Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 160E28

Online: 13d

Marka IVECO
Modeli Iveco - EUROCARGO 160E28
Viti i prodhimit 2011
Kilometrazhi 400 000 km
Vendndodhja Itali, Castel D'azzano
Telefoni +394585...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 5
  • karburanti: dizel
  • kutia e marsheve: manuale
Pajisja
  • urë ngritëse
32000 EUR
32 000
EUR
  • 3 953 088 ALL
  • 38 578 USD

Shitësi
PREVIERO AUTOCARRI SRL
PREVIERO AUTOCARRI SRL Itali
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
14:44
Personat e kontaktit
32 000
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2011, 200 000 km
Itali, Castel D'azzano
22 000 EUR
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E18, 2011
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E22
Iveco - EUROCARGO 120E22
2011, 655 000 km, Dizel
Itali, Castel D'azzano
24 000 EUR
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E22, 2011
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 180EL28
Iveco - EUROCARGO 180EL28
2010, 342 000 km, Dizel
Itali, Castel D'azzano
31 000 EUR
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 180EL28, 2010
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E18
Iveco - EUROCARGO 120E18
2003, 500 000 km
Itali, Castel D'azzano
7 500 EUR
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E18, 2003
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E22
Iveco - EUROCARGO 120E22
2012, 285 000 km, Dizel
Itali, Castel D'azzano
24 500 EUR
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 120E22, 2012
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 180E25
Iveco - EUROCARGO 180E25
2007, 500 000 km, Dizel
Itali, Castel D'azzano
25 000 EUR
Kamion me perde anësore Iveco - EUROCARGO 180E25, 2007
Kamion me perde anësore Iveco - DAILY35C15
Iveco - DAILY35C15
2014, 220 000 km, Dizel
Itali, Castel D'azzano
19 000 EUR
Kamion me perde anësore Iveco - DAILY35C15, 2014
Kamion me perde anësore Iveco - DAILY 35C13
Iveco - DAILY 35C13
2012, 200 000 km
Itali, Castel D'azzano
16 000 EUR
Kamion me perde anësore Iveco - DAILY 35C13, 2012
Kamion me perde anësore IVECO Eurocargo 180 E 28
IVECO Eurocargo 180 E 28
2013, 501 000 km, Dizel, 2-aks
Hungari, Kalocsa
19 070 EUR
Kamion me perde anësore IVECO Eurocargo 180 E 28, 2013
Kamion me perde anësore IVECO ML180E28 Eurocargo E3 (Semitauliner)
IVECO ML180E28 Eurocargo E3 (Semitauliner)
2006, 638 995 km, 4x2
Spanjë, Barcelona
Kamion me perde anësore IVECO ML180E28 Eurocargo E3 (Semitauliner), 2006
Kamion me perde anësore Iveco Eurocargo ML90E22
Iveco Eurocargo ML90E22
2011, 499 670 km, Dizel
Republika Çeke, Třebechovice pod Orebem
9 352 EUR
Kamion me perde anësore Iveco Eurocargo ML90E22, 2011
Kamion me perde anësore IVECO Eurocargo 190 L 28
IVECO Eurocargo 190 L 28
2008, 846 014 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Hungari, Kalocsa
12 070 EUR
Kamion me perde anësore IVECO Eurocargo 190 L 28, 2008

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.