion me perde anësore Iveco Eurocargo ML90E22, 2011
Kamion me perde anësore Iveco EUROCARGO ML 120E22, HYDRAULIC LIFT
Iveco EUROCARGO ML 120E22, HYDRAULIC LIFT
2007, 357 706 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Republika Çeke, Praha
6 500 EUR
Kamion me perde anësore Iveco EUROCARGO ML 120E22, HYDRAULIC LIFT, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.